ClickCease

קורס קבלת החלטות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס קבלת החלטות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קבלת החלטות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קבלת החלטות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי קבלת החלטות

לימודי קבלת החלטות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרכזיים, מבוקשים ומרתקים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לתיעדוף משימות, התמודדות עם קונפליקטים וקבלת החלטות, בין אם מדובר בנושאי עבודה ועסקים ובין אם מדובר בחיים האישיים, המשפחתיים או הזוגיים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך קבלת החלטות שיהפכו את חייהם למאושרים יותר, יקדמו אותם מבחינת קריירה, וכן להתמודד עם ההשלכות הנלוות לכל בחירה ובחירה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קבלת החלטות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קבלת החלטות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס קבלת החלטות

לאורך כל חיינו, אנו נדרשים לקבל החלטות בכל אחד מתחומי החיים השונים – חתונה, רכישת דירה, מציאת עבודה, בחירת תחום לימודים ועוד רבות. בניגוד לדעה הרווחת כי ישנן החלטות פשוטות וזניחות, לכל החלטה שנקבל ישנה השפעה ניכרת על המציאות בה אנו חיים וההתמודדות עם השלכות אלו אינה פשוטה כלל וכלל.

לימודי קורס קבלת החלטות מקנים למשתתפים טכניקות מתקדמות ויעילות לקבלת החלטות נכונה, אפקטיבית ופשוטה יחסית. מיומנות זו חשובה לכל אדם באשר הוא, ובייחוד למחזיקים בתפקידים ניהוליים ומנהיגותיים.

קהל היעד לקורס קבלת החלטות

לימודי קורס קבלת החלטות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למועמדים המעוניינים לשפר את יכולת קבלת ההחלטות שלהם בכדי לחסוך זמן יקר, לייעל תהליכים ולהגיע לאיזון באורח חיים, כמו גם למועמדים שיש ברצונם לקבל החלטות אסטרטגיות נכונות במישור העסקי.

תנאי הקבלה לקורס קבלת החלטות

תנאי הקבלה לקורס קבלת החלטות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון מעשי בתחומי הניהול השונים, אמנם ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב ואלו מציבים דרישות קבלה בסיסיות בלבד.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי קבלת החלטות

משך לימודי קבלת החלטות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס קבלת החלטות

במהלך לימודי הקורס בנושא קבלת החלטות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניתוח תהליך קבלת החלטות, סוגי קונפליקטים והחלטות, מודלים בקבלת החלטות, תהליכי קבלת החלטות בקבוצה, אתיקה בקבלת החלטות, אינטליגנציה רגשית, התמודדות עם מצבי משבר ולחץ, לקיחת אחריות, תורת המשחקים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס קבלת החלטות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי קבלת החלטות

לימודי קבלת החלטות אמנם אינם מספקים לבוגריהם מקצוע חדש, אך הם מקנים מיומנות מבוקשת במיוחד ועל כן מאפשרים לאלו להשתלב בתפקידים ניהוליים שונים בכל תחום שהוא. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם כיועצים לעסקים שונים.

לימודי המשך לאחר קורס קבלת החלטות

בוגרי קורס קבלת החלטות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אמנות הפרזנטציה שיכשיר את בוגריו לבניית הרצאה סוחפת ומותאמת לקהל היעד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס הכשרת יועצים עסקיים בו יוכשרו לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בתחומי השיווק, הפיננסים, משאבי האנוש וכדומה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎