ביראד - לימודי תעודה מתקדמים

קורס Mastery בנוכחות אימונית

ביראד - לימודי תעודה מתקדמים
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס Mastery בנוכחות אימונית

מרבית חיינו אנו פועלים באופן אוטומטי המונחה על ידי דפוסים חזקים החרוטים במוחנו. פעילות עפ"י דפוסים לעיתים יעילה יותר, אך כאשר מדובר במצב ייחודי, דפוס ההתנהלות המוכר אינו נותן מענה וגורם להתנהלות פחות אפקטיבית עד לא טובה. גם מאמנים, כמו כל איש מקצוע אחר, אינם חסינים לתופעה. לאחר שנים בהם קיימו מאות עד אלפי אימונים, הם יצרו סגנון משלהם שלמעשה אינו אחר מאשר דפוס של עבודה.

על מנת שמאמן ישמור על היצירתיות בעבודה האימונית, על החדשנות ועל הנוכחות האימונית המתמקדת בלקוח, פיתחנו בביראד לימודי תעודה מתקדמים קורס המספק מענה עבור מאמנים ותיקים: קורס Mastery בנוכחות אימונית.

הקורס מתקיים במתכונת לימודי ערב.

הלימודים מתקיימים ברמת אפעל, רמת גן.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על ביראד - לימודי תעודה מתקדמים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע נוסף

הקורס מעניק מסגרת המאפשרת חבירה לקבוצת דומים ופוטנציאל של הפריה הדדית לצד הנחיה מקצועית, כל זאת בנוסף על למידה אישית וקבוצתית לשדרוג היכולות האימוניות לרמת מצוינות. הקורס מאפשר למידה שונה למאמנים ותיקים עם ניסיון רב, למידה הכוללת התבוננות רפלקטיבית על ניסיונם שלהם וניסיונם של מאמנים אחרים ופיתוח "נוכחות אימונית" ברמת מיומנות גבוהה המתאימה למאסטר ב-Coaching. חלק נוסף של הקורס נוגע בהרחבת הידע באימון על ידי ניתוח ודיון של מאמרים אקדמיים.

הקורס מורכב משילוב חומרים מעבודתם של Carl Rogers (אבי הפסיכולוגיה ההומניסטית), Jack Mezirow (הוגה התיאוריה של למידה טרנספורמטיבית), John Dewey (פילוסוף בחינוך וחלוץ ביישום למידה חווייתית Experiential Learning) ומחקר הדוקטורט של ד"ר זוניו קריסטל, מנהל התוכנית להכשרת מאמנים (Coaching) בביראד.

מטרת הקורס לסייע למאמנים ותיקים בעלי עשייה מקצועית יציבה, לרענן את יכולתם לעבוד מתוך אזורי נוחות ואי נוחות שונים, באמצעות פיתוח נוכחות אימונית ממוקדת לקוח. מאמנים העוברים את הקורס, מגיעים למצב של שליטה על נוכחותם האימונית באופן שמוסיף פרספקטיבות נוספות עבורם ועבור לקוחותיהם. משתתפי הקורס יקבלו תרומה משמעותית ליכולות המקצועיות שלהם בניהול תהליך אימוני ממוקד לקוח וחיבור למקום האותנטי שלהם כמאמנים.

מנהל הקורס - ד''ר זוניו קריסטל. בעל דוקטורט (Ed.D.) מאוניברסיטת קולומביה ארה״ב, בלמידה ומנהיגות ובעל שני תארי M.A בפסיכולוגיה, מאוניברסיטת בר אילן ומאוניברסיטת קולומביה. מאמן בכיר, סופרווייזר מוסמך ע"י לשכת המאמנים וחבר בארגון ה-Coaching הבינלאומי (IAC).

קהל יעד

הקורס מיועד למאמנים עם ותק של 4 שנים לפחות, בוגרי הכשרה באימון ממוסד מוסדר ומוכר המעוניינים בהתפתחות מקצועית ואקדמית בתחום האימון ומחויבים להשתתפות פעילה, מעשית ומאתגרת בסדנה יחד עם מאמנים ותיקים נוספים.

תנאי קבלה

  • מאמנים מוסמכים בעלי ותק של 4 שנים
  • חברות בלשכת המאמנים 
  • מילוי שאלון למועמד 
  • הגשת קורות חיים ותעודות הסמכה כמאמנים 
  • מעבר ראיון אישי

מתכונת הלימודים

שיטת הלמידה בקורס מתחלקת לשני חלקים:
  • למידה התנסותית - הלומדים יאמנו זה את זה מול הקבוצה ויקבלו משוב ממוקד על פי הנחיות שיינתנו מראש בהתאמה לכל תרגיל.
  • חקירה וניתוח מאמרים – לפני כל מפגש יקבלו המשתתפים מאמר לקריאה, עליו יתקיים דיון במהלך המפגש.
אורכו של הקורס 32 שעות אקדמיות והוא מורכב מ-8 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד. הקורס מתקיים במתכונת לימודי ערב.

נושאי לימוד

הקשבה ממוקדת לקוח, נוכחות אימונית, Critical Reflection, נושאים נוספים שיעלו מתוך העבודה וצרכי הקבוצה.

תעודה

תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד והגשת פרויקט גמר.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש