קורס ניהול מוצר בהייטק

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול מוצר בהייטק

אם כבר צברתם מעט (או הרבה) ניסיון בעולם ההייטק והמחשבים, וברצונכם להתפתח ולהתקדם מקצועית, ולהשתלב באחד התפקידים המרתקים בעולם זה – תפקיד המשלב היבטים טכנולוגיים, עסקיים, ניהוליים ושיווקיים - הלימודים בקורס מנהלי מוצר בהייטק יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו, הנמשכים חודשים אחדים בלבד, יקנו לכם בזמן קצר את מיטב הידע והכלים הדרושים למנהל מוצר איכותי – ויפתחו בפניכם אפיקי תעסוקה רווחיים חדשים.

מנהל מוצר בהייטק הוא תפקיד מאתגר למדי, שכן הוא אחראי על עבודתם המשותפת של אנשי מחלקת הפיתוח, השיווק והמכירות, ועל כן הוא נדרש לידע אינטרדיסציפלינרי נרחב ומעמיק ולשלל כלים מעשיים, אותם ניתן לרכוש בקורסים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס ניהול מוצר בהייטק.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מוצר בהייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מוצר בהייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מיועד קורס ניהול מוצר בהייטק?

הלימודים בקורס ניהול מוצר בהיי טק מתאימים למנהלים בדרגים שונים בתעשיית ההייטק, כמו גם למנהלים מתחומי השיווק, הפיתוח או תחומי ההנדסה השונים, אשר היו מעוניינים להרחיב את תפקידם ולעסוק בתחום של ניהול מוצר. אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול מוצר בהייטק, אולי תגלו עניין גם בקורס ניהול לקוחות בהייטק וקורסים נוספים מהתחום.
קורס ניהול מוצר בהייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניהול מוצר בהייטק?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס ניהול מוצר בהיי טק יהיה עליכם לעמוד בדרישות הבאות: היכרות עם עולם ההייטק וניסיון בעבודה בו, ניסיון בניהול פרויקטים (חלק מהמכללות מאפשרות גם לחסרי ניסיון זה להתקבל ללימודים) וידיעת אנגלית ברמה גבוהה. כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד עורכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

מה זמן נמשך קורס ניהול מוצר בהייטק?

הלימודים בקורס ניהול מוצר בהיי טק אינם ארוכים כלל – ובמרבית המכללות כוללים הקורסים בין 60 ל-80 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בהם נמשכים חודשים אחדים בלבד (בדרך כלל בין שלושה לשישה חודשים).

אם אתם רוצים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: המכללות בתחום יודעות כי הקורס פונה בעיקר לאנשים עובדים, ועל כן רובן מציעות מסלולי לימוד נוחים, המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
קורס ניהול מוצר בהייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ניהול מוצר בהייטק?

מטרת הלימודים בקורס ניהול מוצר בהיי טק היא להקנות לתלמידיו את כל הידע והכלים הדרושים להם על מנת שיוכלו להפוך להיות מנהלי מוצר מקצועיים ומוצלחים, ועל כן משלבים הלימודים בקורס בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות בתחום לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות השתתפות בפרויקט סיום (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לעיתים קרוסות כוללים לימודי ניהול מוצר בהיי טק את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא לניהול מוצר, מיצוב המוצר, תכנית גרסאות, ניתוח מתחרים, יצירת מצגת ללקוח, פיתוח ערכת שיווק למוצר, מרקום, כיצד מראיינים אנשי מכירות, הכנת אפיון פונקציונאלי של המוצר, פיתוח ופרויקטים, מענה למכרזים, מחקרי שיווק ושימוש באנליסטים, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ניהול מוצר בהייטק?

בוגרי לימודי ניהול מוצר בהייטק, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס ניהול מוצר בהייטק?

כידוע, עולם ההייטק מציע משכורות נאות במיוחד לעובדים בו – וכמנהלי מוצר תוכלו להשתלב בשלל עבודות בתעשיית ההייטק המתפתחת תדיר או, במקרה שאתם כבר עובדים בתחום – תוכלו להשתלב במשרות בכירות יותר ולפתוח לעצמכם אפיקי התקדמות מקצועית חדשים.

רבים ממנהלי המוצר בהייטק מרוויחים מעל ל-10,000 ₪ בחודש, ובחלק ממקומות העבודה מתגמלים את מנהלי המוצר על בסיס הצלחות בשטח, כך שיש לכם אפשרות לשפר את תנאי ההעסקה ולהרוויח אפילו יותר.
מודעה
מחפש קורס ניהול מוצר בהייטק?
מחפש קורס ניהול מוצר בהייטק?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה