ClickCease

קורסים פנים ארגוניים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורסים פנים ארגוניים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים פנים ארגוניים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים פנים ארגוניים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודים פנים ארגוניים

לימודי פנים ארגוניים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מגוונים, מרתקים ומבוקשים אשר באים במטרה להקנות לבוגריהם טכניקות שונות באמצעותן יוכלו מנהלי עסקים, חברות וארגונים להעביר לעובדיהם ידע ומיומנויות שונות בצורה הנכונה והמתאימה ביותר לארגון.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הגדרה מדויקת של התכנים, המטרות ואופי ההדרכות שיתאימו לעובדי העסק, זאת בכדי לשפר את ההישגים האישיים, העסקיים והכלכליים העומדים מאחורי הארגון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים פנים ארגוניים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים פנים ארגוניים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורסים פנים ארגוניים

קורסים פנים ארגוניים חשובים במיוחד ומהווים את אחד השלבים הראשונים להכשרת העובדים בארגון. נוסף על כך, מאפשרים קורסים אלו שיפור במערך הארגוני וביעילות העובדים בארגון החל מתחומים כמו מזכירות, שירות לקוחות וכדומה, ועד להנהלה הבכירה.

קורסים אלו מיועדים לעובדי חברות שונות שמאפשרות הוצאה של עובדיהם ללימודים אלו בכדי לאפשר שיפור הן של תנאי העבודה של העובדים והמנהלים בחברה והן של הרמה המקצועית של העובדים. קורסים אלו יכולים להיות מוצעים במסגרת גמול השתלמות, סדנאות, קורסי העשרה, השתלמויות וכדומה.

קהל היעד לקורסים פנים ארגוניים

לימודי קורסים פנים ארגוניים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לעובדים חדשים והן לעובדים ותיקים, בין אם בתחומי המזכירות, שירות הלקוחות וכדומה ובין אם בהנהלת הארגון, אשר יש ברצונם לשפר את מערכי הארגון הכוללים ועל ידי כך להביא לשיפור רווחיות הארגון.

תנאי הקבלה לקורסים פנים ארגוניים

תנאי הקבלה לקורסים פנים ארגוניים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, וכן בהתאם לקורס הלימודים הנבחר. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון תעסוקתי מסוים או תואר אקדמי וישנם כאלו המקבלים לשורותיהם מועמדים בעלי תנאים בסיסיים בלבד.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי קורסים פנים ארגוניים

משך לימודים פנים ארגוניים משתנה בין המכללות השונות, סוג הקורס המבוקש, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני מספר חודשים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורסים פנים ארגוניים

במהלך לימודי קורסים פנים ארגוניים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

התכנים הנלמדים משתנים בהתאם לקורס הנבחר. בין מסלולי הלימוד במסגרת קורסים אלו ניתן למצוא קורסי שפות, קורסי עסקים וניהול, קורסי אימון, קורסי מכירות, קורסי מזכירות, קורסים לפיתוח מנהלים, קורסי נדל"ן, קורסי הנהלת חשבונות, קורסי ייעוץ עסקי, ייעול שירותים בארגון, פיתוח מנהלים, שיפור מערך העבודה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורסים פנים ארגוניים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודים פנים ארגוניים

לימודים פנים ארגוניים אמנם אינם מספקים לבוגריהם מקצוע חדש, אך הם משפרים את מיומנויותיהם של הבוגרים ועל ידי כך מאפשרים להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי בארגון, החברה או העסק בו הם עובדים.

לימודי המשך לאחר קורסים פנים ארגוניים

בוגרי קורסים פנים ארגוניים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס פיתוח מנהלים שיאפשר להם פיתוח ושימור של החוזקות הקיימות בהם וכן שיפור של חולשותיהם, וכן יקנו להם טכניקות ניהוליות מתקדמות שונות.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מנהיגות שיכשיר אותם להשפעה על המוטיבציה של אנשים תוך חיזוק יכולותיהם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎