המכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז'

המכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז'

המכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז'

המכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז'

המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז' היא הגדולה והמובילה בישראל כיום. המכללה נוסדה על ידי נאוה קול בשנת 1994 בעיר נהריה, ארבע שנים מאוחר יותר פתחה המכללה שלוחה נוספת בעיר חיפה. לאורך שנות פעילותה, 25 שנים,  צמחו הסניפים והפכו את בית הספר למכללה הגדולה בישראל עם למעלה מ - 20,000 בוגרים, מרביתם עוסקים כיום בתחום בשעה ש 85% מהעוסקים במקצועות היופי בצפון, הינם בוגרי המכללה, שבחרו בנו כדי להכשירם ולסלול את דרכם אל עבר ההצלחה.

לאורך השנים אחד מהדברים שעמדו לנגד עיניה של המכללה היה צרכי הסטודנטים והטרנדים המובילים בענף מקצועות היופי, בכדי לעמוד בציפיות ולהוביל את הענף המכללה מעסיקה את צוות המורים המקצועי והמוביל בתחומו בישראל ובעולם, לצד סטנדרט לימודים גבוה שהתעדכן מעת לעת בהתאם להתפתחויות והטרנדים השונים בעולמות מקצועות היופי.

במהלך השנים פעלה המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז' ועדיין פועלת בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות כדוגמת LOREAL פרופשיונל העולמית בתחום עיצוב השיער וחברות מובילות נוספות בתחומי הקוסמטיקה, איפור, עיצוב שיער ועוד.

המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז' פועלת תחת פיקוח של משרד התמ"ת, מה שמספק לסטודנטים ביטחון בכך שצוות המורים וסטנדרט הלימודים מאושרים למתן הכשרה בתחום מקצועות היופי, יתרה מכך בשנים האחרונות זוכים הסטודנטים של המכללה לציונים הגבוהים ביותר בישראל במבחני הסיום של הקורסים השונים שנערכים בפיקוח משרד הכלכלה !

נאוה קול וצוות המכללה למקצועות היופי נאוה קולאז מזמינים אתכם להצטרף להצלחה ולבחור לכם יופי של מקצוע במסלול המועדף עליכם ואנו נוביל אתכם, באמצעות יחס אישי והקפדה על הסטנדרטים המקצועיים והמובילים בעולם מקצועות היופי, בדרך לבניית קריירה והצלחה עסקית!

הלימודים במכללה מוכרים לשימוש בפיקדון חיילים משוחררים.

למכללה סניפים בנהריה ובחיפה (צ'ק פוסט).

מידע נוסף אודות המכללה

מי מאיתנו לא חלמה להיות מומחית ליופי? מי לא חלמה לחסוך את הכסף לטיפול פנים, לספרית, לעיצוב ציפורניים? רבות חולמות ומעטות, אלה בעלות הכשרון והטאץ', מגשימות את החלום ומצטרפות ללימודי מקצועות טיפוח ויופי. בנוסף, ישנם לא מעט גברים, המצטרפים ללימודי ספרות, לימודי איפור, בניית ציפורניים, לימודי קוסמטיקה, לימודי עיצוב שיער, ועוד. בישראל ישנן מכללות לטיפוח ויופי רבות המציעות לימודים בתחומים הנ"ל. 

כל מי שיצטרף ללמוד במסגרת הקורסים במכללת נאוה קולאז' לספרות, איפור או טיפוח, ייהנה מלימודים מקצועיים, איכותיים ומפוקחים וממדריכים ומורים בעלי ותק וניסיון. הלימודים נערכים בקבוצות לימוד קטנות, בתנאי לימוד נוחים, וכוללים עבודה עם מגוון רחב של מותגים בכל אחד מהקורסים. שמה של המכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז'  הולך לפניה ורבים נוהרים להשתלב בקורסים ובלימודים השונים המוצעים בה. כמו כן, במהלך השנים זכתה המכללה במספר פרסים בתחום העסקים ובתחום האיפור. בוגרי בהמכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז', נחשבים לאנשי מקצוע איכותיים, ומשתלבים בכל ענפי היופי בארץ.

המכללה למקצועות היופי - נאוה קולאז' מציעה קורסים בפיקוח משרד התמ"ת.

תחומי לימוד נוספים בהמכללה למקצועות היופי נאוה קולאז'