קורס ניהול זמן

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס ניהול זמן
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול זמן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול זמן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול זמן

המשאב הכי יקר שלנו הוא זמן. זה לא סתם שאנו כל הזמן מחשבים את הזמן כי זמן שווה כסף. לזמן יש יכולת לעכב אותנו או לקדם אותנו והנטייה שלנו היא לא לנצל אותו כראוי. קורס ניהול זמן מקנה לסטודנטים ידע רב אודות ערך הזמן, ניהול שלו לטובת קידום והצלחה ומניעה מכשלים ובזבוז זמן יקר.

לא כולם ניחנו ביכולת ניהול טובה ובחלוקת הזמן שעומד לרשותם לטובתם האישית והמקצועית. קורס ניהול זמן מהווה פתרון מושלם עבור אלו שמתקשים לארגן את עצמם בתוך 24 שעות כשהם בטוחים שיש להם 30 שעות ביממה. קחו בחשבון שבדרך כלל הקורס הינו קצר יחסית ואם ברצונכם לקבל את הכלים הרבים ביותר בנושא, רצוי שתפנו לקורס ניהול
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול זמן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול זמן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס ניהול זמן

לימודי ניהול זמן קמו מתוך הבנה כי אנשים לא מודעים לתחושת זמן ולפעמים נדמה כי עומד לרשותנו כל המזן שבעולם. אנו מתחייבים לפרוייקטים ארוכי טווח ולא עומדים בהם מפאת חוסר בזמן או בזבוז זמן יקר. קורס ניהול זמן יבטיח לכם תיאוריות וכלים מעשיים על מנת שתדעו לשלב את החיים האישיים שלכם עם התחייבויות נוספות שלקחת על עצמכם. בעיקר בעידן של היום כשתחושת הזמן עזבה אותנו ונדמה לנו שיש יותר מדי להספיק בזמן קצר, הקורס יסייע לכם בהתארגנות על בסיס יומיומי.

ניהול יעיל שלכם יקרין על העבודה שלכם וההצלחה שלכם. תזכו לבלות זמן עם חברים ומשפחה ולהקדיש זמן גם לעבודה. תמצאו כי 24 שעות ביממה זה מספיק זמן שיעניק לכם הספק גבוה. אנשים הנמצאים במשרות בכירות , בניהול ובתפקידי מפתח ימצאו עניין רב בקורס ניהול זמן. למרות המזכירות שעובדות בצמוד אליהם, ניהול זמן אישי הוא לא פחות חשוב.

מה לומדים בקורס ניהול זמן?

הטכנולוגיה המתפתחת כגון מחשבים ניידים וסמארטפונים מעניקים לנו שלל אפשרויות של ניהול זמן נכון כגון יומנים אלקטרוניים, לוחות שנה, תזכורות מצלצלות, שעונים מעוררים ועוד שלל אמצעים אשר אמורים היו לסייע לנו אך אנו לא יודעים לנצל אותם כראוי לטובתנו.

אנשים דוחים היום דברים שהיו יכולים להיעשות באתו הרגע, ממתינים לדקה ה90 על מנת לפעול ואינם מודעים לכך. אנו מעדיפים לבלות עם חברים ומשפחה ולכן מחויבויות קודמות אינן נלקחות בחשבון. קורס ניהול זמן יהווה עבורכם כמסגרת מושלמת לאיפוס השעון הפנימי והקניית ערך הזמן כפי שהוא אמור להיות. הזמן שלכם חשוב ולכן על תקחו אותו כמובן מאליו.

לקבל החלטות ברגע, לקום בזמן, להיום נכונים לפעול - אלו הולכים לעיתים לאיבוד בעקבות איבוד זמן ואינם מתנהלים כראוי. בעקבות ארגון חברתי חדש ואמצעי תקשורת חדשניים, תחושת הזמן אבדה לנו. אנו מקליטים תוכניות בטלוויזיה, צופים באינטרנט, עובדים בלילה וישנים בבוקר, אוכלים בשעות לא שגרתיות, משנים מקום מגורים ועבודה. השגרה שלנו כבר לא שגרה ועל כן לניהול זמן יש חשיבות אדירה להתפתחות אישית ומקצועית כאחד.

כמה זמן נמשך קורס ניהול זמן?

באופן כללי, הלימודים הינם קצרים ביותר ולרוב מסתכמים ביום מרוכז בן 4 שעות. במידה והינכם מעוניינים להשתתף בקורס זה, חשוב שתבררו במוסדות לימוד השונים כמו בלשכת המסחר בחיפה.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס ניהול זמן?

מקומות עבודה רבים היום עובדים בשעות לא שגרתיות ודורשים מאיתנו זמני עבודה לא מסודרים. משמרות לילה ויום, עבודה בסופי שבוע, עבודה מהבית ועוד אינם תורמים לנו ולחלוקת הזמן שלנו. בסופו של דבר, אנו לא מפנים זמן לעצמנו ולפנאי שלנו ובו בעת אנו דוחים את העבודה אליה התחייבנו. כמו כן בני נוער רבים היום מתנהלים ללא זמן כלל ומחקים את המבוגרים בהתנהגות זו.

נדמה כי הזמן של כולם חשוב יותר מאשר הזמן שהם היו צריכים להקדיש לכל השאר. איחורים, עיכובים וניהול כושל כל אלו הם גם תוצאה של ניהול לקוי בזמן. קורס ניהול בזמן יבנה לכם עולם חדש של ארגון וסדר, פנאי ועבודה. כמו כן, בעקבות התפתחות האינטרנט, רבים מאיתנו עובדים בספירה זו, ולכן ההתנהלות המלחיצה כיום בשוק בניית אתרים באינטרנט הינה דורשת יכולת ארגון גבוהה שאותה הקורס הנוכחי יכול לייעל. 

תחום אחר, אשר בדרך דורשת התנהלות שיווק ופרסום דיגיטלי ועוד. בעקבות כך אנו מאבדים את תחושת הזמן תוך כדי גלישה מאתר לאתר - קורס ניהול זמן יחזיר לכם את השליטה בזמן שלכם במקום שהמחשב ישלוט.

במידה ותחום הניהול הוא שמעניין אתכם, וברצונכם להתנהל נכונה מבחינת ניהול בית עסק, תוכלו להשתלב בקורס פיתוח מנהלים. הקורס יקנה לכם כלים מעשיים ויעילים בכדי להתנהל באופן שוטף ואחראי, להגדיל תפוקות ולהבטיח התייחסות מכבדת וראויה לעובדים בעסק, לשם יכולת התארגנות טובה שלהם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎