קורס שפת גוף

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי שפת גוף

אמצעי התקשורת הבסיסי ביותר, המסייע לאנשים לדבר ביניהם, לרכוש חברים ולהעביר מסרים הוא שפת גוף. בעת שמדברים על שפה באופן כללי, חושבים מיד על אנגלית, עברית או כל שפה מדוברת אחרת. אולם, קיימת שפה נוספת אשר לא תמיד מקבלת את החשיבות לה היא ראויה. קורס שפת גוף מקנה למשתתפים בו כלים ומיומנויות להבנת המסרים הלא מילוליים המועברים דרך מחוות הגוף. במהלך לימודי שפת גוף רוכשים הסטודנטים כלים לאינטראקציה עם אדם אחד דרך הבעות פנים, תנועות ותנוחות גופניות. לימודי קריאת שפת גוף, מתאימים הן למעוניינים בהעשרה אישית מרתקת, והן למטפלים בפועל המעוניינים להיחשף לכלי אבחנתי רב ערך, להרחיב את ארגז הכלים שברשותם ולהעניק ללקוחותיהם מנעד טיפולים רחב יותר.

בדומה לקורס פרסונולוגיה, בו לומדים להכיר תכונות אופי באמצעות ניתוח תווי הפנים של אדם, קורס שפת גוף ופנים מאפשר לסטודנטים המשתתפים בו להבין ולנתח מסרים המועברים באמצעות תנועות ומחוות, במטרה להתגבר על מחסומים רגשיים, לשפר את הביטחון העצמי ולהעצים מיומנויות רגישות ופיזיות. לימודים אלו, יעניקו לכם הזדמנות לרכוש, תוך זמן קצר יחסית, כלי אפקטיבי במיוחד לשיפור קשרים בינאישיים וליצירת מערכות יחסים בריאות ותקינות. אז אם גם אתם מחפשים קורס העשרה ממוקד, שיפתח בפניכם צוהר אל נבכי הנפש, בואו לקרוא את כל הפרטים אודות קורס שפת גוף במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שפת גוף?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שפת גוף?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

קורס שפת גוף - מידע נוסף

שפת הגוף הינה שפה עוצמתית וחזקה מהמילים, ולה חשיבות רבה במגוון רחב של אינטראקציות שבמהלכם אנו נדרשים למקסם את יכולותינו. כמו כן, שפת הגוף הינה חלק משמעותי ובלתי נפרד מהתקשורת האנושית, והיא מתרחשת באופן קבוע לאורך כל מפגש ואינטראקציה בין בני אדם. שפת גוף נועדה להחצין תהליכים נפשיים והבנתה מאפשרת לנתח מחשבותיו של האחר. ניתוח שפת גוף, מסייע במגוון סיטואציות, כגון: פגישה רומנטית, ראיון עבודה, פגישת עסקים ועוד.

קורס שפת גוף מקנה ידע וכלים לניתוח שפת הגוף של העומד מולנו, טרם פתח את פיו. לימודי שפת גוף הינם מרתקים וחוויתיים, ובמהלכם מכירים לעומק שפת תקשורת לא מילולית הכוללת מחוות גוף, הבעות פנים, ותנועות גופניות שונות להעברת מסרים. במהלך קורס שפת הגוף ירכשו המשתתפים טכניקות וכלים לשלוט במסרים העוברים לזולת דרך שפת הגוף, בפיתוח מיומנויות אישיות ובקליטת המסרים המועברים מהאדם שמולנו במפגשים אישיים ועסקיים.
קורס שפת גוף
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים קורס שפת גוף?

מכיוון שמדובר בלימודי העשרה, קורס שפת גוף מיועד לקהל הרחב, ובמרבית המקרים אינו כולל דרישות קבלה מחמירות. הקורס יתאים למעוניינים ללמוד לנתח ולהכיר את מחוות ותנועות גופו של האחר, ולשואפים להשתמש בכלים המוענקים במסגרת הקורס לשיפור איכות חייהם. כמו כן, מיועד הקורס למטפלים באמנויות, לעוסקים בתחום הגישור ולפסיכולוגים, המבקשים ללמוד שיטה שתסייע להם להרחיב את היצע הטיפולים אותם הם מעניקים ללקוחותיהם.

למרות העובדה כי תנאי הקבלה לקורס שפת גוף אינם גבוהים במיוחד, ייתכן ותצטרכו לעבור ראיון מול ועדת קבלה, שתבחן את התאמתכם ללימודים מעשירים אלו.

כמה זמן נמשך קורס קריאת שפת גוף?

קורס שפת גוף הינו קורס קצר יחסית, המשך מפגשים ספורים בלבד. במרבית המכללות ללימודי שפת גוף, כוללים הלימודים בין 5 ל- 10 נפגשים הנפרשים על פני בין 20 ל- 40 שעות לימוד אקדמיות. בחלק מהמכללות, ניתן ללמוד קורס שפת גוף במסגרת לימודים מקוונים (לימודים אונליין), כך שלא תצטרכו להגיע למכללה על מנת לקבל את הידע בו אתם חפצים.

מכיוון שלימודי שפת גוף הינם לימודים העשרה קצרים למדי, מרבית המכללות מציעות מסלולי לימוד בתחום במתכונת נוחה ונגישה לאנשים עובדים, הנערכת בשעות אחר הצהריים או הערב אחת לשבוע. כך שבין אם אתם עובדים במשרה מלאה, ובין אם לוח הזמנים שלכם צפוף במיוחד, לא תתקשו להשתלב בקורס במסגרת המתאימה לכם ביותר.
קורס שפת גוף
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

איפה לומדים שפת גוף?

אם אתם מחפשים מכללות ללימודי שפת גוף, חשוב שתדעו שלימודים אלו מתקיימים בעיקר במכללות המציעות קורסי העשרה, תרפיה ורפואה משלימה. מכיוון שמדובר בקורס קצר יחסית, ולא בלימודים אינטנסיביים האורכים זמן ממושך, ודאי תעדיפו למצוא מכללה הסמוכה למקום מגוריכם, ותעדיפו שלא להעתיק את מקום מושבכם לעיר אחרת. 

לימודי קריאת שפת גוף, נלמדים באופן כמעט בלעדי במכללות, שכן במרבית המקרים, אוניברסיטאות מציעות לימודי תואר ראשון ולא קורסי העשרה או הכשרה מקצועית. כך שאם אתם מחפשים לימודי קריאת שפת גוף בצפון לדוגמא, רצוי שתבררו האם לימודים אלו מוצעים באחת מהמכללות בצפון הארץ.

מה לומדים בקורס שפת גוף?

כעת, כאשר אתם יודעים איפה לומדים שפת גוף, ומהי השפעתה של שפת גוף ותקשורת בינאישית על יחסים בין בני אדם, ודאי תרצו לדעת מה לומדים בקורס שפת גוף. במסגרת הלימודים נחשפים הסטודנטים לטכניקות מתקדמות לשימשו בשפת גוף לשם עידוד מוטיבציה, הבנת קודים בלתי מילוליים השייכים לתרבויות שונות וזיהוי סגנונות תקשורת תוך התאמתם לסיטאציות משתנות.

כמו כן, יכירו הסטודנטים עקרונות תקשורת מילולית ובלתי מילולית אפקטיבית במהלך ראיונות עבודה, ניהול משא ומתן ושיפור יחסים רומנטיים, שימשו בצורות שונות של הבעות פנים, סימנים מוסכמים, תנועות ידיים, סוגי מבטים, לחיצות ידיים, תנוחות, תנועות, דרכי הסתרה באמצעות שפת גוף, מיומנויות תקשורת והתנהגות, הבדלי תרבויות ונימוסים, שימוש בלבוש ליצירת תדמית ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס שפת גוף?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהמפגשים, השתתפות פעילה בשיעורים והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

חשוב לציין, כי בחלק מהמכללות, קיימת אפשרות לתשלום עלות שכר הלימוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים, כך שבמידה ועדין לא עברו 7 שנים מיום שחרורכם, רצוי שתבררו טרם ההרשמה לקורס האם ניתן להשתמש בפיקדון על מנת לכסות את עלות הקורס או חלק ממנו.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס שפת גוף?

בוגרי לימודי שפת גוף, יוכלו להשתלב בקורסים בתחומים משיקים לקורס תקשורת ללא מילים ולתחומי התקשורת הבין אישית.

במסגרת קורס שפת סימנים, יכירו הסטודנטים את דרכי התקשורת בהן משתמשים חירשים, אילמים והסובלים מקשיי דיבור ושפה. במהלך הלימודים, ייחשפו המשתתפים לשפות סימנים שונות בעולם וילמדו את ההביטים הטכניים בשפה חשובה זו. 

במידה ותבחרו להשתלב בלימודים אקדמיים שיפתחו אתכם ויפתחו בפניכם דלת אם מגוון רחב של משרות רווחיות, תואר ראשון בתקשורת עשוי להיות פיתרון מצוין עבורכם. לימודי תקשורת ייחשפו בפניכם את רזי המקצוע הכמוסים ביותר להשתלבות בתעשייה ויהפכו אתכם לאנשי תקשורת ופרסום מן המעלה הראשונה.

במה עוסקים בוגרי קורס שפת גוף?

למסיימי קורס לשפת גוף קיימת אפשרות להשתלבות בעבודות משתנות, לאו דווקא בתחום התקשורת. הידע הנרכש בקורס רלוונטי לשלל תפקידי מפתח כגון: ניהול משאבי אנוש ועריכת ראיונות עבודה, זיהוי לקוחות פוטנציאלים, מכירות, גישור, ייעוץ זוגי ומשפחתי ועוד.

כמו כן, יוכלו בוגרי לימודי שפת גוף לעבוד כפרילאנסרים המעניקים שירותים לחברות פרטיות וציבוריות במגוון תחומים, כמו גם להשתמש בידע שצברו על מנת להעצים את יכולותיהם הטיפוליות.
מודעה
מחפש קורס שפת גוף?
מחפש קורס שפת גוף?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה ורמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה