מכללת כרכור

לימודי רפואה משלימה (אזור חדרה)

מכללת כרכור

לימודי רפואה משלימה (אזור חדרה)

מכללת כרכור הינה מכללה איכותית וותיקה, הקיימת כבר מעל ל-25 שנה, ומציעה מגוון קורסים וסדנאות בתחומי הרפואה המשלימה. מכללת כרכור, הנחשבת לאחת מהמובילות בתחומה, מציעה לכם חוויית לימודים מהנה, מעשירה ומפתחת - אשר תקנה לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להצלחה בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה. 

מכללת כרכור מזמינה אותך לערב פתוח החושף את מניפת הקורסים שייפתחו באביב 2019ערב הפתוח ב- 19.2.19 - ערב של פעם באביב! שיתקיים ביום שלישי בשעה 17:00! ערב חמים ואינטימי, חוויתי ומיוחד של הרצאות מרתקות ומרחיבות דעת על כל הנושאים הכי רלוונטיים היום בעולם הרפואה ההוליסטית שכל אחד חייב לדעת! 

השינוי לא יקרה ביום אחד. הוא יקרה במכללת כרכור. כשתכנסו תרגישו.

תכנית הערב:
17:15 – 17:00 התכנסות למעגל ‘חיבור וכוונה’ בהנחיית טל פנר
21:45 – 17:30  הרצאות מרתקות ומרחיבות דעת לבחירתכם
20:30 – 17:30  מתחמי טיפול ללא עלות: עיסוי, רפלקסולוגיה ושיאצו
22:00 הגרלת מלגת לימודים!
 
האירוע פונה לקהל הרחב, ללא עלות.
ההגעה לאירוע מותנית בהרשמה מראש דרך האתר או טלפונית.

המכללה ממוקמת בכרכור, רח' המושב 40.

מידע נוסף אודות המכללה

מכללת כרכור - הקיימת כבר למעלה מ-25 שנים - הינה מכללה לרפואה משלימה, אשר מציעה מגוון רחב מסלולי לימוד, קורסים וסדנאות בשלל תחומיה השונים של הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית  (טיפול במגע, פסיכותרפיה, תזונה, רכיבה טיפולית - ועוד). סגל ההוראה במכללה כולל את טובי המרצים ואנשי המקצוע והלימודים משלבים בין הפן התיאורטי לפן המעשי - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה - ומייד עם סיום הלימודים הם יכולים להשתלב בשלל העבודות בתחום המבוקש של הרפואה המשלימה.

חוויית הלימודים במכללת כרכור הינה מהנה, מעשירה, מפתחת ומעצימה - והתלמידים זוכים לליווי צמוד ותומך מסגל המכללה - כך שכל אחד ואחת מצליחים לנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם.