ClickCease

לימודים און ליין

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודים מקוונים במכללות

הטכנולוגיה של האינטרנט מספקת לנו את האפשרות ללמוד מקצוע מהבית, בשיטה של לימודים און ליין, המבוססים על שיעורים שמועברים ברשת. מכללות לא מעטות בארץ מציעות לימודים און ליין. אנשים רבים שמעוניינים בלימודים גבוהים מתקשים למצוא מסגרת לימודים שתאפשר להם לשלב לימודים ועבודה. הטכנולוגיה של האינטרנט מספקת לאנשים האלו את האפשרות ללמוד מקצוע, ללמוד שפה, להתכונן לבחינה מסוימת או להשתלם בתחום מסוים, בדרך של לימודים און ליין שמתנהלים בשעות הנוחות לסטודנט וחוסכים את הצורך בנסיעות. יתרון נוסף של לימודים באמצעות האינטרנט הוא האפשרות ללמוד בסביבת עבודה "וירטואלית" שהיא מוכרת ונוחה (בייחוד לצעירים). לימודים און ליין מצריכים ציוד מתאים כמו חיבור לאינטרנט מהיר ולעיתים גם מצלמת אינטרנט. 

בעידן של היום כשזמן שווה ערך לכסף, חיסכון בו הופך להיות משמעותי. לימודים באינטרנט, אונליין, מסייעים ללמידה המתאימה לקצב של כל אחד בנפרד, למידה מרחוק וחיסכון כספי. לימודים אונליין מכשירים סטודנטים בתחומים רבים ביניהם שוק ההון, לימודי הנדסה, לימודי מעדי החברה ועוד. הרחבת אופקים והשכלה הפכו להיות חשובים לקידום אישי ומקצועי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודים און ליין?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודים און ליין?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

לימודים מקוונים - למידה מרחוק

השכלה גבוהה ניתנת במוסדות לימוד רבים ברחבי הארץ ביניהן מכללות ואוניברסיטאות אשר רואות בלימודים גבוהים לתארים מתקדמים חשיבות אדירה לחברה ותרבות. יוזמה חדשה שהחלה בחו"ל, מציעה מגוון רחב של קורסים המועברים באופן מקוון באינטרנט. הקורסים נלמדים בזמן נוח ושמתאים לסטודנטים. את הקורסים ניתן ללמוד מכל מקום בעולם ולקבל עליהם נקודות זכות. כמו לימודים לתארים גבוהים, גם לימודי תעודה במגוון תחומים מוצעים היום אונליין ומאפשרים למידה מהבית או מהעבודה. לימודי אונליין הפכו להיות פופולריים בקרב רבים בזכות הנוחות, עלות וחיסכון בהיבטים שונים. קהל היעד של לימודי אונליין רחב החל מאימהות, משפחות, אנשים עובדים, פנסיונרים, סטודנטים המעוניינים להרחיב את הידע ועוד. לימודים מקוונים תורמים לקידום ההשכלה ברחבי העולם גם למעוטי יכולת או למוגבלים פיסית.
לימודים און ליין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מידע כללי אודות לימודי אונליין

ישנן מספר מכללות בארץ שמציעות לימודים און ליין. ישנן מכללות שמציעות קורסים של למידה מרחוק שכוללים שתי פגישות במכללה ואילו יתר הלימודים בקורס מתנהלים באמצעות האינטרנט. ישנן מכללות שהן מיוחדות ללימודים און ליין, כלומר כל תוכניות הלימודים שלהן נלמדות בדרך זו. התחומים שבהם מוצעים כיום לימודי און ליין הם שונים ומגוונים - שוק ההון, גרפיקה, מחשבים, שפות, הכנה למבחנים פסיכוטכניים ועוד. במידה ואתם מעוניינים לעבוד עבודה משרדית תוכלו לבחון את אפשרויות הלימודים המוצעות. אם ברצונכם ללמוד לימודים מקוונים אך אין לכם רקע במחשבים כגון ידע במערכות הפעלה, תפעול וגלישה באינטרנט תוכלו ללמוד בזמן קצר במגוון הקורסים המוצעים בתחום המחשבים.

מה לומדים באון ליין

אחד התחומים הבולטים שבהם מוצעים לימודים און ליין הוא התחום של לימודי שוק ההון. מכללת טריידנט (Tradenet) מציעה קורסי מסחר במניות און ליין. 
תחום נוסף שבו מוצעים קורסי און ליין הוא קורסי מחשבים והייטק. נאיה קולג' מפעילה תוכנית ייחודית ומגוונת ללימודי שלל מקצועות טכנולוגיים כגון: Java, UX Design, Big Data Architecture ועוד. 

ישנן מכללות המציעות קורסים שמתנהלים ברובם בלמידה מרחוק מהבית. בדרך כלל, קורס כזה כולל שתי פגישות במכללה, כאשר שאר הלימודים בקורס מתנהלים באמצעות האינטרנט, מהמחשב האישי של הסטודנט. העברת חומרי הלימוד והתקשורת עם המרצה ו/או סטודנטים אחרים מתנהלים באינטרנט. שיטה זו הופכת להיות נפוצה יותר ויותר במכללות לחינוך, בגלל שהיא מאפשרת לימוד בשעות גמישות לאנשי חינוך כאנשים עובדים, וגם בגלל שהיא מספקת לאנשי חינוך הזדמנות לרכוש שליטה בלמידה מרחוק. זאת, לנוכח החשיבות שמיוחסת לשילוב האינטרנט כאמצעי ללמידה והוראה במערכת החינוך.
לימודים און ליין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

ציוד טכני ללמידה מרחוק

קורסי און ליין מצריכים את הימצאותו של ציוד טכני מתאים ברשותו של הסטודנט. הפירוט של הציוד הנדרש משתנה ממכללה למכללה, ועם זאת, ברוב המכללות נדרשים מחשב P4 ומעלה, זיכרון RAM של 1 גיגה לפחות, אינטרנט מהיר של לפחות 1.5 מגה, רמקולים ומיקרופון. לעיתים נדרשת גם מצלמת אינטרנט, אבל בדרך כלל היא לא בגדר ציוד חובה. כמו כן במידה ואתם לומדים מהבית כל שתצטרכו זה מחשב, רמקולים או אוזניות. לעיתים תוכלו להשתמש במצלמת אינטרנט יחד עם זאת היא לא הכרחית. לימודי און ליין מספקים הזדמנויות להרחבת ידע בעזרת ציוד טכנולוגי בסיסי מבית הסטודנט.

לימודי און ליין - פתרון למידה למגוון מגזרים

הורים לילדים, עובדים עסוקים, דתיים ועוד מגוון אנשים עסוקים עם צרכים ייחודיים יכולים להשתלב בלימודים און ליין שמתאימים לצרכים שלהם כסטודנטים. קורסי און ליין גמישים יחסית ואינם דורשים מהסטודנטים לצאת מביתם. עבור דתיים קיימת האפשרות ללמוד מגוון מקצועות מבלי הצורך ללמוד בכיתה מעורבת, בנוחות ביתם - מבלי להירשם למכללות דתיים באופן מיוחד. לא רק המגזר הדתי יכול ליהנות מהיתרונות בלימודים און ליין, אלא גם אמהות חד הוריות, אנשים עסוקים ואנשים המתגוררים במקומות מרוחקים מכל מוסד לימודים קרוב. כמו כן לימודים און ליין פותחים הזדמנויות להשכלה גבוהה ומקצועית עבור אנשים מוגבלים פיסית שאין ביכולתם לנוע למרחקים או לצאת מהבית.

הצורך היום בלימודי און ליין עלה כאשר הטכנולוגיה המוצעת מקלה על תקשורת ממרחקים גם עם האקדמיה. האם זוהי סופה של האקדמיה? - ובכן ממש לא! להיפך, האקדמיה נגישה להרבה יותר אנשים, גם אלו שאין באפשרתום לנסוע למרחקים, לשנות מקום מוגירם או לממן תואר מלא. לימודים מקוונים מוצעים היום במגוון קורסים, תארים מתקדמים ולימודי תעודה. באמצעות לימודי און ליין תוכלו לרכוש השכלה וללמוד על תהליכי הרשמה לתואר ראשון.
מודעה
מחפש לימודים און ליין?
מחפש לימודים און ליין?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב,אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים - לימודי מכינה בלבד!
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה