קורס הכנה למבחן אמי"ר

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה למבחן אמי"ר

בשל החשיבות של מבחן אמי"ר, מבחן מיון לרמות באנגלית, כחלק מתנאי הקבלה למוסדות ולמסלולי לימוד שונים, מוסדות לימוד רבים מציעים למועמדים קורסי הכנה למבחן אמי"ר. קיימים כיום מוסדות לימוד רבים שניתן להתקבל אליהם רק עם מבחן אמי"ר וללא התמודדות עם בחינת הפסיכומטרי השלמה.

אם גם אתם עתידים לעבור מבחן זה, קורס ההכנה יכול לסייע לכם לעבור אותו בקלות, וכאן תוכלו לקרוא מידע רלוונטי רב על קורס זה: מהו משך הקורס, מה כוללים הלימודים בקורס, למי מתאימים הלימודים בקורס זה, ועוד פרטים רלוונטיים למתעניינים בלימודים של קורס זה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכנה למבחן אמי"ר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכנה למבחן אמי"ר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הכנה לבחינת אמי"ר

מבחן אמ"יר הוא מבחן מיון לרמות באנגלית. מבחן אמי"ר מאפשר למוסדות לימוד לדעת מהי רמת השליטה של המועמד בשפה האנגלית ובהתאם לכך לקבוע האם הוא יידרש לעבור קורס חובה באנגלית.

מבחן אמיר בודק את יכולתו של המועמד לקרוא טקסטים אקדמיים (כלומר, מאמרים מדעיים) בשפה האנגלית ולהבין את הנקרא. המבחן בנוי מחלק של השלמת משפטים שבוחן יכולת להבין וליישם אוצר מילים בהקשר נתון, מחלק של ניסוח מחדש שבו נבדקת הבנת האנגלית באמצעות היכולת לזהות משפטים מורכבים המנוסחים במילים אחרות, ומחלק של הבנת הנקרא שבו נבדקת ההבנה של קטעים קצרים, הלקוחים מתחומי תוכן אקדמיים מגוונים, באמצעות מתן תשובות לשאלות שמופיעות בסוף כל קטע.

קורסי הכנה למבחן אמי"ר מועברים על ידי מוסדות לימוד שונים ומגוונים וביניהם מכוני הכנה לבגרות ולפסיכומטרי, מכונים המסייעים ללקויי למידה ומוסדות לימוד שעוסקים בלימוד השפה האנגלית. הקורסים מועברים על ידי מורים מנוסים שמכירים היטב את מבנה הבחינה.
קורס הכנה למבחן אמי"ר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס הכנה לבחינת אמי"ר?

בקורס אמי"ר הסטודנטים עורכים היכרות עם סוגי השאלות השונים שניתנים בבחינה ומקבלים כלים להתמודדות עם השאלות האלו. הסטודנטים מתנסים בהכנת בחינות לבדיקה עצמית שכוללות שאלות מהסוגים שיופיעו בבחינה. קורס אמי"ר מעניק לסטודנטים היכרות מלאה עם מבנה הבחינה, ההוראות וסוגי השאלות שיופיעו בה.

במסגרת הקורס הסטודנטים גם חלוקה נכונה של זמן בבחינה, "טריקים" לניחוש התשובה הנכונה במידת הצורך, ודרכים לפיתרון שאלות.

למי מתאים לעשות קורס הכנה לבחינת אמי"ר?

קורס אמי"ר נועד לכל מי שנדרש לעמוד במבחן אמ"יר כדי להתקבל למוסד לימוד או למסלול לימודים מסוים. אם אתה מתעניין בלימודי אנגלית ואינך צריך לעבור מבחן זה, תוכל לקרוא על קורס אנגלית.

כמו כן, אנשים שאינם צריכים לעשות בחינה פסיכומטרית משום שיש להם ציונים גבוהים בבגרות, אולם צריכים להראות בקיאות בשפה העברית, יוכלו להשתתף בקורס יע"ל.
קורס הכנה למבחן אמי"ר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס הכנה לבחינת אמי"ר?

משך הלימודים בקורס אמי"ר משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס אמי"ר נמשך כ-30-32 שעות אקדמיות הנפרשות על פני חודשיים.
מודעה
מחפש קורס הכנה למבחן אמי"ר?
מחפש קורס הכנה למבחן אמי"ר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ספרי הכנה ותרגול אונליין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה