ClickCease

קורס מסחר ב - Amazon

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מסחר ב - Amazon
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מסחר ב - Amazon?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מסחר ב - Amazon?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מסחר באתר Amazon

לימודי מסחר ב-Amazon (אמאזון) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים ומבוקשים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם למסחר אינטרנטי מוצלח, רווחי ואפקטיבי בפלטפורמת amazon תוך שימוש בשיטות מסחר שונות ומגוונות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הקמת חנות אינטרנטית ברשת המסחר הגדולה ביותר בעולם, קידום ושיווק המוצרים הנמכרים בה, הגדלת קהל הלקוחות, גריפת רווחים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מסחר ב - Amazon?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מסחר ב - Amazon?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מסחר ב-amazon

המציאות הכלכלית המאתגרת המאפיינת את ימינו, הביאה רבים לחיפוש אחר הכנסה נוספת ואפיקי השקעה שונים מתוך מטרה להגדיל את הכנסותיהם. המסחר האלקטרוני מספק לאלו פתרון אפקטיבי במסגרתו יוכלו לפתוח עסק עצמאי למכירת מוצרים שונים ושליחתם לרחבי העולם.

Amazon הינה רשת המסחר הגדולה ביותר בעולם, הנמצאת בבעלות אמריקאית ומשמשת לרכישות מקוונות של ביגוד, הנעלה, גאדג'טים, מכשירי אלקטרוניקה, ספרים, מוצרי יד שנייה ועוד. הקמת חנות אינטרנטית ברשת זו דורשת היכרות עם הפונקציות הקיימות בה, עם עולם המכירות באינטרנט, עם אפשרויות המכירה האוטומטיות ועוד, כאשר נושאים אלו נלמדים במסגרת הקורס.

קהל היעד לקורס מסחר ב-amazon

לימודי קורס מסחר באמאזון פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים המעוניינים ביצירת הכנסה נוספת לצד עבודתם המסודרת הנוכחית, וכן לאלו השואפים להקים עסק עצמאי בתחום המסחר האלקטרוני, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום.

תנאי הקבלה לקורס מסחר ב-amazon

תנאי הקבלה לקורס מסחר ב-amazon משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית וכן שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב. בחלק מן המוסדות נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, אמנם מרבית הקורסים אינם מציבים תנאים כלל ופתוחים בפני הקהל הרחב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי מסחר ב-amazon

משך לימודי מסחר ב-amazon משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לבין שלושה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מסחר באמאזון

במהלך לימודי הקורס בנושא מסחר באמאזון מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הכרת הממשק באתר, פתיחת חשבון חדש, העלאת מוצר חדש, ניהול מוצר, עבודה מול ספקים, דואר ואריזה, איתור מוצרים, זיהוי טרנדים עכשוויים, תמחור, ניהול מלאי, טכניקות מכירה, שיווק ופרסום ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס מסחר ב-amazon

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מסחר ב-amazon

לאחר לימודי מסחר ב-amazon יכולים הבוגרים להקים חנות אינטרנטית בפלטפורמה מבוקשת ומוצלחת זו, בה ימכרו את מוצריהם השונים. כמו כן, יוכלו להציע את שירותיהם לאנשים פרטיים או לעסקים קטנים המנהלים חנות אינטרנטית בפלטפורמה זו.

לימודי המשך לאחר קורס מסחר באמאזון

בוגרי קורס מסחר ב-amazon המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הקמה וניהול עסק באינטרנט בו ילמדו כיצד לנהל עסק אינטרנטי בצורה הטובה ביותר מבחינת כלל ההיבטים הרלוונטיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Shopify שיכשיר אותם למסחר אלקטרוני תוך שימוש בתוכנה זו אשר מפתחת אפליקציות מחשב עבור חנויות קמעונאיות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎