מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » תעודה / העשרה » קורס אופיס

קורס אופיס

לימודי אופיס במחשבים

כיום, המחשב הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו והוא מהותי בעיקר בעולם התעסוקה, אך לא רק. אנשים רבים שאין להם ידע מספק ביישומי האופיס שמים לב שקשה להם יותר להתקבל למקומות עבודה.

בעקבות כך, ניתן לקחת חלק בקורס אופיס בסיסי, ואם יש צורך, אפשר לקחת גם לימודים מתקדמים יותר באחד או יותר מהיישומים.

ישנן מסגרות שונות של לימודי אופיס כאשר כל אחד מהקורסים מכיל מספר מפגשים שונה. בואו ללמוד קורס אופיס אשר נועד להקנות לכם ידע בסיסי ביישומים השונים של האופיס.
מעוניין בפרטים אודות קורס אופיס?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על קורס אופיס

לימודי אופיס במחשבים

מידע כללי

לאופיס 2010 סביבת עבודה עדכנית ומשופרת המאפשרת תפעול פשוט יותר, נוח יותר, וקל יותר לשימוש. סביבת העבודה מעשירה את חוויית השימוש של כל משתמש, ברמה האישית וברמה הארגונית. קורס אופיס מסייע לפתח מיומנויות שימוש בסביבת העבודה של Microsoft Office תוך רכישת כלים מתקדמים המאפשרים יצירת פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות.

תוכנות המחשב החשובות ביותר כרוכות יחדיו בחבילת אופס, כאשר כתיבה בתוכנת WORD מאפשרת עיצוב מסמך ועריכתו, יצירת טבלאות בתוכנת אקסל, יצירת מצגות בתוכנת הפאוור פוינט, כאשר בין היתר האופיס כולל תרשימים ארגוניים, תרשימי זרימה, תכנת שיתוף תמונות, דואר אלקטרוני, יומן, רשימות תפוצה ועוד.

קורס אופיס מקנה לכם כלים בסיסיים לשימוש ביתי פרטי וגם לשימוש מקצועי. לימודי אופיס במחשבים מבוססים על התנסות והפעלה עצמית של התוכנות, תוך פיקוח והשגחה מתמדת של המורים בקורס. קורס אופיס מועבר בצורה ידידותית ומאפשר לכל אחד להתקדם בתחום המחשוב ולהתקדם בתחום הקריירה.

קהל יעד

הקורס מיועד למי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בהפעלת המחשב ושימוש ביישומים השונים. קורס אופיס פתוח בפני הציבור הרחב ואינו מצריך ידע מוקדם. קהל היעד הינו מגוון, אם זה בשביל להשתלב במשרות שונות, לדעת לתפעל מחשב, או קהל יעד מבוגר שרוצה להתאים את עצמו לעולם הממוחשב והטכנולוגי.

בנוסף, יכול להיות שמקום העבודה שולח עובדים שאינם בקיאים ביישומי האופיס בתור צ'ופר, שיקבלו לימודים שיעניקו להם ידע שיוכל לשמש אותם גם בעבודה וגם בחיים הפרטיים.

מטרות הקורס

הקורס נועד להקנות ידע ושליטה בחבילת אופיס 2010, וכן כלים המאפשרים לפתח פתרונות לבעיות המתעוררות תוך כדי עבודה על מסמכים, מצגות וגיליונות אלקטרוניים. בנוסף, אתם תכירו את ההבדלים העיקריים בין אופיס 2003, 2007 ו-2010, הבאים לידי ביטוי מבחינת עזרים חזותיים עשירים ותכונות משופרות. אתם תכירו את האספקטים השונים של תוכנות מיקרוסופט אופיס, מה שיאפשר לכם להתקבל לכל מסגרת עבודה בשוק.

נושאי הלימוד

הכרת המחשב: מבנה המחשב ועבודה בסביבת מערכת הפעלה של מיקרוסופט. הכרות עם תוכנת WINDOWS. חידושים באופיס 2010: לחצן קובץ, כרטיסיות תלויות הקשר, סרגל עיצוב מהיר, תצוגה מקדימה, גלריות, התאמה אישית, שיחזור מסמכים, אפקטים אמנותיים.

וורד: עבודה עם טקסט, עמודים, טבלאות, תבניות ואובייקטים. אקסל: עבודה עם גיליונות, תאים, נתונים ופונקציות. פאוור פויינט: יצירה ועיצוב מצגות, שימוש בתבניות, באובייקטים ובאפקטים. אאוטלוק: שימוש וניהול לוח שנה, אנשי קשר, דואר אלקטרוני, משימות וחיפוש. הקורס כולל חומר עיוני, הרצאות פרונטליות, דיונים וסימולציות. יש לציין כי תכני הקורס משתנים ממוסד למוסד ועל כן רצוי לוודא זאת מול המוסד בו תבחרו ללמוד.

משך הלימודים בקורס

קורס אופיס לרוב נלמד בהיקף של 64 שעות לימוד אקדמאיות, כאשר המפגשים הינם שבועיים בני כמה שעות ספורות. יחד עם זאת, רצוי שתבררו זאת ישירות מול המוסד בו תבחרו ללמוד.

תעודת גמר

במידה ועמדתם בדרישות הקורס ונכחתם לפחות ב – 80% מהמפגשים, תוענק לכם תעודת סיום קורס אופיס מטעם המוסד הרלוונטי.
מחפש קורס אופיס?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
המכללה למינהל - יישומי office
המכללה למינהל - יישומי office
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
צור קשר
המכללה הטכנולוגית רופין - יישומי מחשב
המכללה הטכנולוגית רופין - יישומי מחשב
מיקום בארץ: מכללת רופין – עמק חפר ( ליד נתניה)
צור קשר
מכללת נצרת עילית - יזרעאל: לימודי יישומי מחשב
מכללת נצרת עילית - יזרעאל: לימודי יישומי מחשב
מיקום בארץ: נצרת עלית יזרעאל
צור קשר
רשת מכללות עתיד - לימודי יישומי מחשב Microsoft-office-2007 צור קשר
מכללת רמת גן - היחידה ללימודי חוץ - 2007/Office 2003
מכללת רמת גן - היחידה ללימודי חוץ - 2007/Office 2003
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
צור קשר
LFA YOU האקדמיה ללימודי מקצועות היופי והמקצועות החופשיים - קורס יישומי מחשב משולב צור קשר
מכללת אתגר - קורס אופיס ויישומי מחשב
מכללת אתגר - קורס אופיס ויישומי מחשב
מיקום בארץ: באר שבע בלבד
צור קשר
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי