ClickCease

קורס ניהול, עסקים ופיננסים

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול, עסקים ופיננסים

לימודי ניהול, עסקים ופיננסים הינם לימודים מעניינים, מעשיים ופופולריים תחת עולם העסקים ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם להשתלבות במשרות ניהוליות ובכירות תוך התמודדות מיטיבה עם הסביבה העסקית המאתגרת והדינאמית.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך השגת התפתחות הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית, הבנת עולם הכלכלה והפיננסים, ראיית תמונה רחבה של מצב העסק, הסקת מסקנות, מניעת נזקים והובלה להצלחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול, עסקים ופיננסים

כל עובד בכל ארגון, חברה או עסק הינו בעל השפעה מוגבלת על ההצלחה של מקום העבודה, זאת לעומת מנהל שנחשב לאחד מבעלי התפקידים המרכזיים ביותר שכן הוא זה שעליו לקבל החלטות חשובות, לנווט את צוות העובדים ולהפוך עסק למצליח או כושל, בהתאם לפעילותו.

המשתתפים יעסקו בכל הנוגע להתמודדות עם מתחרים, שיווק מוצרים, ידע בסביבה עסקית, ידע בסביבה ירוקה, פיננסית, כלכלה מקומית ועולמית, שמירה על יציבות העסק ועוד.
קורס ניהול, עסקים ופיננסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול, עסקים ופיננסים

לימודי קורס ניהול, עסקים ופיננסיים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לעומדים בפני קידום לתפקידים ניהוליים וכן למנהלים זה מכבר אשר יש ברצונם להשתלב בהכשרה מקצועית ואיכותית זו באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם, יתפתחו מבחינה מקצועית וישפרו את יכולותיהם הניהוליות.

תנאי הקבלה לקורס ניהול, עסקים ופיננסים

תנאי הקבלה לקורס ניהול, עסקים ופיננסים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. מרבית הקורסים דורשים גם כי יהיו המועמדים עובדי עמדות ניהוליות או משרות מפתח בארגון בו הם עובדים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול, עסקים ופיננסים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול, עסקים ופיננסים

משך לימודי ניהול, עסקים ופיננסים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול, עסקים ופיננסים

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול, עסקים ופיננסים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול ומנהל עסקים, שיווק מוצרים, ארגון מידע, יחסי עובד-מעביד, כלכלה, חשבונאות, פיננסים, קבלת החלטות, שמירה על לקוחות, גיוס לקוחות, רכש, לוגיסטיקה, תוכנות ממוחשבות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול, עסקים ופיננסים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול, עסקים ופיננסים

עם סיום לימודי ניהול, עסקים ופיננסים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות הייטק, מערכת הבריאות, בתי עסק פרטיים, משרדי פרסום, בנקים ומוסדות פיננסיים, משרדי כוח אדם או כל ארגון בו הם עובדים.  

לימודי המשך לאחר קורס ניהול, עסקים ופיננסים

בוגרי קורס ניהול, עסקים ופיננסים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול משאבי אנוש שיכשיר אותם לגיוס והכשרה של כוח אדם איכותי וכן לניהול המשאב האנושי בארגון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול ישיבות ודיונים בו ילמדו כיצד לנהל ישיבה באופן המוצלח ביותר.
מודעה
מחפש קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
מחפש קורס ניהול, עסקים ופיננסים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה