מכללת אתגר תקשורת

ביה"ס לטכנולוגיה ומדעי המחשב

מכללת אתגר תקשורת

ביה"ס לטכנולוגיה ומדעי המחשב

מכללת אתגר תקשורת נחשבת למוסד השכלה גדול ומוביל במחוז דרום המציע לכם מסלולי לימוד רבים המאפשרים עבודה במשרה מלאה במקביל ללימודים. להלן פרטים אודות המחלקה לטכנולוגיה ומדעי המחשב, שם תוכלו ללמוד קורסי הכשרה במגוון תחומים המעניקים תעודת מקצוע ממשלתית והכרה לצורך המשך לימודים לתואר ראשון.

קורס תחזוקת מחשבים אישיים

מטרת הקורס היא להקנות ולהכשיר את התלמיד בכל הידע הנדרש לשם התקנה ותחזוקה של מחשבים אישיים וציוד היקפי (מדפסות,מסכים, כרטיסים וכו') לשם השתלבות בסביבת עבודה העוסקת בתמיכה ואיתור תקלות, התקנה ובהמשך ללמוד ניהול רשתות תקשורת. כמו כן להקנות ידע בטכנולוגיות החדשות והמתקדמות היום ובתוכנות הנדרשות בהתאם. משך הקורס 150 שעות לימוד אקדמיות.

קורס תחזוקת מכשירים סלולריים

מטרת הקורס להכשיר את התלמיד בכל הידע הנדרש לשם התקנה ותחזוקה של מכשירים סלולריים והציוד הקשור  (אזניות אלחוטיות, כרטיסים וכו') לשם השתלבותו בסביבת עבודה העוסקת בתמיכה, איתור וטיפול  בתקלות, התקנה ובהמשך ללמוד ניהול רשתות תקשורת, כמו כן להקנות ידע בטכנולוגיות החדשות והמתקדמות היום ובתוכנות הנדרשות בהתאם. בין הנושאים שילמדו : מבוא להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, רשת סלולארית, הטלפונים החכמים ( Smart Phones ), התקנים פריפריאלים לטלפון הסלולרי. משך הלימודים 204 שעות לימוד אקדמיות.

קורס אופיס

Office 2007 הינה חבילת התוכנות החדשה מבית Microsoft. ל-Office 2007 סביבת עבודה חדשה המאפשרת תפעול פשוט וידידותי של כלי העבודה וככזו ומגבירה את חווית השימוש האישית, אפקטיביות העבודה ויכולת הארגון לספק פתרונות ייחודיים לצרכיו העסקיים של המשתמש. חבילת Office 2007 מאפשרת עבודה נבונה יותר בזכות עיצוב מחדש של ממשק ותפקודו באופן שיאפשר למשתמשים למצוא את התוכנות והרכיבים הזמינים בחבילה ביתר קלות ולנצל אותם בצורה פשוטה לטובת ביצוע מהיר ומקצועי יותר של מטלות העבודה. נושאי הלימוד יקיפו את כל חבילת האופיס:   outlook ,windows, excel, power point, word, ואינטרנט.

קורסים נוספים במחלקה

קורס מנהלי רשת מיקרוסופט MCITP, קורס Microsoft Exchange Server, קורס קידום ושיווק אתרים, וקרוס תחזוקת רשתות תקשורת.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש