ClickCease

קורס מנהיגות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מנהיגות

לימודי מנהיגות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים חשובים, מיוחדים ומעשיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם להשפיע על מוטיבציה של אנשים, זאת באמצעות חיזוק יכולתם להבין מהם הגורמים המניעים אותם וכיצד ניתן לזהות את המוטיבציה שלהם.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שיפור ופיתוח יכולות המנהיגות של כל אחד ואחד מהם, בכדי שיוכלו להנהיג את עובדיהם ולהוביל את עסקיהם לעבר מטרה משותפת ועל ידי כך לעבר הצלחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנהיגות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנהיגות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנהיגות

ישנם סוגים רבים ומגוונים של מנהיגות כמו למשל מנהיגות צבאית, מנהיגות חינוכית, מנהיגות אידיאולוגית, מנהיגות פוליטית, מנהיגות עסקית, מנהיגות חברתית, מנהיגות ארגונית ועוד, אמנם המשותף בין כל אלו הוא יכולתו של המנהיג להוביל אנשים או תהליכים לעבר חזון או מטרה משותפת.

קיימות הכשרות שונות תחת ענף המנהיגות, כאשר כל אחת מהן מותאמת לתחומי עיסוק שונים ומכילה תכנים רלוונטיים בצורה ספציפית לאותו התחום. באופן כללי, המשתתפים בקורס ילמדו כיצד לבנות אסטרטגיות פעולה, להניע עובדים וצוותים לעבודת צוות מוצלחת, לפתח כישורי הנחייה וכדומה.  
קורס מנהיגות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מנהיגות

לימודי קורס מנהיגות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לכל מי שיש ברצונו לרכוש טכניקות שונות לצורך שיפור יכולותיהם המנהיגותיות, בין אם מדובר בעובדים זוטרים הנמצאים בתחילת דרכם המקצועית ובין אם מדובר במנהלים בכירים.

תנאי הקבלה לקורס מנהיגות

תנאי הקבלה לקורס מנהיגות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. עם זאת, מרבית הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות כלל.   

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מנהיגות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מנהיגות

משך לימודי מנהיגות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 120 ל-280 שעות לימוד אקדמיות.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס מנהיגות

במהלך לימודי הקורס בנושא מנהיגות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו דוגמה אישית, יכולת הצגת חזון, יכולת הבנת אנשים, טכניקות להנעת עובדים, יכולת ארגונים, אומץ לב, מנהיג חיובי ומנהיג שלילי, מנהיג מתגמל ומעצב, האצלת סמכויות, איזון בין רגש לשכל, יכולת הובלת שינויים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס מנהיגות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מנהיגות

עם סיום לימודי מנהיגות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות. חשוב לציין כי לימודים אלו אינם מספקים לבוגריהם מקצוע חדש, אך הם מאפשרים להם לייעל את עבודתם במידה משמעותית, בכל תחום בו הם עוסקים.

לימודי המשך לאחר קורס מנהיגות

בוגרי קורס מנהיגות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול אסטרטגי שיכשיר אותם להתמודדות עם עולם העסקים הדינאמי.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קבלת החלטות שיאפשר להם להבין כיצד להתמודד עם מצבי לחץ שונים, לתעדף משימות ולקבל החלטות נכונות.
מודעה
מחפש קורס מנהיגות?
מחפש קורס מנהיגות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה