ClickCease

אוניברסיטת אריאל בשומרון

סמסטר אביב

אוניברסיטת אריאל בשומרון
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות אוניברסיטת אריאל בשומרון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על אוניברסיטת אריאל בשומרון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

סמסטר אביב

במכללה הטכנולוגית "הנדסאים באריאל" לומדים כ-2000 סטודנטים במגוון מחלקות לימוד בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה, התקשורת והעיצוב. המכללה הינה היחידה שפועלת בקמפוס אוניברסיטאי, והיא המובילה בתחומי ההשכלה הטכנולוגית. מספר המסיימים והזכאים לתואר מדי שנה הוא הגדול ביותר מבין כלל המכללות ובשיעור גבוה של 10% מהממוצע הארצי.

המכללה פועלת להעשרת הידע בקרב הסטודנטים באמצעות כלים ייחודיים, כך שיגיעו עם יתרון לשוק העבודה. לשם כך מוענקת לסטודנטים תעודות מומחיות מקצועיות בהתאם למחלקות הלימוד, חלקן בשיתוף עם ארגונים וגופים עסקיים. במהלך היום הפתוח ניתן יהיה לפגוש את ראשי המחלקות, להתרשם ממתקני ההוראה, מעבדות, חדרי סימולציות, סדנאות ועוד וכן לשוחח עם סטודנטים ובוגרים.

90% מימון לשכ''ל לחיילים משוחררים (לא על חשבון הפיקדון).

מחלקות בהן מתקיימים לימודי אביב (31.3.24):

  • הנדסאי בניין – יום/ ערב
  • הנדסאי תוכנה – יום/ ערב
  • עיצוב תעשייתי –יום
  • הנדסאי מכונות- כטב"מ ( כלי טיס בלתי מאויש) - יום – חדש וייחודי!!!
  • מכינה טכנולוגית – יום
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות אוניברסיטת אריאל בשומרון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על אוניברסיטת אריאל בשומרון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי

הנדסאים באריאל היא המכללה הטכנולוגית הגדולה והמובילה להכשרת הנדסאים מומחים, הפועלת בקמפוס אוניברסיטת אריאל. לומדים בה למעלה מ-1700 סטודנטים בתחומי ידע והתמחות שונים, בשני אשכולות:
  • אשכול הנדסה וטכנולוגיה – הנדסה אזרחית, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת חשמל, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת מכונות בהתמחות רכב או מכטרוניקה, הנדסת תוכנה בהתמחות סייבר או תקשורת ואינטרנט, הנדסת מכשור רפואי, הנדסת ביוטכנולוגיה ביו-רפואית וטכנולוגיות מים;
  • ואשכול עיצוב ותקשורת:  אדריכלות ועיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, עיצוב מדיה חדשה והנדסת קול – סאונד.

מדוע כדאי לכם ללמוד במכינה של אריאל הנדסאים?

מדוע באריאל?

הסטודנטים באריאל הנדסאים נהנים ממתקנים אוניברסיטאיים חדשניים –  ספריה גדולה ועשירה, ציוד הוראה מתקדם, מעבדות משוכללות, מרכז ספורט, ומחיי קמפוס עשירים ומגוונים לצד מגורים במעונות חדישים – כל זאת באווירה צעירה ותומכת. במסגרת התואר, רוכש הסטודנט את הידע התיאורטי לצד תעודת מומחיות בתחום הלימוד,  וזאת בכדי לפתח ולהתאים את יכולותיו לעולם משתנה של התעשייה הישראלית, ואף להוביל אותה.

באריאל הסטודנטים נהנים ממלגות, מימון והטבות
  • חיילים משוחררים / בוגרים ובוגרות שירות לאומי – זכאים למימון של 80% משכר הלימוד לשנתיים הראשונות!!!
  • מלגות מצוינות – לבעלי תעודת בגרות בממוצע 95-90 (בהתאם למחלקת הלימוד)
  • מענק ייחודי! למסיימים לימודים לתואר הנדסאי הממשיכים ברצף לתואר ראשון (בכפוף לתקנון)
מתחילים את הלימודים בזינוק הסטודנטים החדשים מוזמנים למכינת "התחלה בזינוק", במסגרתה מבוצע ריענון למקצועות המתמטיקה, אנגלית ומיומנויות למידה.

מלווים אותך עד קו הגמר השלב האחרון והסופי לקבלת הדיפלומה הוא הגשת פרויקט גמר. כדי לסייע לסטודנטים להגיע ליעד זה, מתקיימים מפגשים סדורים הכוללים הנחיה צמודה – שמטרתם להוביל את הסטודנט להגשת פרויקט הגמר. ליווי צמוד זה הוא מסלול ייחודי ללומדים לתואר הנדסאי באריאל.

מכינים את הבוגרים ללימודי המשך או קריירה לקראת יציאה לשוק העבודה, מקיים המרכז לניהול קריירה היושב בקמפוס תהליך הכנה באמצעות סדנאות כתיבת קורות חיים, הכנה לריאיון עבודה, פתיחת פרופיל בלינקדין, וכמובן סיוע באיתור מקום עבודה התואם את כישורי הסטודנט או הבוגר.

רבים מן הסטודנטים הלומדים לדיפלומת הנדסאי מעוניינים להמשיך וללמוד לתואר אקדמי במקצועות ההנדסה. לאלו יזמנו קורסי השלמה ייחודיים במתמטיקה ובפיזיקה. למעוניינים לפתח ולשכלל את יכולותיהם הניהוליות, פותח מסלול ייעודי – "מהנדסאי למנהל", זאת במסגרת המחלקה הרב-תחומית בפקולטה למדעי החברה והרוח.
תחומי לימוד נוספים בהנדסאים באריאל