קורס מנהיגות

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי מנהיגות

קורס מנהיגות או סדנת מנהיגות מקנה לסטודנטים יכולות להשפיע על המוטיבציה של אנשים אחרים ולהניע אותם להגשמת יעדים משותפים. מנהיג הוא אדם המסוגל להוביל אנשים לעבר מטרה משותפת. ישנם סוגים רבים מאוד של מנהיגות - מנהיגות צבאית, חינוכית, רעיונית/אידיאולוגית, פוליטית, עסקית, חברותית, ארגונית ועוד. לרוב, הקורס כולל תכנים השייכים לתחום לימודי הפסיכולוגיה

קורס מנהיגות מפתח את יכולתם של הסטודנטים להשפיע על מוטיבציה של אנשים על ידי חיזוק יכולתם להבין מה מניע אנשים וכיצד ניתן לזהות את המוטיבציה שלהם. מטרת הסדנה להקנות, לשפר ולפתח בכל משתתף מיומנות של מנהיג על מנת שיוכל להנהיג את עובדיו לקראת תוצאות עסקיות מצוינות ולהעצים את מערכות היחסים שלו ואת עובדיו. בנוסף לכך, המשתתפים רוכשים טכניקות לשינוי המוטיבציה של אנשים.

בואו לקרוא מידע מועיל וחשוב על קורס מנהיגות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנהיגות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנהיגות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות סדנת מנהיגות

מנהיג הוא אדם המסוגל להוביל אנשים לעבר מטרה משותפת. ישנם סוגים רבים מאוד של מנהיגות - מנהיגות צבאית, חינוכית, רעיונית/אידיאולוגית, פוליטית, עסקית, חברותית, ארגונית ועוד. קורס מנהיגות מפתח את יכולתם של הסטודנטים להשפיע על מוטיבציה של אנשים על ידי חיזוק יכולתם להבין מה מניע אנשים וכיצד ניתן לזהות את המוטיבציה שלהם. לאחר שהמטרה הזו מושגת, הסטודנטים רוכשים טכניקות לשינוי המוטיבציה של אנשים.
 
קיימים סוגים רבים ושונים של קורסי מנהיגות. ישנם למשל קורסי מנהיגות קהילתית שמיועדים לאנשים העוסקים בפעילות קהילתית. קורסי מנהיגות קהילתית נועדו לקדם שינוי חברתי והעצמה קהילתית מתוך מודעות ורגישות לנושאי אי שוויון, הדרה ואפליה. ישנם קורסים של מנהיגות לנשים שעוסקים בקידום מעמד האישה ובהעצמת נשים. ישנם קורסים לפיתוח מנהיגות עסקית שנעשים במתכונת של סדנת קואצ'ינג לפיתוח מנהיגות עסקית. קורס כזה מיועד למנכ"לים, סמנכ"לים ומנהלים ומקנה לסטודנטים יכולות המותאמות במיוחד לעולם העסקים ולמקצועות הפרסום והשיווק.
קורס מנהיגות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בסדנת מנהיגות?

קיים קורס להנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות. קורס כזה כולל ידע תיאורטי נרחב מתחומים שונים ומגוונים כמו פילוסופיה, מדעים ואומנויות ומלווה בקריאה מודרכת של ספרות מקצועית. בקורס להנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות הסטודנטים מתנסים בהדרכת קבוצות בארגונים או בקהילות.

בנוסף לכך, קיים קורס לפיתוח מנהיגות פדגוגית המיועד לבעלי תפקידי ניהול במערכת החינוך או למי שמיועד למלא תפקידים כאלה, ועוסק בהקניית מיומנויות ארגוניות להובלת צוות, בפיתוח כישורי הנחיה, בארגון חומרי לימוד, במודלים להכנסת שינוי בבית הספר ועוד. ישנם גם קורסי מנהיגות נוער המיועדים למועצות תלמידים, וקורסי מנהיגות סביבתית המיועדים לאנשים העוסקים בפעילות בתחום איכות הסביבה. קורס מנהיגות סביבתית מקנה לסטודנטים כלים להובלת פרויקטים סביבתיים ביישובי מגוריהם.

מה לומדים בסדנת מנהיגות?

נושאי הלימוד בקורס מנהיגות משתנים ממוסד למוסד ובהתאם למטרות של כל קורס מנהיגות. עם זאת, רוב קורסי המנהיגות עוסקים ביכולות שצריכות להיות למנהיג - דוגמה אישית, יכולת להציג חזון, יכולת להבין אנשים, יכולת להניע אנשים, יכולת ארגונית, אומץ לב ועוד, ובסגנונות מנהיגות כמו מנהיג חיובי ומנהיג שלילי ומנהיג מתגמל ומנהיג מעצב. בנוסף לכך הקורסים מתייחסים לסוגי המנהיגות השונים - פוליטית, רעיונית, ארגונית, עסקית וכן הלאה.
קורס מנהיגות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדת סדנת מנהיגות?

קהל היעד בקורס מנהיגות משתנה ממוסד למוסד ובהתאם לאופי ולמטרות של כל קורס מנהיגות. באופן כללי חשוב לומר, שקורס מנהיגות אינו מתאים רק למנהלים או לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים כפי שנהוג לחשוב, אלא גם לעובדים שרוצים לשפר את כישוריהם האישיים ולהתקדם בעבודתם.

כמה זמן נמשכת סדנת מנהיגות?

משך הלימודים בקורס מנהיגות משתנה ממוסד למוסד, כאשר הקורסים הקצרים ביותר נמשכים 120 שעות לימוד אקדמיות והקורסים הארוכים ביותר נמשכים 280 שעות לימוד אקדמיות.

אילו אפשרויות לימוד נוספות יש לבוגרי סדנת מנהיגות?

באופן כללי, אנשים המתעניינים בקורס מנהיגות יכולים להתעניין גם בתואר ראשון בפסיכולוגיה. במסגרת הלימודים ניתנים ללומדים הכלים והפרקטיקות הנחוצות להם לשם הכרת התיאורטיקנים והתיאוריות החשובות ביותר אשר עליהן מתבססת הדיסציפלינה הפסיכולוגית. 

אפשרות לימודים אחרת, שיכולה להילקח בחשבון יכולה להיות לימודי שפת גוף. הלימודים הינם מאפשרים ללומדים לקבל מידע מקיף ביותר אודות המידע הרב המתקבל דרך קריאת שפת גוף על עצמכם ועל אנשים אחרים.
 

במה עוסקים בוגרי סדנת מנהיגות?

בסיום הלימודים תוכלו לשלב את הקורס עם לימודי תואר שני בתחומי החינוך השונים או לשלב זאת גם עם תעודת הוראה באחד ממסלולי הלימודים שיעניינו אתכם. הלימודים הינם נדרשים בכל מקצועות הלימודים המשלבים בין חינוך לטיפול ועל כן, בסיום הלימודים ניתן להשתלב במסגרות החינוך הפורמאליים והבלתי פורמליים ולהשתמש בכלים הפרקטיים הנלמדים בקורס כדי להתמודד עם בעיות משמעת, חרם בבתי ספר ועוד.
מודעה
מחפש קורס מנהיגות?
מחפש קורס מנהיגות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה