קורס הכשרת יועצים עסקיים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת יועצים עסקיים

יועצים עסקיים עוזרים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, נותנים מענה על שאלות הנוגעות בשיווק, משאבי אנוש, כיצד להתייעל ועוד. קורס זה יעניק לכם כלים לעיסוק בתחום ובמסגרתו תלמדו ייעוץ פיננסי, ייעוץ שיווקי, כלים משפטיים ועוד. בנוסף, במסגרת הקורס תלמדו על כלי פיתוח עסקי, גיוס משקיעים, מיזוגים ורכישות, שותפויות אסטרטגיות ופתרונות לדילמות עסקיות כמו הגנה על פטנטים וזכויות יוצרים, מעבר מחברת שירות לחברת מוצר, הטמעת כלים טכנולוגיים ועוד.

תכנית הלימודים מורכבת מידע תיאורטי רחב ומעמיק בתחומי הייעוץ השונים, כמו גם תחומים כאימון עסקי ולימודי אימון אישי – כתהליכים שמטרתם לתמוך בתהליך הייעוץ ולהעשיר אותו. כמו כן, הקורסים כוללים סימולציות והמחשות רבות, וכן שימוש בטכניקות למידה נוספות – כך שהמשתתפים יוכלו לקבל הכשרה מעשית נאותה. במסגרת זו, המשתתפים עורכים התנסות מעשית – פרקטיקום בו יתנסו בעצמם בייעוץ עיסקי, זאת תחת פיקוח והדרכה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכשרת יועצים עסקיים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכשרת יועצים עסקיים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ייעוץ עסקי

כיום ישנה דרישה ההולכת וגוברת ליועץ אשר יש לו ידע והבנה במגוון תחומים כדי שישמש מעין "רופא משפחה" בעסק הקטן/בינוני. קורס הכשרת יועצים עסקיים נותן מענה לדרישה זו, אשר מחייבת את היועץ והמאמן להיות חדשניים ולהכיר את מגוון הכלים והידע הנחוצים בשוק.

קורס זה מעניק כלים להתנהלות נכונה של יועץ עסקי בדגש על הצרכים הייחודיים של עסקים וארגונים, הוא מהווה היכרות עם עולם הייעוץ העסקי ומעניק כלים בייעוץ עסקי-פיננסים, ניהול, שיווק ופיתוח מיומנויות אישיות. קורס הכשרת יועצים עסקיים יעניק כלים להתנהלות נכונה של יועץ עסקי תוך שימת דגש על הצרכים הספציפיים של עסקים קטנים או בינוניים.

במהלך הקורס אתם תיחשפו לדרך הטיפול הנכונה והמקצועית ביותר לליווי ארגונים ועסקים. תהליך הסטאז' יהיה מבוקר ומובנה וכן יינתן ליווי אישי לכל אורכו. כמו כן, לימודי הכשרת יועצים עסקיים מועברים באופן פרונטאלי, דורשים תרגול בבית, הגשת עבודה מסכמת ומבחן סיום.
קורס הכשרת יועצים עסקיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ייעוץ עסקי?

תכני הלימוד מכילים ייעוץ פיננסי כולל הכרות מעמיקה עם הכלים לגיוס אשראי ופתרונות מימון מתקדמים (ייבוא /ייצוא), ייעוץ שיווקי חדשני כולל עולם האינטרנט, שימוש מיטבי במועדוני לקוחות, התאמת קמפיין שיווקי רלוונטי להעלאת תוצאות עסקיות, תמחיר ומדיניות המחרה, כלים משלימים בתחום המשפטים בעסקים, מיסוי לעסקים, ביטוח עסקי, עולם גיוס המשקיעים, מכירת עסקים, מיזמים עסקיים, אבחון ותכנון תהליך הייעוץ והליווי העסקי – בניית תכנית עבודה שיווקית ופיננסית לארגון ולעסק, ניתוח פערים בין ניתוח לממצאים, סיכונים פיננסיים, אימון עסקי ואישי, מרכיבי בתכנון העסקי והישווקי ועוד. 

למי מיועד קורס ייעוץ עסקי?

אם אתם מעוניינים לעסוק בליווי ובייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, אם ברשותכם עסק או עתידים לנהל אותו, או אם אתם בוגרי תואר ראשון בתחומים כגון: לימודי מנהל עסקים, כלכלה, רו"ח, מהנדסים, עיצוב תעשייתי ועוד, או בוגרי תואר שני, בעלי נסיון בהדרכה, ייעוץ והובלת פרוייקטים, אתם מוזמנים להגיע לוועדת קבלה ולהתחיל ללמוד קורס הכשרת יועצים עסקיים. במידה ואתם מועמדים ללא תואר אקדמי, תוכלו להתקבל על סמך ראיון אישי ונסיון אישי רלוונטי בעולם העסקי.
קורס הכשרת יועצים עסקיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס ייעוץ עסקי?

לימודי הכשרת יועצים עסקיים מתקיימים כמפגשים שבועיים ומתפרשים על פני כמה חודשים. יחד עם זאת, רצוי שתוודאו זאת ישירות מול המוסד בו תבחרו ללמוד. במידה ותעמדו בדרישות הקורס שהן 85% נוכחות בשיעורים וכן השתתפות בסטאז' והגשת פרוייקט, תוענק לכם תעודת בוגר קורס הכשרת יועצים עסקיים וניהול בכיר מטעם המוסד הרלוונטי.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס ייעוץ עסקי?

באופן כללי, אם תחום הייעוץ הארגוני מעניין אתכם, ייתכן שגם קורס ניהול צוותים עשויים להתאים לכם. תחום זה חשוב ביותר לאלה המתעניינים בניהול והיו רוצים להרחיב את המיומנויות שלה בנוגע להתנהלות מוצלחת של הצוות. קורס יזמות עסקית הינו תחום נוסף החשוב ביותר לשם ייעוץ עסקי. הלימודים הינם מאתגרים ביותר וכוללים קשת אפשרויות מעניינת ביותר, הנותנת מענה לאלה שחפצה נפשם לעסוק בכל תחום אשר קידום הרווחים נסמך על יוזמה עסקית.
 

במה עוסקים בוגרי קורס ייעוץ עסקי?

קורס הכשרת יועצים עסקיים מהווה חשיפה לדרך הטיפול הנכונה והמקצועית ביותר לליווי ארגונים ועסקים. בנוסף, הקורס נותן אפשרות להתנסות בתחום ולכן תשתלבו בפרוייקטים שונים במשרד התמ"ת, משרד הקליטה או משרד החקלאות. יתר על כן, הקורס מעניק כלים מקיפים לניתוח עסקי ויישומי של כל החומר הנלמד בקורס, יינתן ליווי אישי של היועץ לבניית סל הכנסות והכרות עם כלל המוצרים הקיימים בעולם האימון והייעוץ העסקי.
מודעה
מחפש קורס הכשרת יועצים עסקיים?
מחפש קורס הכשרת יועצים עסקיים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה