ClickCease

תואר שני בלימודים רב תחומיים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודים רב תחומיים לתואר שני

לימודים רב תחומיים לתואר שני הינם לימודים מקיפים, מרתקים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענף מדעי הרוח ומשלבים בתוכם תכנים מעולמות ידע שונים ומגוונים וביניהם מדעי החברה, ניהול ומנהל, אמנות, מדעי ההתנהגות, תקשורת ועוד.

מטרת הלימודים הינה להכשיר את הסטודנטים כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים המחזיקים בכלים ומיומנויות שימושיות בתחומים מגוונים, באמצעותם יוכלו להשתלב בשוק העבודה בשלל תחומי עיסוק המשתנים בהתאם לתחום ההתמחות הנבחר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בלימודים רב תחומיים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בלימודים רב תחומיים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר שני בלימודים רב תחומיים

כיום, הולכת וגוברת ההבנה כי מדעי הרוח והחברה הינם הכרחיים וחשובים לצורך התפתחותה של החברה האנושית וקידומה, לא פחות ממקצועות מדעיים והנדסיים. על כן, הפכו הלימודים הרב תחומיים לפופולריים במיוחד באקדמיה ויצרו תחומי עיסוק חדשים. 

במסגרת לימודי התואר השני יכולים הסטודנטים לבחור באחד מתחומי ההתמחות הקיימים וביניהם הנחיית קבוצות, לימודי נשים ומגדר, בריאות הוליסטית, גישור יצירתי, הגיל השלישי, פילוסופיה, דתות, ספרות ועוד. בחירה נוספת אותה נדרשים הסטודנטים לבצע הינה בין מסלול לימודים ללא עבודה מחקרית (תזה) לבין מסלול מחקרי המהווה תנאי להמשך לימודי דוקטורט בתחום.
תואר שני בלימודים רב תחומיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לתואר שני בלימודים רב תחומיים

לימודי תואר שני בלימודים רב תחומיים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית. 

הלימודים מתאימים לאנשים סקרנים, בוגרי תארים ראשונים בתחום זה או בכל תחום אחר, אשר יש ברצונם לרכוש העשרה שתאפשר להם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ובאמצעות כך להתקדם בסולם התפקידים המקצועי בתחום.

תנאי קבלה לתואר שני בלימודים רב תחומיים

תנאי הקבלה ללימודים רב תחומיים לתואר שני משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב מתבססות דרישות הקבלה על סיום תואר ראשון רלוונטי בציון ממוצע של 80 ומעלה, כאשר לעיתים יידרשו המועמדים להשלים קורסים מסוימים בתחום אם אינם השלימו את אלו במסגרת התואר הראשון.

כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. כמו כן, בחלק מן המוסדות נדרשים המועמדים להחזיק בתעודת הוראה ובניסיון מעשי בעבודה חינוכית. בכדי להבין מהן האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
תואר שני בלימודים רב תחומיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודים רב תחומיים לתואר שני

במרבית מוסדות הלימוד, נפרשים לימודי התואר השני בלימודים רב תחומיים על פני תקופת זמן של כשנתיים, כאשר משך הזמן יכול להשתנות בהתאם למסלול הלימודים הנבחר. באם יבחרו להשתלב במסלול המחקרי (תזה) יידרשו להשלמת שנה נוספת. 

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בתואר השני בלימודים רב תחומיים

במהלך לימודי התואר השני בלימודים רב תחומיים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

בדרך כלל, התכנים הנלמדים במהלך הלימודים כוללים קורסים בנושאים מגוונים בהתאם לתחום ההתמחות הנבחר.

תעודת גמר לאחר לימודים רב תחומיים לתואר שני

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, מעבר מוצלח של הבחינות והגשת מטלות, יוענק תואר שני M.A בלימודים רב תחומיים מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי תואר שני בלימודים רב תחומיים

עם סיום לימודי התואר השני בלימודים רב תחומיים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל תפקידים ומקומות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי בהתאם להתמחות בה בחרו.

לימודי המשך לאחר תואר שני בלימודים רב תחומיים

בוגרי לימודי תואר שני בלימודים רב תחומיים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודי תואר שלישי בתחומים הרלוונטיים. 
מודעה
מחפש תואר שני בלימודים רב תחומיים?
מחפש תואר שני בלימודים רב תחומיים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה