קורס אבחון הוליסטי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי אבחון הוליסטי

קורס אבחון הוליסטי הינו חלק מתחום לימודי הרפואה המשלימה, ומטרתו להעמיק את יכולת ההקשבה וההתבוננות של המטפל במטופל ומעניק כלים ומיומנויות לניהול שיחה מאבחנת ולקליטת המסרים המגיעים מכל רבדי גוף המטופל. הלימודים בקורס מיועדים עבור מטפלים בשיטות אלטרנטיביות המעוניינים להרחיב ולהעמיק את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, אך מעוניינים במידע נוסף אודותם, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא מידע חשוב ומועיל אודות הלימודים בקורס לאיבחון הוליסטי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אבחון הוליסטי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אבחון הוליסטי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס אבחון הוליסטי 

לימודי אבחון הוליסטי מתבססים על הקשבה והתבוננות במטופל וקליטת המסרים המגיעים ממנו. האבחון מתבצע על ידי הסתכלות על האדם, כפות רגלים, ידיים, שפת הגוף, דיבורו, תווי פניו, מראה העור, אופי הנשימה ועוד. כמו כן במהלך השיחה מקשיבים לנאמר על ידיו, לקשיים ולתלונות שהוא מעלה וכן לנושאים בחייו שאותם הוא רוצה לשפר.

קורס אבחון הוליסטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס אבחון הוליסטי?

באבחון ההוליסטי עושים שימוש במגע, אינטואיציות ותחושות באמצעות ניהול שיחה והקשבה. לימודי אבחון הוליסטי מעניקים למשתתפים כלים ומיומנויות מקצועיות לשיפור יכולת הקשב, לניהול שיחה מאבחנת ולקליטת מסרים תוך חידוד יכולת התחושה.

במהלך האבחון המטופל מספר את סיפורו האישי דרך דיבור, שפת גוף והעברת מסרים תת-מודעים מגוונים שבאמצעותם המטפל מבין את קשייו בצורה מעמיקה ומקיפה המאפשרת טיפול איכותי וריפוי המכאובים.

קורס אבחון הוליסטי הינו קורס מרתק, המשלב תכנים תיאורטים ותרגול מעשי חוויתי באמצעות תרגילי מדיטציה, תרגילי מגע, התבוננות ועוד. במהלך לימודי אבחון הוליסטי ילמדו המשתתפים מגוון נושאים בתחום כולל: התבוננות בשפת גוף,  אבחון עפ"י צבעים, התבוננות בכף יד, אבחון אינטואיטיבי ואסוציאטיבי, אבחון בעזרת סימבולים, ניהול שיחת אבחון, צ'אקרות ועוד.

למי מתאימים לימודי קורס אבחון הוליסטי?

הקורס מיועד למטפלים בכל מקצוע טיפולי המעוניינים להעמיק ולהעשיר את הידע בתחום במטרה להעניק למטופל תשובה רחבה ולהביא לריפויו.
קורס אבחון הוליסטי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס אבחון הוליסטי?

אם אתה נמנה על תומכי הגישה ההוליסטית, בוודאי תתעניין בתחומי לימוד אחרים הנשענים על גישה זו. בין התחומים הנכללים תחת קטגוריית לימודית זו ניתן למצוא את לימודי ההומאופתיה, אשר מתבססים על זיכרון המים. באופן כללי, הלימודים עצמם הינם רואים ביכולת למהול חומר שהינו רעיל לגוף, אמצעי לריפוי הגוף, בעת שהוא נפגע מאותו גוף רעיל. 

לימודי תזונה הוליסטית הינם מעניינים ביותר ומתמקדים באכילה המודעת לצרכים הבסיסיים של האדם. על מנת שהאדם יוכל לאכול מזון שבריא לו, הוא צריך להבין מהם החומרים החיוניים לו ביותר, ולעיתים הם אינם נתפסים הכי אטרקטיביים. 

לימודי שיאצו גם הם שייכים לתחומי הרפואה המשלימה, ומטרתם להביא להקלה מלאה בסיפטומים של כאב על ידי שימוש בלחיצות של המטפל עם ידיו או גופו. 

במה עוסקים בוגרי קורס אבחון הוליסטי?


המסיימים יוכלו להיות מאבחנים הוליסטים, וידעו כיצד לאבחן בצורה מקצועית את הבעיות הרפואיות והנפשיות שמהן סובל המטופל. 
הלומדים יוכלו להשתלב במסגרת קופות החולים השונות, ולהציע למטופלים טיפולים מגוונים במחיר מסובסד. 

כמו כן, לאחר שיצברו הלומדים ניסיון בתחום, הם יוכלו לפנות לפתיחת מכוני אבחון משל עצמם, אשר יקנו להם שם ופרסום בתחום זה.
מודעה
מחפש קורס אבחון הוליסטי?
מחפש קורס אבחון הוליסטי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה