בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

לימודי הכשרת מטפלים בעיסוי שבדי הוליסטי

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

לימודי הכשרת מטפלים בעיסוי שבדי הוליסטי

המכללה האקדמית בוינגייט, הפועלת מאז שנת 1944, מפעילה במסגרת המרכז להשתלמויות במכללה, את Medi Win- בית ספר מתקדם ללימודי רפואה משלימה, המכשיר אנשי מקצוע במגוון רחב של תחומי רפואה משלימה ומציע קורס ייחודי להכשרת מטפלים בעיסוי שבדי הוליסטי.

מידע נוסף

קורס הכשרת מטפלים בעיסוי שוודי הוליסטי של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט נועד להכשיר מטפלים מקצועיים, להוות בסיס ללימודי המשך בעיסוי ולהקנות כלים שימושיים המשתלבים עם שיטות טיפול נוספות.

תנאי קבלה
מתקבלים לקורס בעלי 12 שנות לימוד שעמדו בראיון אישי. כמו כן, יש לעבור קורס "מבנה גוף האדם" בהיקף של 90 שעות לכל הפחות, במקביל ללימודים. הקורס מועבר על ידי מעסה מוסמך בעל ניסיון רב בעבודה והוראה בתחום.

תכני הלימוד תוכנית הלימודים בקורס הכשרת מטפלים בעיסוי שוודי הוליסטי של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט כוללת את הנושאים הבאים : אנטומיה בסיסית של מערכת התנועה, מקורות העיסוי השוודי, חשיבות המגע, השפעות העיסוי על כל מערכות הגוף, עקרונות לטיפול מוצלח, תשאול רפואי וקבלת מטופל, התוויות נגד לטיפול בעיסוי, אתיקה מקצועית, פרסום ושיווק ומבוא לטכניקות מתקדמות.

היקף לימודים קורס הכשרת מטפלים בעיסוי שוודי הוליסטי של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט נלמד בהיקף של 22 מפגשים שבועיים (כל מפגש באורך של 5.5 שעות אקדמיות) ו-14 שעות תרגול מעשי.

תעודת גמר מסיימי  קורס הכשרת מטפלים בעיסוי שוודי הוליסטי של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מקבלים תעודת "מטפל בעיסוי שוודי" מטעם בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.

לאחר הלימודים
מסיימי הקורס משתלבים בשוק העבודה במכוני ספא, מסגרות ספורט, מרכזי הכנה ללידה, מרכזי בריאות ועוד. המכללה האקדמית בוינגייט עוזרת לבוגריה בהשתלבות בשוק העבודה.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה