ClickCease

קורס הכנה למבחן אמי"ר

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה למבחן אמי"ר

לימודי הכנה למבחן אמי"ר בממסגרת לימודי תעודה הינם לימודים חשובים, מעשירים ונדרשים אשר נלמדים תחת ענף הבחינות והאבחון. מטרתם של לימודים אלו הינה להכשיר את בוגריהם למעבר מוצלח של בחינות המיון באנגלית - אמי"ר או אמי"רם. 

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך מעבר מוצלח של כלל חלקי בחינת האמי"ר/אמי"רם וביניהם הבנת הנקרא, השלמת משפטים, אוצר מילים, ניסוח מחדש ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכנה למבחן אמי"ר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכנה למבחן אמי"ר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הכנה למבחן אמי"ר

מבחן אמי"ר, כמו גם מבחן אמי"רם, הינם מבחני מיון וסיווג לרמת ידע בשפה האנגלית. כל המעוניינים להשתלב בלימודים אקדמיים נדרשים לעבור את אחת מן הבחינות הללו, זאת על מנת שיוכל מוסד הלימודים לקבוע כמה קורסים באנגלית יידרש הסטודנט לקחת. 

מבחן אמי"ר מבוצע מטעם המרכז הארצי לבחינות ולהערכה במספר מועדים שונים בשנה ותוצאותיו אינן מוגבלות למוסד לימודים אחד ספציפי. לעומת זאת, מבחן אמי"רם הינו מבחן ממוחשב אשר מתבצע במוסד הלימודים בו עתידים הנבחנים ללמוד ותוצאתו רלוונטית למוסד זה בלבד. הבדל נוסף וחשוב בין המבחנים הינו כי במבחן אמי"ר רמת השאלות היא אחידה והנוסח זהה בין כל הנבחנים, ואילו מבחן אמי"רם הוא מבחן אדפטיבי בו התוכנה הממוחשבת מתאימה את שאלותיה לרמת הידע של הנבחן.
קורס הכנה למבחן אמי"ר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הכנה למבחן אמי"ר

לימודי הכנה למבחן אמי"ר פונים לכל המעוניינים לעבור את בחינת הסיווג של רמת האנגלית בהצלחה, זאת על מנת שיוכלו להתקדם ללימודים אקדמיים בכל אחד מן המוסדות ברחבי הארץ תוך דרישה מינימלית לקורסים באנגלית ואף פטור.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע וידע קודם בשפה האנגלית, המעוניינים לרכוש ידע בסיסי, והן לשולטים בשפה האנגלית ברמה טובה ומעוניינים לשפר את מיומנויותיהם ולקבל פטור מקורסים באנגלית במהלך התואר.

תנאי הקבלה לקורס הכנה למבחן אמי"ר

תנאי הקבלה לקורס ההכנה למבחן אמי"ר משתנים בין מוסד לימודים אחד למשנהו. על פי רוב, לימודים אלו אינם מציבים תנאי קבלה כלל ומאפשרים לכל המעוניינים בכך להצטרף לשורותיהם.
קורס הכנה למבחן אמי"ר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הכנה למבחן אמי"ר

משך לימודי הכנה למבחן אמי"ר או אמי"רם משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. בדרך כלל, כוללים הלימודים סביב 30 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כחודשיים. 

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הכנה למבחן אמי"ר

במהלך לימודי הקורס בננושא הכנה למבחן אמי"ר מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו סוגי השאלות הקיימות בבחינה, כלים להתמודדות עם שאלות, טכניקות לפתרון שאלות, עמידה בזמנים, אוצר מילים, חלוקה נכונה של זמן במהלך הבחינה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הכנה למבחן אמי"ר

לימודי הכנה למבחן אמי"ר אינם מספקים לבוגריהם תעודה, וכן אינם מהווים חובה לצורך מעבר הבחינה, אמנם יכולים לסייע רבות בהכנה לזו.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הכנה למבחן אמי"ר

לימודי הכנה למבחן אמי"ר אמנם לא מספקים לבוגריהם מקצוע ספציפי, אך הם יכולים לסייע להם רבות בהפחתת כמות קורסי האנגלית במהלך התואר האקדמי אליו הם מתכננים להירשם, זאת על ידי הכנתם למעבר מוצלח של הבחינה.

לימודי המשך לאחר קורס הכנה למבחן אמי"ר

בוגרי קורס הכנה למבחן אמי"ר המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הכנה למבחן מתא"ם בו יוכשרו למעבר מוצלח של בחינות הקבלה ללימודים מתקדמים (לימודי תואר שני) בפסיכולוגיה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הכנה למבחן יע"ל שיכשיר את כל המעוניינים בקבלה ללימודים אקדמיים ואינם מחזיקים בתעודת בגרות ישראלית או שאינם השלימו מבחן פסיכומטרי בשפה העברית למעבר מוצלח של הבחינה המשמשת לסיווג רמת השליטה של הנבחנים בשפה העברית.
מודעה
מחפש קורס הכנה למבחן אמי"ר?
מחפש קורס הכנה למבחן אמי"ר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ספרי הכנה ותרגול אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה