קורס קבלת החלטות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס קבלת החלטות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קבלת החלטות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קבלת החלטות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי קבלת החלטות

אם תמיד חלמתם לדעת כיצד להתמודד עם קונפליקטים ומצבי לחץ, ואם אתם מתקשים לבחור בין חלופות ולתעדף משימות - הגעתם למקום הנכון. חיי היומיום רוויים בסיטואציות הדורשות מאיתנו לקחת החלטות; בין אם מדובר בהחלטות הנוגעות למקום העבודה, ובין אם בהחלטות המשפיעות על החיים האישיים, המשפחה או הזוגיות, יכולת קבלת החלטות מהווה יתרון משמעותי בכל מישורי החיים. עבור חלק מהאנשים, קבלת החלטות אינה עניין פעוט, וכרוכה במאמצים רבים המלווים בחוסר ביטחון. עבור אלו המתקשים בקבלת החלטות יעילה, ועבור אלו השואפים לשפר ולהרחיב את ארגז הכלים שברשותם, נועד קורס קבלת החלטות.

קורס קבלת החלטות הינו תחום חדש יחסית, הצובר תאוצה בשנים האחרונות. לימודים איכותיים אלו, המשיקים בחלק מהתכנים לתחום האימון האישי (קואוצ'ינג), חושפים בפני המשתתפים בהם את הטכניקות המתקדמות ביותר לקבלת החלטות נכונה, אפקטיבית ופשוטה יותר. הסטודנטים בקורס, ייהנו מתכנים תיאורטיים מרתקים השזורים בהתנסויות מעשיות, סימולציות, סיורים וחווית לימודים מהנה ומעשירה במיוחד. כך שבין אם תבחרו להשתלב בקורס קבלת החלטות להעשרתכם האישית, ובין אם תבחרו לתעל את החומר הנלמד להתקדמות תעסוקתית ופיתוח קריירה משגשגת כמאמנים בתחום, לימודי קבלת החלטות יועילו לכם משמעותית. אז קחו את ההחלטה הנכונה - בואו לקרוא אודות קורס קבלת החלטות במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קבלת החלטות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קבלת החלטות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס קבלת החלטות

החיים רוויים בהחלטות משמעותיות המשפיעות על איכות ואורח החיים - חתונה, קניית דירה, מציאת עבודה והבאת ילד לעולם, הן רק חלק מההחלטות אותם אנו נדרשים לקבל במהלך חיינו. בניגוד לדעה הרווחת, ישנן החלטות הנראות פשוטות וזניחות יותר, אך בעלות השפעה ניכרת על המציאות בה אנו חיים. החלטות העשויות להפוך אותנו למאושרים יותר, להביא לקידום בקריירה שלנו או לעיתים אף להזיק לנו. היכולת לקבל החלטות ולהתמודד עם ההשלכות אינה מולדת, ובמרבית המקרים נרכשת במהלך החיים בשיטת "ניסוי וטעייה".

בשל העובדה כי נושא קבלת ההחלטות מעורר חששות ולבטים אצל רבים, החלו מכללות רבות להציע מסלולי לימוד ממוקדים בתחום, המוצעים הן במסגרת קורסי העשרה והן במסגרת הכשרה לשואפים להשתלב בתחום האימון או למחזיקים בתפקידי ניהוליים ומנהיגותיים. קורס קבלת החלטות, יאפשר לכם תוך זמן קצר יחסית, להשכיל לבחור בין חלופות בצורה פשוטה, תוך צמצום החרטות ותחושות חוסר הביטחון הנלוות לכך.

למי מיועד קורס קבלת החלטות?

קורס קבלת החלטות מוצע כקורס העשרה, המיועד למועמדים המעוניינים לשפר את יכולת קבלת ההחלטות שלהם, במטרה לחסוך זמן יקר, לייעל תהליכים ולהגיע לאיזון באורח חייהם. כמו כן,חלק מהמכללות מציעות מסלול לימודים בתחום קבלת ההחלטות המיועד לשואפים ללמוד כיצד לקבל החלטות אסטרטגיות במישור העסקי, ומייעדות את הלימודים לאוחזים בתפקידים ניהוליים הנדרשים לקבל החלטות משמעותיות באופן יומיומי.

חשוב לציין, כי חלק מהמכללות מציעות קורסי קבלת החלטות המוכרים לגמול השתלמות. המשתתפים בקורס המוכר לגמול השתלמות, ייהנו מהכשרה מרתקת במיוחד, ואף יקבלו תגמול כספי במידה ויעמדו בתנאים הדרושים. מכיוון שלימודים המוכרים לגמול השתלמות משולמים על ידי המעסיק, רצוי לבדוק מול מקום עבודתכם האם תוכלו להשתלב בקורס סוג זה טרם ההרשמה.

מה הם תנאי הקבלה לקורס קבלת החלטות?

לימודי קבלת החלטות מתקיימים בשתי מתכונות: קורס העשרה הפתוח לקהל הרחב ואינו מצריך ידע או ניסיון קודמים, וקורס הפונה לעוסקים בתחום הניהול, ומציע הכשרה ממוקדת יותר. לקורס ההכשרה יתקבלו מועמדים בעלי ניסיון ניהולי של בין שנה לשנתיים (תלוי בדרישת מוסד הלימודים) - מנהלים חברות, מנהלי צוות, דירקטורים ועוד.

חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים לקבלה לקורס, להיות בעלי רמה טובה ומעלה בשפה האנגלית, בשל העובדה כי חלק מתכני הלימוק בקורס הינם בשפה זו. אם אתם חוששים שמא רמת האנגלית שלכם אינה מספיקה על מנת להשתלב בקורס, ודאי תשמחו לגלות כי כיום מציעות מכללות ברחבי הארץ, קורסים לשיפור האנגלית, שיסייעו לכם להרחיב את אוצר המילים שברשותכם, לנהל שיחה בביטחון ולשפר את יכולת הקריאה.

כמה זמן נמשך קורס קבלת החלטות?

משכו והיקפו של קורס קבלת החלטות, משתנה ממוסד למוסד בהתאם להכשרה אותה הוא מקנה. במרבית המכללות כולל הקורס בין 8 ל- 15 מפגשים הנפרשים על פני בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות. קורסי ההעשרה בתחום הינם קצרים יותר וכוללים בין 5 ל- 10 מפגשים.

מכיוון שקהל היעד של לימודי קבלת החלטות מורכב ברובו מאנשים עובדים, פיתחו מכללות ברחבי הארץ קורסי קבלת החלטות במתכונת נוחה וגמישה המתאימה לסטודנטים המשלבים לימודים ועבודה, או לאלו הנתונים תחת עומס ולוח זמנים צפוף במיוחד. מתכונת לימודים זו, מתקיימת בשעות אחר הצהריים או הערב, ונערכת בין פעם לפעמיים בשבוע, כך שלא תתקשו להשתלב בלימודים אלו ולהמשיך בשגרת חייכם.

מה לומדים בקורס קבלת החלטות?

תכנית הלימודים בקורס קבלת החלטות, כוללת שלל תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות המועברות על ידי טובי המורים ואנשי המקצוע, כמו גם סיורים, תרגולים, התנסויות וסימולציות. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ובאווירה אופטימלית, כך שכל סטודנט יכול לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו. עם תום הלימודים, אוחזים הסטודנטים במלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום.

בין נושאי הלימוד בקורס: ניתוח תהליך קבלת ההחלטות, סוגי קונפליקטים והחלטות, מודלים בקבלת החלטות, תהליכי קבלת החלטות בקבוצה, אתיקה בקבלת החלטות, אינטליגנציה רגשית בקבלת החלטות, התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר, לקיחת אחריות, תורת המשחקים ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס קבלת החלטות?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות השתתפות פעילה, נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים והגשת מטלות, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס קבלת החלטות?

בוגרי קורס קבלת החלטות, מצוידים בכלים ומהיומנויות מתקדמים המאפשרים להם להשתלב במגוון רחב של משרות מפתח ומקומות עבודה רווחיים ומבוקשים. בוגרי הלימודים יכולים להשתלב בתפקידי ניהול בתעשייה, בעולם ההייטק, במשרד החינוך, רשויות מקומיות ועוד. כמו כן, יכולים הבוגרים לתעל את הידע שרכשו על מנת להקים עסק עצמאי לייעוץ לעסקי, אימון והדרכה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎