מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » מכינות » מכינות ללימודי משפטים

מכינות ללימודי משפטים

מכינה למשפטים במכללות

אם אתם רוצים להיות עורכי דין אתם בוודאי יודעים שתצטרכו בדרך ללמוד לתואר ראשון במשפטים (ובהמשך גם לעשות התמחות ולעבור את בחינות הלשכה). אם נתוני הקבלה שלכם אינם מספיקים תוכלו להירשם ללימודי מכינה למשפטים המאפשרת קבלה ללימודי תואר ראשון במשפטים, גם למועמדים בני 30 ומעלה שאין להם תעודת בגרות. במסגרת המכינה תוכלו לשפר את הציונים שלכם ולרכוש ידע וכלים שיסייעו לכם להצליח בלימודי תואר ראשון במשפטים.

מעוניין בפרטים אודות מכינות ללימודי משפטים?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על מכינות ללימודי משפטים

מכינה למשפטים במכללות

מידע כללי על מכינה למשפטים 

תחום המשפטים הוא תחום לימודים מבוקש מאוד בישראל. ישראלים רבים מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום או לנצל ידע משפטי בעבודה בתחומים כמו מנהל ציבורי, מנהל עסקים ועוד. תנאי הקבלה בחוגים למשפטים באוניברסיטאות וגם במכללות אינם קלים וכוללים ציון בגרות גבוה ולעיתים גם ציון סף מסוים בבחינה הפסיכומטרית. מכינה למשפטים, שנקראת במקרים רבים גם מכינה קדם משפטית, מאפשרת למועמדים המעוניינים בלימודי משפטים להכין את עצמם ללימודים אקדמיים ולהתקבל ללימודי תואר ראשון במשפטים.

ישנן מכינות למשפטים שנועדו לאפשר למועמדים בני 30 ומעלה שאין להם תעודת בגרות להתקבל ללימודי משפטים. מי שמשיג ציון ממוצע של 80 או 90 לפחות בלימודי המכינה, יכול להתקבל ללימודי משפטים. הסטודנטים במכינה למשפטים רוכשים ידע בסיסי שחיוני להשתלבות בלימודים אקדמיים ומחליף במידה מסוימת לימודים לבגרות, בתחומים כמו אנגלית, ידע על המשטר במדינת ישראל, מדע וטכנולוגיה ועוד.

נושאי לימודים

נושאי הלימוד במכינות למשפטים משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות מכינה קדם משפטית כוללת את נושאי הלימוד הבאים: אנגלית, אוריינות אקדמית, משטר מדינת ישראל, מדע וטכנולוגיה ומחשבת ישראל. בחלק מהמכללות הלימודים במכינה יכינו אתכם ללימודים השוטפים של התואר הראשון במשפטים - קריאת פסקי דין, חיפוש פסיקה ודינים רלוונטים וכן הלאה.

קהל יעד

קהל היעד במכינה למשפטים משתנה ממוסד למוסד כאשר בחלק ממוסדות הלימוד מכינה למשפטים מיועדת לכל מי שמבקש ללמוד משפטים ואינו עומד בתנאי הקבלה ללימודי משפטים ובחלק ממוסדות הלימוד מכינה קדם משפטית מיועדת רק לבני 30 ומעלה שאין להם תעודת בגרות.

משך הלימודים במכינה

משך הלימודים במכינה למשפטים משתנה ממוסד למוסד בהתאם לתוכנית הלימודים, אך לרוב מדובר על מכינה לקראת לימודי משפטים שנמשכת מספר חודשים.
מחפש מכינות ללימודי משפטים?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?