מכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב

קורס ניהול מערכות המידע (CIO)

מכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

קורס ניהול מערכות המידע (CIO)

ג'ון ברייס מכללת הי-טק מציע קורס ניהול מערכות המידע (CIO). הקורס מועבר בשיתוף פעולה עם המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) וקבוצת The People.

הקורס נלמד בסניף תל אביב.

הלמידה נעשית במתכונת של לימודי ערב.

יש אפשרות ללימוד אונליין.

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע נוסף

קורס ניהול מערכות המידע (CIO) - מנמ"ר 2012 בג'ון ברייס הדרכה בנוי בצורה ייחודית וחדשנית על שלושה צירי למידה  מרכזיים אשר מבטאים את שלושת מרכזי התוכן והעניין בהם על מנהל מערכות המידע להתמצא ולהצטיין ולפיהם הוא נמדד ברמת היומיום: הציר העסקי, הציר הניהולי וזה הטכנולוגי. בכל אחד מהצירים נלמד  את השפה, העקרונות והדרכים להצטיינות בתחום העסקי, הניהולי והטכנולוגי מזווית המבט של המנהל הבכיר.
בציר העסקי נלמד לעומק את התחומים, המגמות הכיוונים והאתגרים בנושאים השונים איתם מתמודד הארגון. הנושא ילמד  מזווית הראיה של המנכ"ל וההנהלה  ויכלול את לימוד השפה העסקית ברמה הארגונית בתחום הפיננסי, בתחום התפעולי, בתחום השיווקי, בתחום המכירות והשירות  ובתחום משאבי אנוש.

בציר הניהולי
נלמד את המיומנויות, השיטות והכלים למנהיגות וניהול מוצלח יותר של העובדים, הספקים, העמיתים וההנהלה שלנו. בין היתר נלמד מהי מנהיגות, איך מניעים עובדים, נלמד את אומנות הנטוורקינג, ניהול ספקים, עקרונות מו"מ, ניהול דיונים, חשיבה יצירתית ועוד, הכל לפי מתודולוגיות הלימוד המתקדמות ביותר אשר ממוקדות התנסות ועבודה מול גורמי השוק השונים.

בציר הטכנולוגי 
נציג את המגמות והכיוונים הטכנולוגים מרמת האפליקציות והיישומים דרך תשתיות התוכנה ועד לתשתיות הטכנולוגיות. כמו כן יוצגו המשמעויות העסקיות של כל טכנולוגיה והדרכים למימוש הנכון תוך התייחסויות לעלויות, ל- ROI ולעקרונות הנכונים לביצוע ולמימוש אותה טכנולוגיה בארגונים השונים ולמינוף הטכנולוגיה למימוש החזון העסקי של הארגונים.

השילוב הכולל של לימוד שלושת הצירים הללו במשולב ובצורה ממוקדת מעניק תהליך למידה ייחודי אשר מייצר את היכולות של מנהל מערכות המידע (CIO) בצורה משולבת ורב תחומית תוך מתן כלים ויכולת המאפשרים להתמודד עם אתגרי הארגון והטכנולוגיה המשתנים ובמיוחד להתמודד עם השילוב ביניהם.

מסלול לימודים זה מתאים גם לחיילים בשירות סדיר שיש באפשרותם להשתלב במסלול ערב פעמיים בשבוע בלימודי אונליין, שכן הוא מועבר במתכונת של לימודים פרונטליים, היברידיים או לימודי אונליין בלבד.

מטרות הקורס
- בניית מגוון היכולות והידע הנדרש לניהול מערכות המידע בארגון והתמודדות עם האתגרים העסקיים, הניהוליים והטכנולוגיים .
- שיפור יכולת ההבנה העסקית של מנהלי מערכות מידע  ומנהלים בכירים ביחידות IT  תוך לימוד השפה העסקית והאסטרטגיה של הארגונים.
- שיפור יכולת ניהול הדיאלוג של מנהלי מערכות מידע  ומנהלים בכירים ביחידות IT  עם ההנהלה והגורמים הבכירים  בארגון.
- שיפור יכולת התאמת מערכות המידע בארגון לצרכים ולאסטרטגיית הארגון של חברות תוך יצירת ערך עסקי/ארגוני מוכח.
- שיפור יכולות הניהול של מערכות המידע וה- ITברמת המיומנויות האישיות ומיומנויות הניהול .
- ההבנה והחשיפה של עולם המושגים, הכיוונים והמגמות בתחומים הטכנולוגים השונים מרמת התשתיות והחומרה, דרך תשתיות התוכנה ועד לרמת היישום והאפליקציות.
- החלפת ידע ויצירת קשרים עסקיים וחברים בתוך קהילת מנהלי מערכות המידע ומנהלים בכירים מקרב יחידות מחשב בארגונים גדולים.

משך הלימודים - הלימודים נפרשים על פני 132 שעות לימוד אקדמיות הנחלקות ל-92 שעות לימוד פרונטלי ו-40 שעות עבודה על פרויקטים. המפגשים מתקיימים אחת לשבוע בשעות בערב.

הקורס נלמד בסניף תל אביב ומוכר לגמול השתלמות.
תחומי לימוד נוספים במכללת ג'ון ברייס סניף תל אביב
קורסי תקשורת נתונים