ClickCease

קורס ניהול זמן

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ניהול זמן
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול זמן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול זמן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול זמן

לימודי ניהול זמן במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, מקצועיים ונדרשים במיוחד עבור כל אדם ואדם. מטרת לימודים אלו היא הכשרת בוגריהם לניצול נכון של הזמן העומד לרשותם, שכן זמן הוא המשאב הכי יקר העומד לרשותנו.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ניהול החיים האישיים והחיים העסקיים בצורה הטובה והיעילה ביותר, מיומנות חשובה במיוחד עבור בעלי משרות בכירות, ניהוליות ומשרות מפתח בעסקים ובארגונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול זמן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול זמן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ניהול זמן

לזמן יש יכולת לעכב אותנו או לקדם אותנו, והנטייה שלנו היא לא לנצל אותו כראוי. פעמים רבות, אנשים אינם מודעים לתחושת הזמן וכתוצאה מכך לא מספיקים לעמוד במשימותיהם בזמן הדרוש לכך. בעידן של היום המאופיין בריבוי משימות ובצורך להספיק דברים רבים בזמן קצר, ניהול זמן היא מיומנות חשובה במיוחד שיש ביכולתה לסייע בהתארגנות על בסיס יומי.

יומנים אלקטרוניים, לוחות שנה, תזכורות, שעונים מעוררים וכדומה, יכולים לסייע לנו בניהול נכון של הזמן אך פעמים רבות אנו לא יודעים כיצד לנצל אותם כראוי לטובתנו האישית. על כן, לימודים קצרים אלו יכולים לסייע רבות בניהול יעיל ואפקטיבי יותר של הזמן ולשלב בין החיים הפרטיים לחיים העסקיים בצורה הטובה ביותר.

קהל היעד לקורס ניהול זמן

לימודי קורס ניהול זמן פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לכל מי שיש ברצונו לרכוש טכניקות יעילות לניהול זמן, לאלו שמרגישים כי אינם מספיקים לעמוד בלחצי החיים בעבודה ובזמן הפרטי שלהם, וכן למנהלים ועובדי תפקידים בכירים המעוניינים לרכוש כלים שיסייעו להם בייעול הזמן שלהם.

תנאי הקבלה לקורס ניהול פיננסי

תנאי הקבלה לקורס ניהול פיננסי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. עם זאת, מרבית הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות כלל.   

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי ניהול זמן

משך לימודי ניהול זמן משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, לימודים אלו הינם לימודים קצרים במיוחד הנלמדים במתכונת של יום לימודים מרוכז אחד.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול זמן

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול זמן מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אופני ניהול זמן, חסכון בזמן, ניהול זמן אפקטיבי, טיפוסי אנשים בנוגע לניהול זמן, יעדים שבועיים, השקעת זמן באופן מיטבי, האצלת סמכויות, מיצוב מחדש של יעדים ומטרות, הגדרת מטרות, תיעדוף משימות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס ניהול זמן

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול זמן

עם סיום לימודי ניהול זמן יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות. חשוב לציין כי לימודים אלו אינם מספקים לבוגריהם מקצוע חדש, אך הם מאפשרים להם לייעל את עבודתם במידה משמעותית, בכל תחום בו הם עוסקים.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול זמן

בוגרי קורס ניהול זמן המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מנהיגות בו ילמדו כיצד להשפיע על המוטיבציה של עובדיהם ולהניע אותם להגשמת יעדים משותפים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס קבלת החלטות שיאפשר להם להבין כיצד להתמודד עם מצבי לחץ שונים, לתעדף משימות ולקבל החלטות נכונות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎