קורס ניהול פיננסי

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול פיננסי

קורס ניהול פיננסי מעניק לסטודנטים ידע נרחב בכל הנוגע להשקעות פיננסיות, השקעות במצבי אי ודאות וניהול סיכונים פיננסיים. הקורס שם דגש על תחום ניהול הסיכונים הפיננסיים. במהלך הלימודים, המשתתפים זוכים למגוון ידע וכלים להתמודדות עם העולם הכלכלי של היום. קורס זה מיועד בעיקר למנהלי כספים, מנהלי שיווק, מנהלי תמחיר, מנהלי תפעול, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי מחלקות, בעלי עסקים פרטיים מנהלים של חברות ציבוריות. תחום זה נוגע באוכלוסייה רחבה המורכבת ממגוון בעלי מקצוע, זאת מאחר ובכל חברה או ארגון יש צורך בניהול העניינים הכספיים והפיננסיים. 

עולם הכלכלה בכלל ועולם שוק ההון בפרט מתאפיין בתנודתיות גדולה של פרמטרים כלכליים שונים כמו מטבע חוץ, הריבית, אינפלציה ועוד. כל שינוי בלתי צפוי עשוי לגרום לקריסה של חברות, לכן מי שעוסק בניהול פיננסי חייב לשלוט בכל הנושאים שקשורים לתחום הכלכלה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול פיננסי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול פיננסי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול פיננסי

השקעות פיננסיות, השקעות בבורסה וקופות גמל דורשות ידע של ניהול פיננסי נכון, משום שהשקעה לא נכונה תגרום למשקיע הפסדים כספיים גדולים. קורס ניהול פיננסי חיוני למשקיעים פרטיים, למנהלי חברות ולבעלי תפקידים ניהוליים כמו מנהלי כספים, מנהלי תמחיר, מנהלי בקרה, מנהלי תפעול, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי מחלקות ועוד. לימודי פיננסים מקיפים היום את רוב תחומי עניין העיסקיים והאישיים ועל כן ידע פיננסי יכול לסייע בהתמודדות עם שאלות כלכליות, סוגיות פיננסיות ועוד.
קורס ניהול פיננסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ניהול פיננסי?

הקורס עומד על תכנים רבים ביניהם מבוא לכלכלה, דיני עסקים וחברות, ניהול סיכונים פיננסיים, יסודות המימון, שוק ההון בישראל, עסקאות עתידיות, מטרות הפירמה, הכנת תוכנית עסקית, שיטות תגמול ותמרוץ, ניתוח דו"חות פיננסיים, בקרה ניהולית ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניהול פיננסי?

קורס ניהול פיננסי מיועד לבעלי עסקים פרטיים, מנהלים של חברות ציבוריות, מנהלי כספים, מנהלי תמחיר, מנהלי בקרה, מנהלי תפעול, מנהלי מחלקות, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי שיווק ועוד.
קורס ניהול פיננסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס ניהול פיננסי?

משך לימודי ניהול פיננסי משתנה ממוסד למוסד כאשר הקורסים הקצרים ביותר נמשכים 150-30 שעות לימוד אקדמיות ואילו הארוכים ביותר נמשכים שנה עד שנתיים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס ניהול פיננסי?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך לתואר ראשון במהנל עסקים, להרחיב ידע בתחום הבנקאות ועוד.
מודעה
מחפש קורס ניהול פיננסי?
מחפש קורס ניהול פיננסי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה