מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » תעודה / העשרה » קורס SPSS

קורס SPSS

לימודי SPSS

קורס SPSS מקנה לסטודנטים ידע ומיומנויות לעבודה עם תוכנת SPSS, המשמשת לניתוח סטטיסטי של נתונים. קורס SPSS הוא קורס קצר, מעשי ויסודי המקנה לסטודנטים שליטה מלאה בהפעלת תוכנת SPSS, בעבודה עימה ובשימוש בניתוחים הסטטיסטיים שהיא מציעה. הסטודנטים לומדים כיצד להכין נתונים לניתוח, לפתוח קובץ נתונים, להוסיף סוגי משתנים, לבצע מגוון של ניתוחים על אותם משתנים ועוד. אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על לימודי SPSS.

מעוניין בפרטים אודות קורס SPSS?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על קורס SPSS

לימודי SPSS

מידע כללי

תוכנת SPSS היא אחת מהתוכנות הנפוצות בעולם לניתוח סטטיסטי של נתונים. המונח SPSS הוא ראשי תיבות של Statistical Package for the Social Sciences . כיום התוכנה נקראת גם PASW - Predictive Analytics Software .

ה-SPSS כוללת מגוון אפשרויות של ניתוח סטטיסטי של נתונים וביניהן: מציאת ממוצע, מציאת השכיחות והשונות, רגרסיה ליניארית, בדיקת השערות, מבחן T ועוד. התוכנה משמשת למחקרי שוק, לעריכת תוכניות שיווק שונות, לניתוח שאלונים, לעריכת סקרי לקוחות ולעריכת מחקרים בתחומים שונים של מדעי החברה כמו חינוך, פסיכולוגיה, מדע המדינה ועוד.

נושאי לימוד

נושאי הלימוד בקורס SPSS משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס SPSS מקיף את נושאי הלימוד הבאים: מבוא לשימוש וניהול נתונים ב-SPSS , יישום ופרקטיקה ב-SPSS, הכנת נתונים לניתוח, סוגי משתנים, פתיחת קובץ נתונים, שימוש בתפריטים ובתיבות דו שיח ועוד.

קהל יעד

קהל היעד של לימודי SPSS משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס SPSS מיועד לכל מי שעוסק בעבודתו בניתוח נתונים סטטיסטיים, כמו עובדים במכוני סקרים ומכוני מחקר, עובדים בתחום המנהל או בתחום השיווק, וכמובן גם חוקרים וסטודנטים לתארים גבוהים במדעי החברה. ישנם קורסי SPSS למתחילים שאין להם ידע קודם בתחום, וקורסי SPSS למתקדמים.

משך לימודים

משך לימודי SPSS משתנה ממוסד למוסד ובהתאם לסוג הקורס ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס SPSS נלמד בהיקף של 28 שעות לימוד.
אם אתה מתעניין בלימודי SPSS, אולי תתעניין גם בלימודי ססטטיסטיקה.
מחפש קורס SPSS?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
יועץ לימודים
יועץ לימודים
מיקום בארץ: יועץ לימודים
צור קשר
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי