קורס ניהול, עסקים ופיננסים

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול, עסקים ופיננסים

אנשי מקצוע הרוצים להתקדם לניהול, ואף כאלה שנמצאים במשרות ניהוליות ורוצים להרחיב ידיעותיהם והתמחותם יכולים להשתלב בקורסי ניהול - לימודי תעודה בתחום ניהול ומנהל עסקים. לימודי ניהול ישלבו אתכם במשרות ניהוליות, יתנו לכם כלים להתמודד עם סביבה עסקית ובזמן קצר להפוך להיות מנהלים במלוא מובן המילה. 

מנהל היום הוא לא מה שהיה פעם. על המנהלים נופלת אחריות אדירה והתמודדות עם שלל נושאים ביניהם מתחרים, שיווק מוצרים, ידע סביבה עסקית, ידע בסביבה ירוקה, הבנה בפיננסים וכלכלה מקומית ועולמית. רמת המיקרו חי לצד רמת המאקרו ועל המנהלים לשמור על יציבות העסק מכל ההיבטים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי ניהול, עסקים ופיננסים 

אומרים שהאנשים הרווחיים ביותר עבור העסק הם המנהלים בו, ואכן, כל עובד, מוכשר ככל שיהיה, הוא בעל השפעה מוגבלת לעומת מנהל שיכול לקבל החלטות חשובות, לנווט את צוות העובדים ולהפוך עסק למצליח או כושל בהתאם לפעילותו. אם אתם רוצים להיות מנהלים או שאתם כבר מנהלים ורוצים להתפתח ולהתקדם - לימודי ניהול במסגרת קורסי ניהול יכולים להתאים לכם.

קורס ניהול יבטיח לכם התפתחות אישית ומקצועית, יכין אתכם לעבודה עסקית, מושגים מקצועיים, הבנה בסיסית בכלכלה, ראיית תמונה רחבה, הסקת מסקנות, מניעת נזקים והובלה להצלחה.
קורס ניהול, עסקים ופיננסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה ללימודי ניהול, עסקים ופיננסים?

על מנת להתקבל לקורס ניהול על המועמדים להיות בעמדות ניהול או משרות מפתח בארגון בו הם עובדים, המעוניינים להתפתח מקצועית. כמובן כי קיימים קורסים המתאימים לקהל הרחב בעלי 12 שנות לימודי שידרשו לעבור ראיון קבלה אישי. 

מה לומדים בלימודי ניהול, עסקים ופיננסים?

יש שיגידו לכם שמנהל טוב הוא מנהיג ואחרים יגידו לכם שמנהל טוב הוא כזה שיודע לעשות סדר עדיפויות נכון עבור הארגון. אין תשובה אחת נכונה וקיימות גישות רבות לניהול. על מנת לפתח מיומנויות ניהוליות המשתתפים בקורס לומדים הכל אודות ניהול, שיווק, ארגון מידע, יחס עובד מעביד ועוד. 

כמו כן, תכנית הלימודים מתמקדת על מושגים פיננסים, כלכלה, חשבונאות, קבלת החלטות, שמירה על לקוחות, גיוס לקוחות, רכש, לוגיסטיקה, תוכנות ממוחשבות המסייעות לעבודת המנהלים ועוד. במהרה תבינו כי קורסי ניהול, למרות היקפם הקצר, מקנים כלים מעשיים בהם ניתן לעשות שימוש ולנצל אותם לעבודה שוטפת. כמו כן שמים דגש על פיתוח אישי ומקצועי של כל מנהל בעמדה ניהולית ומשרת מפתח. 
קורס ניהול, עסקים ופיננסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורסי ניהול, עסקים ופיננסים?

בוגרי קורס ניהול ועסקים יכולים להמשיך למגוון מסגרות ניהוליות או להתקדם במקום עבודתם הנוכחית. כמו כן, רבים מנרשמים הקורס מעוניינים לפתוח עסק משלהם ובזכות הקרוס מקבלים את הכלים לכך. מגוון משרות מפתח בהיי טק, במערכות בריאות, בבתי עסק פרטיים, במשרדי פרסום, בנקאות, משרדי כוח אדם ועוד מחפשים על בסיס קבוע, אנשי ניהול מדופלמים שיודעים לקבל החלטות שקולות ולהחזיק עסק עובד ומשגשג. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורסי ניהול, עסקים ופיננסים?

בוגרי קורס ניהול ופיננסים יכולים להמשיך וללמוד תכנים נוספים על מנת להתעדכן באופן קבוע ברמת המאקרו. ניתן להירשם ללימודי ייעוץ ארגוני, פיתוח מנהלים ועוד.
מודעה
מחפש קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
מחפש קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה