מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » תעודה / העשרה » קורס Office אופיס

קורס Office אופיס

לימודי Office במכללות

אם אתם מרגישים כי חסר לכם ידע בתוכנות האופיס השונות – Word, Excel, Powerpoint  ו-Outlook, וכי בגלל שאינכם שולטים בתוכנות אלו אתם מתקשים לכתוב מסמכים, להציג מצגות, ולבנות גיליונות נתונים – הלימודים בקורס אופיס מיועדים עבורכם. גם אם אתם מכירים את תוכנות האופיס, אך מעוניינים להפוך למקצוענים אמיתיים בעבודה איתן – קורס זה מיועד עבורכם.

כיום, תוכנות האופיס של מיקרוסופט הן מתוכנות המחשבים הנפוצות בעולם, וקשה לצלוח לימודים אקדמיים, או להתקבל לעבודות רבות, ללא היכרות בסיסית (לכל הפחות) עם תוכנות מובילות אלו. אז אם גם אתם מעוניינים להכירן – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע ופרטים על הלימודים בקורס Microsoft Office.

מעוניין בפרטים אודות קורס Office אופיס?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על קורס Office אופיס

לימודי Office במכללות

מידע כללי

חבילת תוכנות האופיס מבית מיקרוסופט כוללת מספר תוכנות אשר מקלות על החיים עד מאד, ואשר יכולות לתרום רבות לאיכות ולהספק העבודה שלכם: תוכנת וורד תעזור לכם לכתוב מסמכים, תוכנת אקסל תעזור לכם לבנות גיליונות נתונים וטבלאות, ולחשב נוסחאות מורכבות, תוכנת פאוורפוינט תעזור לכם לבנות מצגות מרהיבות והאאוטלוק תסייע לכם בשליחת דוא"ל ובניהול לו"ז.

שליטה ויכולת עבודה בתוכנות האופיס השונות מהוות כיום דרישת סף לקבלה לעבודות רבות, ואף לימודים אקדמיים ידרשו מכם שימוש רב בתוכנות אלו, כך שאם אינכם יודעים לעבוד איתן – כנראה שהגיע הזמן כי תירשמו לקורס אופיס, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.

קהל יעד

הלימודים בקורס אופיס מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר ולדעת לעבוד היטב עם תוכנות האופיס השונות. כיוון ששימוש בתוכנות אלו הוא נפוץ למדי – בשוק העבודה, באקדמיה ולצרכים ביתיים ופרטיים, היכרות עם תוכנות אלו חשובה לכל אחד ואחת.

אם אתם מתעניינים בלימודי אופיס, אולי תגלו עניין גם בלימודים בקורס הכרת המחשב, קורס אינטרנט, קורס וורד, קורס אקסל, קורס פאוורפוינט וכיו"ב.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס אופיס בסיסי פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה (חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית). קורס אופיס מתקדמים מיועד רק למי שנושא היכרות בסיסית בעבודה עם תוכנות האופיס השונות – וורד, אקסל ופאוורפוינט.

משך הלימודים

משך לימודי אופיס משתנה בהתאם להיקף ועומק הלימודים, כמו גם בהתאם למטרתו של הקורס – היכרות בסיסית עם התוכנות השונות או לימודים מעמיקים ומתקדמים, המקנים יכולת עבודה מקצועית עם תוכנות האופיס. על אף הבדלים אלו, קורסי אופיס אינם ארוכים בדרך כלל, והם כוללים בין 40 ל-60 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מתעניינים בלימודי Office, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

קורס Office כולל היכרות מעמיקה עם כל תוכנות האופיס החשובות, והתלמידים נהנים מהכשרה עיונית ומעשית מקיפה ואיכותית במיוחד.

לימודי אופיס כוללים, בדרך כלל את הנושאים והתכנים הבאים: הכרת המחשב- מבנה המחשב ועבודה בסביבת מערכת הפעלה של מיקרוסופט, ניהול קבצים ותיקיות, ההבדלים בין גרסאות האופיס השונות ועוד. וורד Word: עבודה עם טקסט, עמודים, טבלאות, תבניות ואובייקטים ועוד. אקסל Excel: עבודה עם גיליונות, תאים, נתונים ופונקציות. פאוור פויינט PowerPoint: יצירה ועיצוב מצגות, שימוש בתבניות, באובייקטים ובאפקטים ועוד. אאוטלוק Outlook: שימוש וניהול לוח שנה, אנשי קשר, דואר אלקטרוני, משימות וחיפוש ועוד.

תעודה

בוגרי קורס אופיס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
מחפש קורס Office אופיס?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
המכללה למינהל - יישומי office
המכללה למינהל - יישומי office
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
צור קשר
רשת מכללות עתיד - לימודי יישומי מחשב Microsoft-office-2007
רשת מכללות עתיד - לימודי יישומי מחשב Microsoft-office-2007
מיקום בארץ: פריסה ארצית
צור קשר
מכללת שרוטל - קורס אופיס - יישומי מחשב
מכללת שרוטל - קורס אופיס - יישומי מחשב
מיקום בארץ: תל אביב, כפר סבא, חולון, ראשון לציון, פתח תקווה
צור קשר
מכללת אתגר תקשורת - קורס אופיס ויישומי מחשב
מכללת אתגר תקשורת - קורס אופיס ויישומי מחשב
מיקום בארץ: באר שבע, קריית גת, נתיבות, דימונה
צור קשר
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?