ClickCease

לימודי משפטים בלי פסיכומטרי

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

תואר ראשון במשפטים בלי פסיכומטרי

תואר ראשון במשפטים הוא ללא ספק, אחד התארים הנחשקים והמבוקשים ביותר  - בעולם בכלל ובארץ בפרט. כיוון שעד לאחרונה תנאי הקבלה ללימודי המשפטים כללו דרישה מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה ובעלי ציון פסיכומטרי גבוה יחסית - רבים וטובים לא יכלו להתקבל ללימודים, שכן הבחינה הפסיכומטרית, על אף מעלותיה הרבות, מטילה מורא על רבים, אשר אינם מצליחים להשיג בה ציון אשר ישקף בצורה טובה את יכולותיהם האמיתיות. על כן, במרוצת השנים האחרונות, החלו מספר מכללות ללימודי משפטים להציע לימודי תואר ראשון ללא פסיכומטרי - אשר הקבלה אליו מותנית, בדרך כלל, בממוצע בגרות גבוה למדי.

לעיתים ניתן להתקבל ללימודי תואר ראשון במשפטים בלי פסיכומטרי גם על בסיס סיום לימודים מוצלח במכינה קדם אקדמית או במכינה ייעודית - כך שגם עבור מי שלא השקיע מספיק בתיכון ולא הוציא ממוצע בגרות גבוה במיוחד לא אפסו הסיכויים ליהנות מלימודי המשפטים. אז אם גם אתם רוצים לגלות עוד על האפשרויות ללימודי משפטים לתואר ראשון ללא פסיכומטרי - הגעתם למקום הנכון.

בואו לקרוא מידע ופרטים נוספים לימודי משפטים בלי פסיכומטרי במכללות המובילות בתחום. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי משפטים בלי פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי משפטים בלי פסיכומטרי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

לימודי משפטים ללא פסיכומטרי - מידע כללי

הבחינה הפסיכומטרית מהווה דרישת קבלה נפוצה במיוחד ללימודי תואר ראשון כמעט בכל תחום ותחום. במקורו נועד המבחן הפסיכומטרי לחזות את סיכויי הנבחנים לסיים את התואר הראשון בהצלחה - ועל אף כי יכולות החיזוי שלו אינן רעות כלל וכלל - הוא עדיין, כמובן, לא עושה זאת בצורה מושלמת - ורבים מאלו שיכולים לסיים תואר ראשון בהצלחה רבה - לא מצליחים להוציא בפסיכומטרי ציון אשר ישקף את יכולותיהם האמיתיות. על כן מכללות רבות החלו להציע מסלולי לימוד לתואר ראשון ללא פסיכומטרי בחוגים המבוקשים - ובין היתר תוכלו כיום ללמוד משפטים ללא פסיכומטרי.

הקבלה ללימודי תואר ראשון במשפטים ללא פסיכומטרי מתבססת, במרבית המקרים, על ציוני הבגרות - אולם בחלק מהמכללות ניתן להתקבל ללימודי משפטים ללא פסיכומטרי גם על בסיס סיום לימודים מוצלח במכינה קדם אקדמית.
גם אקדמאים - ולעיתים גם הנדסאים - יכולים להתקבל ללימודי משפטים בלי פסיכומטרי בחלק מהמכללות.
לימודי משפטים בלי פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד משפטים בלי פסיכומטרי?

לימודי תואר ראשון במשפטים בלי פסיכומטרי נועדו לכל החולמים ללמוד תואר במשפטים - אך אין להם ציון פסיכומטרי בתוקף: אם הפסיכומטרי מטיל עליכם אימה ומשרה עליכם לחץ ומעולם לא ניגשתם אליו, אם ניגשתם לבחינה אך לא הוצאתם ציון מספק, אם רציתם לגשת לפסיכומטרי - אך הלו"ז הצפוף לא אפשר לכם לעשות כן לפני שתיסגר ההרשמה - לימודי משפטים ללא פסיכומטרי מיועדים עבורכם!

מה הם תנאי הקבלה ללימודי משפטים ללא פסיכומטרי?

מכללות שונות מציעות מגוון אפשרויות לקבלה ללימודי משפטים ללא פסיכומטרי: חלק מהמכללות מאפשרות לבעלי ממוצע בגרות גבוה במיוחד להתקבל ללימודים, חלק מאפשרות לבוגרי מכינה קדם אקדמית, מכינה ייעודית למשפטים או מכינת 30+, המסיימים לימודיהם במכינה בהצלחה, להתקבל ללימודים, וחלק מהמכללות מציעות להנדסאים ולבוגרי תואר ראשון בתחומים אחרים להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי. מעבר לדרישות אלו, חלק מהמכללות מקיימות ראיונות קבלה ו/ או מבחני קבלה ייעודיים, אשר נדרש לעבור אותם בהצלחה על מנת להתקבל ללימודים .
לימודי משפטים בלי פסיכומטרי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי משפטים ללא פסיכומטרי?

לימודי משפטים בלי פסיכומטרי במכללות נמשכים, בדרך כלל, בין שלוש וחצי לארבע שנים וכוללים כשבעה-שמונה סמסטרים. 

מכללות רבות מציעות לימודי משפטים לאנשים עובדים, המתקיימים אחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים (ולאנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, מבלי לפגוע יתר על המידה בשגרת יומם. 

איפה אפשר ללמוד משפטים בלי פסיכומטרי?

אם אתם מחפשים תואר במשפטים ללא פסיכומטרי, חשוב שתדעו שלימודים מסוג זה מוצעים כמעט באופן בלעדי במכללות. אוניברסיטאות ברחבי הארץ, ממשיכות לדרוש עמידה בדרישות קבלה הכוללות ציון סכם המורכב מממוצע הבגרות וציון הפסיכומטרי. לכן, כאשר אתם עורכים בדיקה ותרים אחר לימודי משפטים ללא פסיכומטרי, רצוי שתיחשפו להיצע המכללות המציעות לימודי משפטים במתכונת זו.

מכללות ללימוד משפטים בלי פסיכומטרי פרושות ברחבי הארץ - כך שבין אם אתם מחפשים לימודי משפטים מעל גיל 30 - שיאפשרו לכם להשתלב בתואר מבוקש זה ללא בגרות ופסיכומטרי, ובין אם יש לכם בגרות מלאה ואתם מחפשים מכללה שתפטור אתכם מהבחינה הפסיכומטרית - תוכלו למצוא לימודי תואר ראשון במשפטים ללא פסיכומטרי בקרבת מקום מגוריכם.

מה לומדים בתואר ראשון במשפטים בלי פסיכומטרי?

תכנית הלימודים לתואר ראשון במשפטים ללא פסיכומטרי כוללת תכנים כגון דיני משפחה וירושה, דיני חוזים, דיני עונשין, דיני פטנטים, דיני קניין, קניין רוחני, דיני תאגידים, סדר דין אזרחי, דיני נזיקין, סדר דין פלילי, משפט בינלאומי פרטי, דיני עבודה, אתיקה מקצועית, משפט עברי, דיני ראיות, משפט ציבורי מנהלי, משפט ציבורי חוקתי, דיני מיסים, מקורות המשפט הישראלי, תורת המשפט, ניתוח כלכלי של המשפט ועוד.

כמו כן כוללת תכנית הלימודים, בחלק מן המכללות, אפשרות לבחור במסלול התמחות, ולהתמקד בתחום מסוים מתוך עולם החוק והמשפט - כגון משפט עסקי, זכויות אדם, משפט פלילי, יישוב סכסוכים, משפט אזרחי ועוד.

איזה תעודה מקבלים בוגרי משפטים ללא פסיכומטרי?

בוגרי תואר ראשון במשפטים ללא פסיכומטרי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת בוגר תואר ראשון במשפטים - LL.B, מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

חשוב לזכור כי גם לאחר סיום הלימודים - אינכם מוגדרים כעורכי דין. על מנת להיות עורכי דין יהיה עליכם להשלים את חובת ההתמחות ולעבור בהצלחה את מבחני לשכת עורכי הדין בישראל. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי משפטים ללא פסיכומטרי?

לאחר סיום הלימודים לתואר ראשון במשפטים יכולים הבוגרים להמשיך בלימודיהם לתואר שני במשפטים - או (כמעט) לכל תואר שני אחר מעולם מדעי החברה ומדעי הרוח. כמה מהאפשרויות הפופולאריות ביותר ללימודי תואר שני אליהם פונים הבוגרים הן תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במדיניות ציבורית, תואר שני בדיפלומטיה ותואר שני במדעי המדינה. 

מה עושים עם תואר במשפטים?

רבים מבוגרי התואר במשפטים ממשיכים במסלול ההכשרה על מנת לקבל רישיון עריכת דין - ומשתלבים, לאחר מכן, בעבודות עריכת דין כשכירים או כעצמאיים.

יחד עם זאת - רבים מהבוגרים פונים לעסוק בתחומים אחרים: חלקם משתלבים בעבודות ייעוץ משפטי, חלקם פונים לחפש משרות ניהול מתאימות - ואחרים פונים לשלל כיוונים אחרים - שכן לימודי משפטים פותחים בפני בוגריהם מגוון עשיר במיוחד של אפשרויות תעסוקה מרתקות.
מודעה
מחפש לימודי משפטים בלי פסיכומטרי?
מחפש לימודי משפטים בלי פסיכומטרי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה