סמסטר אביב במכללות

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודים במכללות בסמסטר אביב

ההחלטה על השתלבות בלימודים אקדמיים אינה פשוטה, וכרוכה במגוון רחב של שיקולים. מתי להתחיל ללמוד? היא אחת השאלות הנפוצות ביותר בקרב מועמדים ללימודים אקדמיים או הנדסאים. אם אתם מעוניינים להתחיל ללמוד, וחושבים כי פספסתם את ההזדמנות להשתלב בשנת הלימודים הנוכחית, ודאי תשמחו לגלות כי מכללות רבות ברחבי הארץ, מציעות שלל מסלולי לימוד במסגרת סמסטר אביב. בין אם תבחרו להשתלב בלימודי תואר ראשון מעשירים באחד מהמקצועות המבוקשים בשוק העבודה, ובין אם תעדיפו לקבל הכשרה איכותית במסגרת לימודי טכנאים והנדסאים, תוכלו למצוא את מבוקשכם באחד ממסלולי הלימוד המקיפים המוצעים בסמסטר ב'.

אפשרויות הלימודים בסמסטר אביב הינן רבות ומגוונות, וחתכי אוכלוסייה רבים יכולים למצוא את התחום המתאים להם במסגרת נוחה ונגישה זו. תואר ראשון בחינוך, לימודי הנדסה, לימודי מנהל עסקים או לימודי הנדסאים - כל אלו ועוד יוצעו לכם במסגרת לימודים בסמסטר ב'. חשוב לציין, כי לא כל מסלולי הלימוד מתקיימים בסמסטר אביב, ורצוי לוודא מול מדור הרישום במכללה בה אתם חפצים ללמוד, מהם המסלולים שילמדו בסמסטר אביב. יתרון נוסף ומשמעותי ללימודי בסמסטר אביב, הוא העובדה כי סטודנטים המעוניינים לעבור מחוג לימודים אחד למשנהו, יכולים להשתלב במסגרת לימודים בסמסטר אביב וכך "לחסוך שנה" במקום להמתין לשנה"ל המתחילה בחודש אוקטובר. אז אם התגבשה בליבכם ההחלטה, ואתם שואפים להתחיל ללמוד כבר בחודשים הקרובים, המשיכו לקרוא, וגלו את כל הפרטים אודות לימודים בסמסטר אביב.

קראו על עוד תחומים בהם מוצעים לימודים בסמסטר אביב:
לימודי חינוך והוראה בסמסטר אביב
לימודי מדעים מדויקים והנדסה בסמסטר אביב
לימודי בנקאות ושוק ההון בסמסטר אביב
לימודי משפטים בסמסטר אביב
לימודי רווחה ובריאות בסמסטר אביב
לימודי מנהל עסקים וכלכלה בסמסטר אביב
לימודי מדעי החברה בסמסטר אביב
לימודי עיצוב גרפי בסמסטר אביב
לימודי מדעי הרוח בסמסטר אביב

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות סמסטר אביב במכללות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על סמסטר אביב במכללות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

איך להרוויח שנת לימודים?

לימודים במסגרת סמסטר אביב במכללות הינם דרך מצוינת להרוויח שנת לימודים. הלימודים מתחילים בדרך כלל בחודשי האביב המוקדמים, בדרך כלל בין החודשים פברואר למרץ. המועמד מקבל הזדמנות להתחיל את לימודיו לפני חודש אוקטובר בו מתחילים לרוב הלימודים במכללות, ללמוד במשך סמסטר אביב את מה ש"הפסיד" בשנת הלימודים הנוכחית, וברוב המכללות להשלים אף במהלך הקיץ את סמסטר ב'. כך למעשה זוכים הסטודנטים להשלים את שנת הלימודים הראשונה במכללה, ולהתחיל את שנת הלימודים השנייה עם שאר הסטודנטים. על כן, בעוד רוב הסטודנטים הנרשמים ללימודי תואר ראשון לומדים 3 שנים המורכבות מ 6 סמסטרים (שני סמסטרים בשנה), הסטודנטים המתחילים את לימודיהם באביב ולומדים בקיץ מתחילים את שנת הלימודים באוקטובר משנה ב'.

במרבית המכללות בצפון, במרכז ובדרום הארץ, מתחיל ההרשמה ללימודים בסמסטר אביב בחודש נובמבר, כך שהמועמדים נהנים מזמן מספק דיו על מנת להחליט לאיזה תחום הם חפצים להירשם, ואף לבדוק האם המסלול בו הם מעוניינים להשתלב נפתח במסגרת לימודים סמסטר אביב. 
סמסטר אביב במכללות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדים לימודים בסמסטר אביב?

הלימודים בסמסטר אביב מיועדים לסטודנטים המעוניינים להתחיל את הלימודים כבר בשנה הנוכחית מבלי לחכות עד לאוקטובר. בנוסף לכך, סטודנטים המעוניינים לצמצם פערי לימודים יכולים להירשם ולהרוויח שנת לימודים אקדמית בין חודשי האביב לאוקטובר. 
סמסטר אביב במכללות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש סמסטר אביב במכללות?
מחפש סמסטר אביב במכללות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, הלימודים מתאימים לבני 18 ומעלה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה