מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » תעודה / העשרה » קורס פריוריטי Priority

קורס פריוריטי Priority

לימודי פריוריטי במכללות

לימודי פריוריטי (PRIORITY) מקנים ידע מעשי המאפשר שימוש מקצועי בתוכנת פריוריטי, שהיא חיונית כיום לניהול ארגונים עסקיים. אחת המכללות שמאפשרות ללמוד קורס זה, הינה מכללת אין ליין. המכללה מספקת כלים יעילים אשר ימקצעו את הלומדים באופן מעמיק וייתן להם את הכלים הנחוצים להם.  

אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על קורס פריוריטי: מהם נושאי ותכני הלימוד, מיהו קהל היעד ומהם תנאי הקבלה, מה משך הלימודים, מהן התעודות להן זכאים בוגרי הקורס, ועוד פרטים רלוונטיים נוספים, החשובים עבור מי ששוקל להירשם ללימודים אלו.

מעוניין בפרטים אודות קורס פריוריטי Priority?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על קורס פריוריטי Priority

לימודי פריוריטי במכללות

מידע כללי על קורס פריוריטי

מערכת הפריוריטי (PRIORITY) היא מערכת של ניהול עסקי כולל שעוסקת בתחומים כמו ניהול הייצור, שירות ואחזקה, כספים, מכירות, שיווק, רכש, מלאי, ניהול פרויקטים, משאבי אנוש ועוד. מערכת הפריוריטי משמשת לניהול העסקים היום-יומי באלפי ארגונים בישראל, ולכן קיים ביקוש לאנשי מקצוע איכותיים שיודעים לתפעל את מערכת הפריוריטי.

ישנם סוגים שונים של קורסים העוסקים בתוכנת פריוריטי : חלק מהקורסים  מיועדים למיישמי תוכנת פריוריטי, כלומר אנשים שיודעים להתאים את התוכנה לצרכים של ארגונים ספציפיים, ובנוסף לכך יש קורסים ייעודיים בתוכנת פריוריטי למנהלי חשבונות, רואי חשבון, ואנשי לוגיסטיקה, רכש ומחסן.

נושאי לימוד

נושאי הלימוד בקורס פריוריטי משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, כל הקורסים העוסקים בתוכנת פריוריטי שמים דגש על מודול הכספים ועל הפקת דו"חות, שהם חשובים בכל ארגון. בין הנושאים הנלמדים בקורסים השונים ניתן למנות : הכרת המערכת ושיטות העבודה שלה, אתחול בסיסי של המערכת, הפעלת מודולי כספים, לוגיסטיקה ושיווק מכירות, עיצוב מסכים, תכנות חוקים עסקיים, בניית דו"חות, ייבוא וייצוא של מסדי נתונים שונים, ניהול תהליכי מלאי, רכש, שיווק, ועוד.

הנושאים הנלמדים גם משתנים בהתאם לקהל היעד הספציפי של הקורסים, למשל מנהלי חשבונות ילמדו פעולות כמו "פתיחת לקוחות" , "פתיחת ספקים", "אתחול הנהלת חשבונות" ועוד, ואנשי רכש, לוגיסטיקה ומחסן ילמדו פעולות כמו "פתיחת מחסן" "קבלת סחורה מספק", "החזרת סחורה לספק" ועוד. 

קהל יעד

קהל היעד של לימודי פריוריטי משתנה ממוסד למוסד כאשר מטבע הדברים לאנשים בעלי רקע במחשבים או במנהל עסקים קל יותר ללמוד את תוכנת הפריוריטי, אבל גם אנשים שאין להם רקע בתחומים האלו יכולים להשתתף בלימודי פריוריטי.

כאמור, חלק מקורסים העוסקים בתוכנת פריוריטי מיועדים לקהלי יעד ספציפיים כמו מנהלי חשבונות, רואי חשבון ואנשי רכש, לוגיסטיקה ומחסן. אם תחום הרכש והלוגיסטיקה מעניין אותך , אולי תרצה לקרוא על לימודי רכש ולוגיסטיקה לתעודה.

משך לימודים ותעודות

משך לימודי פריוריטי משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד לימודי פריוריטי נמשכים 3-5 חודשים. ברוב מוסדות הלימוד, מסיימי קורס פריוריטי מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד הרלוונטי.

אפשרויות לימודים נוספות

הלימודים הינם מתאימים לרוב לאנשים המתעניינים בקורס הנהלת חשבונות. הלימודים משתמשים לרוב, משתמשים בתוכנה זו בהנהלת חשבונות מעשית לשם ייעול העבודה, ייצוא הדוחות והבקרה עליהם.

כמו כן, קורס חשבי שכר גם הוא משתמש בתוכנה הזו וכן יכול לעניין אנשים המסתקרנים מתחומי השכר, הדוחות, הארגון והסדר החשובים להתנהלותו הטובה של הארגון ובית העסק.

קורס ייעוץ מס הינו תחום נוסף, אשר גם הוא מתעסק לרוב בהבנת שוק ההון בצורה טובה ומתן כלים ומיומנויות ללקוחות כדי שידעו כיצד להשקיע נכונה ובצורה רווחית את כספיהם.

אפשרויות תעסוקה

הבוגרים יוכלו להשתמש בתוכנה בצורה שתייעל את אופן עבודתם בין אם הם רואי חשבון, מנהלי חשבונות, יועצי מס ועוד. הלימודים עצמם מעניינים במיוחד ומציעים התמודדות טובה שתגביר את התפוקות של בית העסק.

ידע ושליטה בתוכנה חשובים ביותר והינם מהווים תנאי קבלה לעבודות בתחומי השכר והפיננסים, לכן חשוב שתראו בקיאות בתוכנה ותדעו כיצד להשתמש בה ביעילות. 
מחפש קורס פריוריטי Priority?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
מכללת אין ליין - המכללה לטכנולוגיה ומחשוב - קורס מחולל דו"חות פריוריטי צור קשר
רשת מכללות עתיד - קורס ניהול מחסן ממוחשב
רשת מכללות עתיד - קורס ניהול מחסן ממוחשב
מיקום בארץ: פריסה ארצית
צור קשר
המכללה למינהל - קורס פריוריטי
המכללה למינהל - קורס פריוריטי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
צור קשר
ביה"ס הארצי להנדסאים בחיפה המרכז להשתלמויות וקורסים - לימודי חוץ - קורס פריוריטי צור קשר
מכללת אין ליין - קורס ERP Priority למנהלי חשבונות
מכללת אין ליין - קורס ERP Priority למנהלי חשבונות
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
צור קשר
מכללת אין ליין - הכשרה לאקדמיים ביישום מערכות ERP - Priority
מכללת אין ליין - הכשרה לאקדמיים ביישום מערכות ERP - Priority
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
צור קשר
מכללת אין ליין - קורס תוכנת פריוריטי - קורס מתכנתים
מכללת אין ליין - קורס תוכנת פריוריטי - קורס מתכנתים
מיקום בארץ: איזור המרכז - פתח תקווה
צור קשר
מכללת אין ליין - קורס ניהול מחסן ממוחשב - תעודה מטעם משרד התמ"ת והתמחות במערכת הפריוריטי צור קשר
מכללת אין ליין - קורס ERP Priority - יישום והטמעת מערכות מידע צור קשר
בית הספר להנדסאים בטכניון לימודי תעודה - קורס ERP - Priority צור קשר
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?