מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » לימודים » השתלמויות אופק חדש

השתלמויות אופק חדש

קורסים מוכרים לאופק חדש במכללות

קורסים במסגרת גמול השתלמות, רווחים מאד במגזר הציבורי ובמסגרת עובדי מדינה, בטחון וצבא קבע. גמול השתלמות של אופק חדש, מאפשר לעובדי הוראה במשרד החינוך להשתלם בקורסים שיעשירו את הידע שלהם, ירחיב את האופקים וכן יתרום להתמקצעות ולהתקדמות בעבודה. ישנם מכללות רבות ברחבי הארץ, המציעות קורסים רבים ומגוונים לעובדי משרד החינוך, המוכרים כגמול השתלמות במסגרת רפורמת החינוך אופק חדש. בואו לקרוא על השתלמויות אופק חדש.
מעוניין בפרטים אודות השתלמויות אופק חדש?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על השתלמויות אופק חדש

קורסים מוכרים לאופק חדש במכללות

מידע כללי על קורסים מוכרים לאופק חדש 

אופק חדש הינה תוכנית הרפורמה של משרד החינוך, שמטרתה ליצור שינוי בשיטות ההוראה של המורים בבתי הספר היסודיים ובחטיבת הביניים. התכנית באה לידי ביטוי, בשעות נוספות של שיעורי עזר שהמורים מעניקים לקבוצת תלמידים מצומצמת במטרה לשפר את הישגיהם בלימודים. ביטויים נוספים הבאים לידי ביטוי, הינם בשעות ההוראה הפרונטאליות שצוברים המורים, במעמדם במערכת החינוך ושינויים בשכר.  קורסים לגמול השתלמות, הינם קורסים המוענקים לעובדי מדינה, משרד הביטחון ובתי הסוהר, רשויות מקומיות והמגזר הציבורי, אקדמאים וכן עובדים בתחום ההוראה בגני הילדים ובתי הספר.  גמול השתלמות, הינו מענק כספי הניתן למי שעובד בסקטורים הנזכרים לעיל, ומאפשר לעובדים להשתלם בקורסים הנקבעים על פי מקום העבודה, להעשיר את הידע ולהתמקצע בתחום עבודתם.
לעיתים מדובר גם בקורסי העשרה, שלא נוגעים לתחום, ופעמים רבות בוחרים אנשי הוראה לקחת את הקורסים לגמול השתלמות, בתקופת שנת השבתון שלהם כדרך לניצול יעיל של הזמן.

בעקבות הרפורמה, פרסם משרד החינוך רשימה של קורסים מגוונים, שניתן לקחת אותם במסגרת  קורסים לגמול השתלמות של אופק חדש.  הקורסים מוצעים במכללות רבות לחינוך ומרכזי הכשרה להשתלמויות ברחבי הארץ.
בין הקורסים המוצעים: פיתוח מקצועי לעובדי הוראה; פיתוח מנהלים; הכשרת מתמחים בתחום האומנויות; יחסי אנוש ופסיכודרמה; הנחיית קבוצות; ניתוח התנהגות; סדנאות למורים לחינוך גופני; הכשרת מטפלים לטיפול בלקויות מוטוריות לבעלי קשיי התפתחות; ניהול תקשורת בגני ילדים; קורסי אימון (Coaching) מגוונים לאנשי חינוך; תזונה ובריאות; קולנוע; קורסים בנושא היסטוריה של העם היהודי ועוד רבים ומרתקים. 

קהל יעד ותנאי קבלה לקורסים מוכרים לאופק חדש 

קהל היעד של ללימודי גמול השתלמות של אופק חדש, הינו עובדים בתחום ההוראה בבתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים. עם זאת, לכל קורס ישנם תנאי קבלה ספציפיים ויש לבדוק כל קורס לגופו.

נושאים נלמדים של השתלמויות אופק חדש

תכנית הלימודים בקורס גמול השתלמות אופק חדש,  משתנה בהתאם לקורסים השונים והנושאים שבהם הקורסים עוסקים. חשוב לזכור, כי הנושאים הנלמדים בקורס הינם דומים ברובם, ועם זאת עשויים להשתנות בהתאם למכללה שבה הם מוצעים. על כן, מומלץ לבדוק את תכנית הלימודים עם כל מוסד בנפרד.

משך הקורס ותעודה

משך קורס גמול השתלמות של אופק חדש, עשוי להשתנות בין המוסדות השונים, בהתאם לתכני הקורס והמוסד המלמד.
התעודה המוענקת בתום הקורס הינה מטעם המכללה שבמסגרתה נערך הקורס.
מחפש השתלמויות אופק חדש?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
אורנים - המכללה האקדמית לחינוך
אורנים - המכללה האקדמית לחינוך
מיקום בארץ: קריית טבעון
צור קשר
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?