בית הספר לאנגלית - Wall Street

קורס אנגלית מותאם אישית

בית הספר לאנגלית - Wall Street

קורס אנגלית מותאם אישית

וול סטריט - בית הספר לאנגלית מציע קורס אנגלית מותאם אישית.

הלימודים מתקיימים בסניפים הבאים: קריות, חיפה, נצרת, נתניה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, באר שבע וירושלים.

מידע כללי

שיטת הלימוד הייחודית של וול סטריט ממחישה את תהליך רכישת השפה באופן הטבעי ביותר ומטרתה לפתח את ארבעת כישורי השפה: הבנה, דיבור, קריאה וכתיבה. קורס אנגלית בהתאמה אישית נועד להקנות מיומנויות בשפה האנגלית לכל משתתף בהתאם לרמה וליכולות האישיות שלו.

קורס אנגלית בהתאמה אישית הוא קורס אנגלית משולב וייחודי אשר משלב לימודי מולטימדיה, ספרי לימוד ושיעורים פרונטליים עם English Leader, בקבוצות קטנות וממוקדות. בנוסף, לפעילות הלמידה השוטפת מרכזי הלימוד של וול סטריט מציעים מגוון פעילויות העשרה במועדון החברתי (Club), בשיעורי דיבור (Complementary) ובאתר באינטרנט.מטרת הקורס היא לשפר את ביטחונם הכללי של הלומדים בשפה אנגלית. הקורס כולל 20 רמות שונות של לימודי אנגלית, כאשר כל תלמיד לומד בקצב שלו. בכדי להשתלב ברמת הלימוד הראשונה מבין 20 הרמות הכלולות בקורס, נדרשת יכולת קריאה וכתיבה בסיסית. ניתן לבחור בקורס מינימלי של רמת לימוד אחת ב-3 חודשים, או לבחור בקורס ארוך יותר לפי מידת הצורך.

התלמיד מקבל ליווי מקצועי על ידי צוות היועצים והמומחים לשם תמיכה והכוונה בכל הנוגע להשגת יעדי הקורס. כחלק משיטת הלימוד של וול סטריט לאורך כל הקורס ההתנהלות בין צוות הסניף לתלמיד היא באנגלית.