מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » מכללת לוינסקי לחינוך »מכינה קדם אקדמית
גלריית תמונות
מתעניין בלימודים?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מפת הגעה - מכללת לוינסקי לחינוך

מכללת לוינסקי לחינוך

מכינה קדם אקדמית

מיקום: קמפוס מכללת לוינסקי בת"א 
מכללת לוינסקי לחינוך מציעה לכם הזדמנות ללמוד לבגרות במכינה הקדם אקדמית ששייכת למכללה ועומדת בסטנדרטים הגבוהים שלה. הלימודים במכינה יאפשרו לכם לשפר את נתוני ההשכלה ולהתקבל יותר בקלות למבחר תחומים.

מכינה קדם אקדמית במכללת לוינסקי לחינוך - מידע כללי
במכינה הקדם אקדמית בלוינסקי תיהנו תחת קורת גג של מוסד אקדמי, ממכינה המאפשרת לכם ללמוד למקצוע בגרות אחד או לגשת לתכנית מלאה להשלמת בגרות מלאה או לשיפור הציונים.

המכינה מכשירה ללמידה במקצועות החובה: מתמטיקה (3 – 5 יח"ל) , אנגלית (3 – 5 יח"ל), ספרות, עברית ולשון, תנ"ך, היסטוריה, ואזרחות. ובנוסף מגוון רחב של מקצועות מוגברים (5 יח"ל): ספרות, תנ"ך, היסטוריה, גיאוגרפיה, מדעי החברה, פיסיקה ורוסית.

מלגות
מרבית תלמידי המכינה (כשמונים אחוזים) ממומנים באמצעות משרד הביטחון או משרד החינוך על בסיס קריטריונים סוציו-כלכליים ולומדים חינם. תלמידים משלמים יכולים לממש את כספי הפיקדון לטובת תשלום שכר הלימוד.
בנוסף, כשליש מתלמידי המכינה בלוינסקי זכאים למלגת קיום (בנוסף למלגת הלימודים). תוכלו לקבל פרטים נוספים בפגישת ייעוץ במכללת לוינסקי.

אם אתם חיילים משוחררים ומעוניינים ללמוד במכינה לבגרות במימון משרד הביטחון - כדאי שתדעו שתוכלו ללמוד במכינה  גם קורס פסיכומטרי חינם.

מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?