לימודי משפטים בסמסטר אביב

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

סמסטר אביב - לימודי משפטים במכללות

אם אתם רוצים ללמוד תואר ראשון במשפטים - אך לא הספקתם להירשם לסמסטר הנפתח עם תחילת השנה (מייד אחרי חגי תשרי) - אין זה אומר כי תידרשו להמתין שנה נוספת בחוסר מעש ובציפייה לשנה הבאה על מנת שתוכלו להתחיל את לימודיכם - שכן כיום מכללות רבות, בכל רחבי הארץ, מציעות אפשרות להתחיל ללמוד תואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב (סמסטר ב'), הנפתח, בדרך כלל, בין פברואר לאפריל. לימודי משפטים בסמסטר אביב יחסכו לכם זמן יקר - שכן, לעיתים קרובות, הם מאפשרים לכם את הלימודים יחד עם אלו שהתחילו אותם סמסטר לפניכם - במידה ומסלול הלימודים כולל גם לימודים בסמסטר קיץ. 

ככלל, לימודים בסמסטר אביב, ולימודי משפטים בסמסטר אביב בפרט, זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות, שכן רבים מהסטודנטים לתואר ראשון לא מצליחים להסדיר את כל הליך ההרשמה בזמן לסמסטר א' בספטמבר- אוקטובר, בין אם כי הם חזרו מחו"ל מאוחר מידי, נדרשו להשלים בגרויות או לעשות פסיכומטרי על מנת לעמוד בתנאי קבלה - או סתם לא הספיקו להירשם בזמן. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי תואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע רב ופרטים נוספים אודות לימודי משפטים בסמסטר אביב במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי משפטים בסמסטר אביב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי משפטים בסמסטר אביב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

איך להרוויח שנה בלימודי משפטים?

תואר ראשון במשפטים הוא כבר זמן רב אחד החוגים המבוקשים ביותר באקדמיה - ורבים מבקשים להתחיל לימודיהם בתחום - בדרך להשתלבות בעבודות עריכת דין, ייעוץ משפטי ושלל תפקידי ניהול אחרים. הביקוש הגבוה ללימודי משפטים הוביל מכללות רבות להתחיל להציע מסלולי לימוד לתואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב - כלומר, מסלול לימודים רגיל לחלוטין (מבחינת תכנית הלימודים ותנאי הקבלה) לתואר ראשון במשפטים - אשר ניתן להתחיל את הלימודים בו בסמסטר אביב (הידוע גם כסמסטר ב', ומתחיל, בד"כ, בפברואר - מרץ). 

היתרון הגדול של התחלת לימודי משפטים בסמסטר אביב הוא ברור - גם אם פספסתם את מועדי ההרשמה "הרגילים" - לא תיאלצו להמתין שנה שלמה עד שתוכלו להגשים את החלום ולהתחיל ללמוד - אלא תוכלו לעשות זאת כבר השנה - ובכך לחסוך לעצמכם זמן יקר. לעיתים כוללים הלימודים לתואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב גם סמסטר קיץ (אחד או יותר) - כך שלמעשה, תוכלו לסיים את הלימודים תוך שלוש שנים בלבד (שכן חלק מהסמסטרים מתקיימים ברצף) - ולא תוך שלוש וחצי שנים, כנהוג במרבית המסלולים ללימודי תואר ראשון במשפטים. 
לימודי משפטים בסמסטר אביב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדים לימודי משפטים בסמסטר אביב?

לימודי משפטים בסמסטר אביב מתאימים, כמובן, לכל המעוניינים להתחיל ללמוד משפטים כבר השנה, אך פספסו את מועד ההרשמה "הסטנדרטי" ללימודים הנפתחים בתחילת השנה, לאחר החגים. הלימודים מתאימים עד מאד גם למי שהחלו ללמוד בתחילת השנה בחוג אחר לתואר ראשון - ומעוניינים לעבור ללמוד משפטים. 

אם אתם מתעניינים בלימודי משפטים לתואר ראשון בסמסטר אביב - אולי תגלו עניין גם בחוגים אחרים הנפתחים במועד זה: לימודי מנהל עסקים בסמסטר אביב, לימודי סיעוד בסמסטר אביב, לימודי פסיכולוגיה בסמסטר אביב, לימודי כלכלה בסמסטר אביב ועוד.

מהם תנאי הקבלה ללימודי משפטים בסמסטר אביב?

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב זהים, כמובן, לתנאי הקבלה ללימודי משפטים "רגילים": על מנת להתקבל ללימודים נדרשת תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי תקף (בד"כ הדרישה היא לציונים גבוהים יחסית), ולעיתים נדרשים המועמדים לעבור גם מבחני קבלה ו/ או לעמוד בפני ריאיון קבלה אישי. 

חלק מהמכללות מאפשרות לבעלי ממוצע בגרות גבוה במיוחד להתקבל ללימודי משפטים ללא פסיכומטרי. כמו כן, אם אין לכם תעודת בגרות מלאה - אל חשש! תוכלו להצטרף ללימודים במכינה - ועם סיומם המוצלח להמשיך ללימודי התואר במשפטים. 
לימודי משפטים בסמסטר אביב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי משפטים בסמסטר אביב?

אמנם לימודי משפטים נמשכים, בדרך כלל, בין שלוש וחצי לארבע שנים - אך לימודי משפטים בסמסטר אביב נמשכים, לעיתים, שלוש שנים בלבד - וזאת הודות ללימודים כמה סמסטרים ברצף (כלומר - לימודים גם בסמסטר קיץ). בכל מקרה כוללים לימודי המשפטים כשבעה עד שמונה סמסטרים. 

ודאי תשמחו לדעת כי גם לימודי תואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב מוצעים, בחלק מהמכללות, במתכונת של לימודי ערב ו/ או ימי שישי בבוקר- במטרה להקל על אנשים עובדים (ועל אנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים מרתקים אלה. 

מה לומדים במשפטים בסמסטר אביב?

תכנית הלימודים של תואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב זהה לתכנית הלימודים הרגילה של התואר, והיא כוללת מגוון עשיר של הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות (בחלק מהמכללות), אשר ידאגו להכשרתם האיכותית והמלאה של הסטודנטים. 

בין נושאי הלימוד בתחום: מערכת המשפט בישראל, דיני חוזים, משפט ציבורי חוקתי, המשפט הפלילי, המשפט המסחרי, דיני אישות, קניין רוחני, תורת המשפט, מקורות המשפט הישראלי, דיני משפחה וירושה, דיני עונשין, משפט ציבורי מנהלי, משפט בינלאומי פומבי, דיני תאגידים, דיני נזיקין, דיני קניין, משפט עברי, דיני ראיות, דיני מיסים, משפט בינלאומי פרטי, סדר דין אזרחי, סדר דין פלילי, דיני עבודה, אתיקה מקצועית, משפט הקהילה האירופית, מחקר משפטי ועוד. 

לימודי משפטים בסמסטר אביב - תעודה

בוגרי לימודי משפטים בסמסטר אביב, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת בוגר תואר ראשון במשפטים - LL.B, מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חשוב לזכור כי תעודה זו אינה מספיקה על מנת לעסוק בעריכת דין - עליכם יהיה להשלים את חובת ההתמחות ולעמוד בהצלחה במבחני הלשכה, בטרם תוסמכו כעורכי דין. 

אפשרויות המשך לימודים לבוגרי לימודי משפטים

לאחר שתסיימו את לימודיכם לתואר ראשון במשפטים בסמסטר ב' - תוכלו להמשיך ללימודי תואר שני במגוון תחומים - תואר שני במשפטים, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, תואר שני במדעי המדינה ועוד. חלק מהבוגרים בוחרים לפנות ללימודי תעודה אשר יתרמו להתפתחותם המקצועית - כלימודי גישור, לדוגמא. 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודים משפטים

בוגרי תואר ראשון במשפטים בסמסטר אביב יכולים להמשיך ולהתקדם לעבר קבלת הסמכה כעורכי דין - באם ישלימו את חובת ההתמחות ויעברו בהצלחה את מבחני הלישכה, אולם רבים מהבוגרים בוחרים להתפתח מקצועית בכיוונים אחרים ופונים לעבודות ניהוליות שונות. 
מודעה
מחפש לימודי משפטים בסמסטר אביב?
מחפש לימודי משפטים בסמסטר אביב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה