המכללה האקדמית גליל מערבי

תואר ראשון רב תחומי במדיניות ומנהל ציבורי

המכללה האקדמית גליל מערבי

תואר ראשון רב תחומי במדיניות ומנהל ציבורי

המכללה האקדמית גליל מערבי מקיימת תכנית לימודים ייחודית לתואר ראשון B.A רב תחומי בלימודי מדיניות ומנהל ציבורי. לימודי ה B.A, הנמשכים כשלוש שנים, נמצאים תחת האחריות האקדמית של אוניברסיטת בר-אילן.

מידע נוסף

תואר ראשון רב תחומי במדיניות ומנהל ציבורי  – מידע כללי תכנית לימודים ייחודית זו של המכללה האקדמית גליל מערבי ותחת האחריות האקדמית של אוניברסיטת בר- אילן, נועדה להקנות לבוגריה הבנה מעמיקה בתחום המנהל הציבורי, העובר תהליכים של התמקצעות ואקדמיזציה, אשר נועדו לעזור לו להתמודד עם האתגרים הניצבים בפניו. התכנית תכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשות על מנת להשתלב ולהתמודד היטב עם האתגרים המלווים את תחום המנהל הציבורי.

תואר ראשון רב תחומי במדיניות ומנהל ציבורי – קהל היעד הלימודים בתכנית מיועדים לעובדי המנהל הציבורי המעוניינים לרכוש תואר אקדמי אשר יקל על קידומם במערכת העסקית או הציבורית, והמעוניינים לשפר את מיומנותם המקצועית. כן מיועדת התכנית עבור סטודנטים המעוניינים להשתלב בעבודה בשירות הציבורי.

תואר ראשון רב תחומי במדיניות ומנהל ציבורי – נושאי הלימוד בין הנושאים הנלמדים בתכנית: מבוא למנהל ציבורי ומדיניות ציבורית, השלטון המקומי בעת תהליכי גלובליזציה, פיתוח והכשרת מנהלים, מיומנויות ניהול מתקדמות, סדנא בניתוח מדיניות, הכלכלה הפוליטית של בריאות ומערכות בריאות, תכנון סביבתי בישראל, תמורות במערך המסחר – מדיניות ובקרה בארץ ובעולם ועוד.

תחומי לימוד נוספים באקדמית גליל מערבי