ClickCease

קורס ניהול פיננסי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול פיננסי

לימודי ניהול פיננסי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, מיוחדים ומבוקשים במסגרת לימודי הפיננסים, ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם להתמודדות עם העולם העסקי של היום, בדגש על השקעות פיננסיות במצבי אי ודאות וניהול סיכונים פיננסיים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ניהול פיננסי נכון ואיכותי באמצעותו ניתן להשיג את התוצאה הרצויה והמבוקשת שהיא הימנעות מהפסדים כלכליים וגריפת רווחים משמעותיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול פיננסי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול פיננסי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול פיננסי

עולם הכלכלה בכלל ועולם שוק ההון בפרט מאופיינים בתנודתיות גדולה של פרמטרים כלכליים שונים וביניהם מטבעות חוץ, ריבית, אינפלציה, קופות גמל, השקעות בבורסה, מניות וכדומה. כל שינוי בלתי צפוי באלו עשוי להביא לקריסה כלכלית של אנשים ועסקים, ועל כן מנהלים פיננסיים נדרשים לשליטה במלאה בכל הקשור לתחום.

בעלי המקצוע בתחום הניהול הפיננסי נחשבים לנדרשים ומבוקשים במיוחד בארגונים וחברות בתחומים השונים, שכן המטרה העיקרית של כל עסק הינה הצלחה כלכלית.
קורס ניהול פיננסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול פיננסי

לימודי קורס ניהול פיננסי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למנהלי כספים, מנהלי שיווק, מנהלי תמחיר, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי תפעול, בעלי עסקים, מנהלי חברות וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם ויתמחו בתחום הפיננסים החשוב והמרכזי.

תנאי הקבלה לקורס ניהול פיננסי

תנאי הקבלה לקורס ניהול פיננסי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, על המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי קודם בתחומי הניהול השונים.   

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול פיננסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול פיננסי

משך לימודי ניהול פיננסי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-150 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים ועד שנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול פיננסי

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול פיננסי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לכלכלה, דיני עסקים וחברות, ניהול סיכונים פיננסים, יסודות המימון, שוק ההון בישראל, עסקאות עתידיות, מטרות הפירמה, הכנת תכנית עסקית, שיטות תגמול ותמריץ, ניתוח דוחות פיננסיים, בקרה ניהולית ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול פיננסי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול פיננסי

עם סיום לימודי ניהול פיננסי יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמנהלי כספים או יועצי השקעות, יועצים כלכליים ועסקיים וכדומה, כאשר כל אלו יביאו להצלחת הארגון ומניעת הפסדים כלכליים.  

לימודי המשך לאחר קורס ניהול פיננסי

בוגרי קורס ניהול פיננסי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הכשרת יועצים עסקיים שיכשיר אותם לליווי ארגונים ועסקים תוך מתן דגש לענפי הפיננסים, השיווק, הניהול וכדומה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס יזמות עסקית בו ילמדו אודות הובלת בית העסק לעבר הצלחה כלכלית, זאת תוך התמודדות עם סיכונים פיננסיים ומניעת הפסדים.
מודעה
מחפש קורס ניהול פיננסי?
מחפש קורס ניהול פיננסי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה