מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » תעודה / העשרה » לימודי קציני בטיחות בתעבורה

לימודי קציני בטיחות בתעבורה

קורס קציני בטיחות

קורס קציני בטיחות בתעבורה הינו קורס ייחודי הנועד להכשיר אנשים שיש להם רקע במכונאות רכב לביצוע התפקיד של קציני בטיחות בתעבורה. הקורסים בתחום מכשירים את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה בתחום מקצועי חשוב זה. אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא מידע חשוב ומועיל אודות לימודי קציני בטיחות בתעבורה- מהם נושאי הלימוד בקורס, מהן תנאי הקבלה, מהו משך הלימודים, ועוד פרטים חשובים על לימודים אלו.

מעוניין בפרטים אודות לימודי קציני בטיחות בתעבורה?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על לימודי קציני בטיחות בתעבורה

קורס קציני בטיחות

מידע כללי על קורס קציני בטיחות בתעבורה 

קורס קציני בטיחות בתעבורה נערך בפיקוח משרד התמ"ת. מקצוע קצין בטיחות בתעבורה הינו מקצוע נחוץ וחיוני ביותר, משום שכל מוסד או מפעל שמחזיק 20 כלי רכב ומעלה נדרש למנות קצין בטיחות בתעבורה. תפקידו של קצין בטיחות בתעבורה הוא לדאוג לכשירות ולבטיחות של כלי הרכב במקום העבודה ולכך שהנהגים יכירו את כללי התעבורה ואת כללי הבטיחות בהפעלת כלי הרכב וישמרו עליהם. לעבודתם של קציני בטיחות בתעבורה יש חשיבות רבה במניעת תאונות דרכים.

נושאי הלימוד

תוכניות הלימודים של לימודי קציני בטיחות בתעבורה משתנות ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד המציעים לימודי קציני בטיחות בתעבורה, מעניק הקורס לסטודנטים ידע בנושאים כגון: החוק ודיני התעבורה, מנהל וארגון, חקירה ושחזור של תאונות דרכים, שמאות רכב וביטוח, בטיחות בהפעלת כלי רכב, הובלה, פריקה והסעת נוסעים,  מכונאות רכב  ומערכות חשמל ברכב, חילוץ וגרירה, כלכלת תחבורה, חשבונאות ותמחור, עבודה מול המשטרה, הדרכת נהגים והיבטים פסיכולוגיים ורפואיים בנהיגה ועוד.

קהל יעד ותנאי קבלה

לימודי קורס קציני בטיחות בתעבורה מיועדים למי שמבקש לעסוק בתפקיד של קצין בטיחות בתעבורה, או למי שכבר עוסק בתפקיד ומעוניין לעבור הכשרה מסודרת ולקבל הסמכה. תנאי הקבלה לקורס קציני בטיחות בתעבורה משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד מתקבלים תושבי ישראל שיש להם 12 שנות לימוד לפחות, רשיון נהיגה מדרגה 3 לפחות, תעודה במכונאות רכב מסוג 2 לפחות ואישור קבלה מהמחלקה לקציני בטיחות במשרד התחבורה, שאין להם רישום פלילי ותעבורתי ושעמדו במבחן אישיות.

משך הלימודים ותעודות

משך לימודי קציני בטיחות בתעבורה משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד היקף הקורס הוא 700 שעות לימוד אקדמיות. קורס קציני בטיחות בתעבורה מקנה תעודת גמר קציני בטיחות בתעבורה מטעם משרד התמ"ת.

אם אתה מתעניין בלימודים במסגרת קורס קציני בטיחות בתעבורה, אולי תמצא עניין גם בלימודי אבטחה. גם במקרה זה מדובר במקצוע שמהותו לשמור על בטחונם של הסובבים אותך.
מחפש לימודי קציני בטיחות בתעבורה?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי