ClickCease

קורס ניהול מוצר בהייטק

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול מוצר בהייטק

לימודי ניהול מוצר בהייטק במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשיים וייחודיים אשר משלבים בין ענפי הטכנולוגיה, העסקים, הניהול, השיווק והמחשבים. מטרתם של לימודים אלו הינה הכשרת הבוגרים להבנת צרכיהם האמיתיים של לקוחות ונכונותם לשלם עבור פתרונות מתאימים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ניהול העבודה המשותפת של אנשי מחלקת הפיתוח, השיווק והמכירות, והבטחה כי עבודתם תהיה מקצועית ואיכותית ותוביל את הארגון להצלחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מוצר בהייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מוצר בהייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול מוצר בהייטק

על מנהלי המוצר לפעול בסביבה עסקית מורכבת ומאתגרת, שכן השווקים הם מסובכים ובינלאומיים, ישנם צרכנים שונים ומגוונים וכן מוצרים רבים שמיוצרים. ניהול מוצר אינו נוגע בפיתוח המוצר או בניהול מערך השיווק והפרסום שלו, אלא בליווי המוצר החל משלב התכנון והרעיון ועד לשלב השיווק שלו.

ניהול מוצר בהייטק מתמקד במחשבים, תוכנה ומכשור אלקטרוני, כאשר הלימודים מתמקדים בהובלת מערכי פיתוח ומערכי שיווק בענף זה, רוכשים הכשרה באמצעותה יבינו כיצד לפתח את המוצר בצורה הטובה ביותר בהתאם לצרכי השוק העדכניים וכן כיצד להוביל את מערך הפיתוח ואת מערך השיווק כאחד.
קורס ניהול מוצר בהייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול מוצר בהייטק

לימודי קורס ניהול מוצר בהייטק פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לעובדי תעשיית ההייטק בדרגים השונים, למנהלי שיווק ופיתוח, מנהלי פרויקטים בהייטק ועוד, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם ויזכו להשתלב בתחום ניהול המוצר.

תנאי הקבלה לקורס ניהול מוצר בהייטק

תנאי הקבלה לקורס ניהול מוצר בהייטק משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, על המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי קודם בענף ההייטק ולידע בסיסי במכשור טכנולוגי או בתוכנה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול מוצר בהייטק
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול מוצר בהייטק

משך לימודי ניהול מוצר בהייטק משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול מוצר בהייטק

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול מוצר בהייטק מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול מוצר, מיצוב מוצר, תכנית גרסאות, ניתוח מתחברים, יצירת מצגת ללקוח, פיתוח ערכת שיווק למוצר, מרקום, קיום ראיונות לאנשי מכירות, הכנת אפיון פונקציונלי של המוצר, פיתוח פרויקטים, מענה למכרזים, מחקרי שיווק ושימוש באנליסטים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס ניהול מוצר בהייטק

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול מוצר בהייטק

עם סיום לימודי ניהול מוצר בהייטק יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בתעשיית ההייטק המתפתחת והמבוקשת, ולעסוק בתחום מרתק זה.  

לימודי המשך לאחר קורס ניהול מוצר בהייטק

בוגרי קורס ניהול מוצר בהייטק המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול לקוחות בהייטק בו יוכשרו להתנהלות נכונה מול לקוחות החברה בכדי להביא להצלחתה.  

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס עריכת פטנטים בו ילמדו כיצד לנסח רעיונות לפטנטים, להגיש בקשה לרשויות הרלוונטיות ולקבל את הפטנט כתוצר סופי.
מודעה
מחפש קורס ניהול מוצר בהייטק?
מחפש קורס ניהול מוצר בהייטק?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן‎
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה