ביראד - לימודי תעודה מתקדמים

קורס הכשרת מנחי NLP

ביראד - לימודי תעודה מתקדמים
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס הכשרת מנחי NLP

כולם רוצים להצליח, אך לעיתים הפער בין הכישורים הפנימיים והיכולת האישית לבין התפקוד במציאות, גדול מידי. שימוש במוח יכול לשפר מיומנויות תקשורת, להתגבר על חסמים אישיים, להפעיל מודלים של השפעה ולאפשר גם לסובבים אותנו להצליח בכך.

N.L.P - Neuro Linguistic Programing, היא מתודולוגיה הבנויה על הקשר בין שלושה ממדים המצוינים על ידי שלוש מילים: Neuro ניורולוגיה, Linguistic - שפה ו-Programming - תכנות. שני הממדים הראשונים הנוירולוגי והשפתי נקשרים יחדיו ומשפיעים באופן מתוכנת על הגוף שלנו ועל ההתנהגות שלנו. מתודולוגיה זו מאפשרת התמחות בשליטה על תחושת ביטחון, ריפוי, עוצמה אישית למידה ובעיקר מצוינות. התוכנית ללימודי מנחה NLP בביראד, מבטיחה לך הפנמה ויישום מהירים בחיים בכלל ובמסגרת ההנחיה האישית בפרט.

הלימודים מתקיימים ברמת אפעל, רמת גן.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע נוסף

הכשרת הלומדים לרמת Practitioner - מלמד ומטמיע מיומנויות N.L.P בסיסיות המאפשרות: 
  • למידת כלים אפקטיביים המסייעים לשלוט ברגשות, להתגבר על רגשות שליליים, להיפטר מדפוסי התנהגות בלתי רצויים, ולפתח תקשורת יעילה ואפקטיבית עם אחרים.
  • יישום כלים ברמה האישית ופתיחת דלת להצלחה ולהשגת מטרות אישיות בחיים הפרטיים והמקצועיים.
  • הנחייה פרטנית על פי שיטת ה- N.L.P.
משתתפי תכנית הלימודים ייהנו משילוב של למידה וחוויה. בשלב הראשון, תילמד שפה עשירה וחדשה המאפשרת לגלות דרך התבוננות על תבניות חשיבה, תבניות שפה ותבניות התנהגות וכן ילמדו כלים ומיומנויות לשינוי כל אלה. בשלב השני, יחוו הלומדים את כל השינויים על עצמם.

מנהלת התוכנית - גב' עינת זיו. בעלת M.A בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר-אילן ו - B.A באמנות התאטרון מאוניברסיטת ת"א. גב' זיו היא NLP Certified Trainer & Master Practitioner, מאמנת בכירה, סופרויזורית מוסמכת וחברה בלשכת המאמנים ומשמשת נציגתו הרשמית בישראל של ד"ר ריצ'ארד בנדלר, ממציא השיטה.

קהל יעד

  • מטפלים, מאמנים אישים ויועצים הרוצים להעשיר את ארגז הכלים ולהטמיע תהליכי שינוי אצל לקוחות תוך שימוש בטכניקות N.L.P מתקדמות.
  • אנשי חינוך ולהורים הרוצים לרכוש כלים לקדם תהליכי למידה בעזרת מיומנויות תקשורת.
  • בעלי תפקידים במקצועות החופשים ובעלי ניסיון עבודה עם אנשים המעוניינים ללמוד ולרכוש כלים על מנת לעסוק בתחום ה- N.L.P.
  • אנשי עסקים או מנהלים בעלי עמדות מפתח בארגונים המעוניינים ליעל את התקשורת הבינאישית שלהם במסגרת עבודתם ולהוביל באופן אישי תהליכים המובילים להצלחה.

תנאי קבלה

12 שנות לימוד. ובנוסף, רצון ללמוד ולהתפתח, מוכנות לעבור תהליך אישי במסגרת קבוצתית ויכולת למידה.

מתכונת הלימודים

הלמידה בתוכנית מתרחשת בשלושה מימדים: ויזואלי, שמיעתי וחוויתי ונעשית באמצעות לימודי תיאוריות ומודלים, הדגמת כלים ותהליכים, תרגול כלים ומיומנויות, הבניית מיומנויות הנלמדות בעזרת דמיון מונחה, למידת מודל כתיבת דמיון מונחה – להשפעה אפקטיבית יותר, התנסות בתוך הקבוצה ומחוצה לה ופרויקט סיום המלווה בהדרכה וסופרויז'ן.

אורכה של התוכנית 160 שעות אקדמיות, מתוכן 20 שעות אקדמיות של תרגול בין המפגשים ו- 20 שעות אקדמיות לפרויקט סיום: התנסות אישית מעשית מחוץ לכיתה. 

נושאי לימוד

אומנות ההשפעה, אסטרטגיות חשיבה של אנשים מצליחים, מיומנויות תקשורת NLP (ליצירת כימיה בינאישית, קריאת שפת גוף, הובלה והשפעה ועוד), חיווט מחשבות בתת מודע, טיפול בפחדים ופוביות, דמיון מודרך, מטאפורות אריקסוניאניות, עבודה עם חלקים פסיכולוגיים, שינוי היסטוריה אישית, מודל התקשורת (כיצד התת מודע שלנו פועל, מהם המנגנונים הבלתי מודעים שלנו), מטה מודל – זיהוי המנגנונים היוצרים אצלנו תבניות בתת מודע והפרחתם בעזרת שאלות, עיגון (Anchoring) - יצירת משאבים חיוביים בעזרת גירוי חושים, מודל מילטון - דפוסי שפה המאפשרים השפעה שינוי והעברת מסרים, מסגור מחדש – טכניקות לשינוי זוויות ראיה, תוך כדי שינוי הקשר או תוכן. עבודה עם רמות חשיבה בצעדים מובנים. 

תעודה

  • תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות התוכנית, הכוללות נוכחות של 85% במפגשי הלימוד והגשת פרויקט גמר. 
  • תעודת הסמכה בין לאומית – תעודת N.L.P Practitioner  המופקת וחתומה על ידי ד"ר ריצ'רד בנדלר מייסד השיטה.תעודה המעניקה הכרה בינלאומית, מוכרת על ידי כל מוסדות ללימודN.L.P  ברחבי העולם. 
  • הכרה וחברות בהתאחדות  Society of N.L.P™.