קורס שיטת כלים שלובים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס שיטת כלים שלובים
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס שיטת כלים שלובים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס שיטת כלים שלובים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי שיטת כלים שלובים במכללות

אם אתם מתעניינים בשיטות ריפוי אלטרנטיביות ייחודיות, שיעניקו לכם ידע נרחב לטיפול וסיוע למגוון רחב של אוכלוסיות, ואם אתם מאמינים בכוח החיבור בין הגוף לנפש, לימודי שיטת כלים שלובים הם הפיתרון המושלם עבורכם. כלים שלובים הינה אומנות ומיומנות ריפוי שפותחה על בסיס ידע האדם ומחקרים אודות מחלה ומרפא של מדע הרוח. הגישה הטיפולית פתוחה על ידי נורית רוזנגרטן, ונלמדת כיום במסגרת מסלולי הכשרה שונים. השיטה מטפלת במגוון רחב של מחלות פיזיות, רגשיות והתנהגותיות, במבוגרים ובילדים, בתחומי פוריות, הריון ולידה, דיכאון, חרדה, עייפות יתר הפרעות קשב וריכוז, הפרעות מטבוליות ועוד.

כיום, הפכה שיטת כלים שלובים לאחת מטכניקות הטיפול הפופלאריות בהקשר של גוף האדם והנפש. את השיטה ניתן ללמוד במכללת "כלים שלובים", בהנחיית צוות מורים מיומן ועתיר ניסיון, שיקנה לכם את מירב הכלים והמיומנויות לעיסוק מקצועי בתחום. לימודים איכותיים אלו, יפתחו בפניכם צוהר אל עולם מרתק של ריפוי אלטרנטיבי, ויעניקו לכם ידע נרחב שישמש אתכם בהמשך דרככם התעסוקתית. כך שבין אם תבחרו להשתלב באחת מהקליניקות המובילות לרפואה משלימה ברחבי הארץ, ובין אם תעדיפו לפתח קריירה עצמאית כמטפלים בשיטת כלים שלובים, יעניק לכם קורס כלים שלובים ידע נרחב להשתלבות קלה ומהירה בשוק העבודה. אז למה אתם מחכים? המשיכו לקרוא, וגלו כיצד תוכלו גם אתם ללמוד את רזי המקצוע הכמוסים ביותר ולהפוך למטפלים מקצועיים בשיטת כלים שלובים.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס שיטת כלים שלובים?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס שיטת כלים שלובים?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות קורס שיטת כלים שלובים

שיטת כלים שלובים הינה שיטת טיפול ייחודית המבססת את מהות הריפוי ברובד הרוחני ופונה לכוחות החיים של האדם, המאפשרים לגופו התחדשות והחלמה. תהליכי החיים הללו מתקיימים במישור על-פיסי ולכן אינם ניתנים להתבוננות בעזרת החושים או בכלים המדעיים המקובלים.

שיטת כלים שלובים עושה שימוש בגישה מיוחדת שיכולה להכיר את החיים העל-חושיים הללו באדם ומתוך כך לתמוך בבריאותו. היא מבוססת על ידע האדם כגוף נפש ורוח ועל שימוש בכלי "המרה" להכרת צפונות הכוחות הרוחניים הפועלים באדם.

שיטת כלים שלובים תופסת את המחלה, כחלק מתמונה רוחנית של האדם הקשורה להתפתחותו האינדיבידואלית. ומכך, הריפוי נוצר מתפיסת העולם כי דרך המאבק במחלה, יכול ה"אני" האנושי לפתח את עצמו. עקב כך, אין הכוונה להעלים את הסימפטום או להאיץ ריפוי, כי אם לעורר את יוזמת הריפוי הטבעית הטמונה בגופו של האדם ולאפשר לאורגניזם לסיים את תהליך ההחלמה מתוך כוחותיו שלו.

למי מיועד קורס שיטת כלים שלובים?

לימודי שיטת כלים שלובים, מתאימים למתעניינים בתחומי הטיפול, הפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ריפוי בעיסוק ועוד. הלימודים כוללים טכניקות טיפוליות מרתקות במיוחד, המסייעות לסטודנטים להעמיק את הידע הטיפולי הקיים ברשותם. כמו כן, יתאימו לימודי שיטת כלים שלובים למטפלים השואפים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם, ולהציע ללקוחותיהם מנעד טיפולים רחב יותר.

כמה זמן נמשך קורס שיטת כלים שלובים?

לימודי שיטת כלים שלובים אורכים 3 שנים, ומתקיימים אחת לשבוע לנוחות הסטודנטים. קורס כלים שלובים מתקיים במתכונת נוחה וגמישה במיוחד, כך שמגוון רחב של אוכלוסיות יכולות להשתלב בו ללא קושי. כמו כן, הקורס פותח על מנת להקנות מענה לעוסקים בתחום הטיפול, ומספק מסגרת לימודים נגישה עבורם. לימודי שיטת כלים שלובים מציעים מענה גם לאנשים עובדים, בשל העובדה שהקורס מרוכז ליום אחד בשבוע ומתקיים בשעות הערב.

ודאי תשמחו לדעת, כי במידה ותרצו להאריך את משך הלימודים ליותר מ- 3 שנים, תוכלו לבנות יחד עם המכללה מסלול שיתאים לצרכיכם האישיים, לאורח חייכם ולשגרת יומכם. 

מה לומדים בקורס שיטת כלים שלובים?

לימודי כלים שלובים הינם לימודים מקצועיים המכשירים אנשי מקצוע המעניקים למטופל תמיכה במישורים בהם נתגלתה החולשה, ברובד הגופים העל-פיסיים בו מתהווה המחלה טרום הגעתה לפיסי. תכנית הלימודים משלבת מגוון עשיר של תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות מפתחות, לצד תרגולים, התנסויות וסופרוויז'ן, במהלכו ילוו הסטודנטים על ידי מרצה בכיר ממכללת כלים שלובים. ההכשרה המעשית הענפה לה זוכים התלמידים, מעניקה להם תשתית איתנה להמשך עיסוק בתחום.

טיפול רוחני, יכול לגעת במחלה, באופן עדין ומדויק בכל שלבי התגלותה ואבחונה. כמו כן, תוכנית הלימודים מעניקה למטפלים הכשרה מיוחדת לגישה טיפולית המתבוננת על האדם דרך תמונה רוחנית כוללת ומתוך כך מאפשר למחלה למצות את תהליכי הריפוי עד הבראה.

אילו אפשרויות לימוד נוספות יש לבוגרי קורס שיטת כלים שלובים?

במידה ואתם מתעניינים בתחומי הריפוי והטיפול האלטרנטיבי, ייתכן ותמצאו עניין בתחומי נוספים מענף הרפואה המשלימה. קורס שיטת כלים שלובים, מהווה בסיס מצוין להמשך לימודים מעשירים תחום הרפואה האלטרנטיבית.

לימודי שיאצו כוללים טכניקות של לחיצות, נגיעות עם הגוף, הידיים וכל זאת כדי לאפשר להגיע לשחרור גופני מוצלח של האדם במידה והוא חש כאבים. לימודים אלו יאפשרו לכם לעבוד כשכירים או כעצמאיים, ויפתחו בפניכם דלת אלל שלל משרות רווחיות.

לימודי רייקי, יקנו לכם ידע אודות השיטה המשתמשת בחום הגוף לשם ריפוי בעיות פיזיות ונפשיות.

במה עוסקים בוגרי קורס שיטת כלים שלובים?

אם סיימתם תחום לימודים זה, והינכם בוגרים ובעלי תעודה תוכלו לשלב את נושאי הקורס בטיפולים שאתם מעניקים ללקוחותיכם. בנוסף, תוכלו לבדוק באילו מכונים מחפשים מאמנים, מטפלים, תראפיסטים, פסיכולוגים ועובדים סוציאלים שהתמקצעו באפשרות לימודים זו ותוכלו לספק שירות מוצלח, להיחשף לקהל יעד רחב ומגוון שיוביל אתכם להתמודדות רחבה ומעמיקה עם התחום.
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש