מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » תעודה / העשרה » קורס SPSS

קורס SPSS

לימודי SPSS במכללות

קורס SPSS מקנה לסטודנטים ידע ומיומנויות לעבודה עם תוכנת SPSS, המשמשת לניתוח סטטיסטי של נתונים. קורס SPSS הוא קורס קצר, מעשי ויסודי המקנה לסטודנטים שליטה מלאה בהפעלת התוכנה, בעבודה עימה ובשימוש בניתוחים הסטטיסטיים שהיא מציעה. כל סטודנט בישראל לומד את התוכנה לטובת עיבוד נתונים וביצוע מחקרים סטטיסטיים.

המשתתפים בקורס לומדים כיצד להכין נתונים לניתוח, לפתוח קובץ נתונים, להוסיף סוגי משתנים, לבצע מגוון של ניתוחים על אותם משתנים ועוד. הקורס מתאין במיוחד לסטודנטים בתואר ראשון או שני הזקוקים להתשלמות ורענון קצרים על התוכנה או להבין את האופציות שהיא מציעה לעומק. 

מעוניין בפרטים אודות קורס SPSS?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על קורס SPSS

לימודי SPSS במכללות

מידע כללי אודות קורס SPSS

תוכנת SPSS היא אחת מהתוכנות הנפוצות בעולם לניתוח סטטיסטי של נתונים. המונח SPSS הוא ראשי תיבות של Statistical Package for the Social Sciences. כיום התוכנה נקראת גם PASW - Predictive Analytics Software .

ה-SPSS כוללת מגוון אפשרויות של ניתוח סטטיסטי של נתונים וביניהן: מציאת ממוצע, מציאת השכיחות והשונות, רגרסיה ליניארית, בדיקת השערות, מבחן T ועוד.

התוכנה משמשת למחקרי שוק, לעריכת תוכניות שיווק שונות, לניתוח שאלונים, לעריכת סקרי לקוחות ולעריכת מחקרים בתחומים שונים של מדעי החברה כמו חינוך, פסיכולוגיה, מדע המדינה ועוד.

תוכנית לימודים SPSS

קורס SPSS עומד על תכנים רבים על מנת לייצא כמה שיותר מידע מתוך החישוב הסטטיסטי. בין היתר לומדים המשתפים מבוא לשימוש וניהול נתונים ב-SPSS , יישום ופרקטיקה ב-SPSS, הכנת נתונים לניתוח, סוגי משתנים, פתיחת קובץ נתונים, שימוש בתפריטים ובתיבות דו שיח ועוד.

קהל יעד ותנאי קבלה

קורס SPSS מיועד לכל מי שעוסק בעבודתו בניתוח נתונים סטטיסטיים, כמו עובדים במכוני סקרים ומכוני מחקר, עובדים בתחום המנהל או בתחום השיווק.

כמובן הקורס יתאים גם לחוקרים וסטודנטים לתארים גבוהים במדעי החברה. ישנם קורסי SPSS למתחילים שאין להם ידע קודם בתחום, וקורסי SPSS למתקדמים.
מחפש קורס SPSS?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
יועץ לימודים
יועץ לימודים
מיקום בארץ: יועץ לימודים
צור קשר
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?