קורס ניהול ישיבות ודיונים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול ישיבות ודיונים

אם אתם ממלאים תפקיד בכיר וניהולי ונדרשים, כחלק מתפקידכם, להשתתף, ואף לנהל, פגישות ודיונים חשובים, ומרגישים כי, לעיתים, אין הדיונים מתנהלים כסדרם: הזמן מתבזבז על נושאים צדדיים מבלי שהנושאים העיקריים נדונים, הכנת הישיבה לוקה בחסר או שפשוט אין פיקוח על יישום מסקנות הדיון - ייתכן כי לימודי ניהול ישיבות ודיונים הם בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס ניהול דיונים וישיבות ידאג להקנות לכם, תוך שבועות אחדים, את כל הידע והכלים הדרושים לניהול מוצלח של כל ישיבה – ועל כן כל מנהלחבר דירקטוריון ונושא משרה בכיר יכול להרוויח רבות מלימודים חשובים אלה. במסגרת הקורס מתאפשרת התאמה פרטנית של הלמידה לפרופיל המשתתפים תוך שילוב בין הרצאות פרונטליות לבין סימולציות ותרגול סיטואציות אמת או שימוש בסרטי הדרכה. בנוסף, בסדנאות מושם דגש רב על השתתפות ומעורבות של כלל המשתתפים. לעיתים הסימולציות מצולמות ומנותחות מיידית על ידי המנחה תוך קבלת משוב משאר המשתתפים.

בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס ניהול ישיבות ודיונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול ישיבות ודיונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול ישיבות ודיונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול ישיבות ודיונים

על מנת לנהל בהצלחה ישיבות ודיונים עסקיים, נדרש כי מוביל הישיבה יידע להובילה באופן שבו כל אחד מהנוכחים יוכל להביע את עצמו ולתרום רעיונותיו, מבלי להיגרר לנושאים שאינם רלוונטיים ומבלי לבזבז את זמנם היקר של הנוכחים. כמו כן, חשוב להכין את הפגישה היטב לפני מועד קיומה – ואף לפקח על יישום המסקנות שעלו בישיבה.

את כל הידע והכלים לניהול איכותי של ישיבות ודיונים, תוכלו לקבל בקורס הייחודי שמוצע לכם על ידי מספר מכללות בתחום, ושמידע רב אודותיו תוכלו לקרוא להלן.
קורס ניהול ישיבות ודיונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס ניהול ישיבות ודיונים?

הלימודים בקורס ניהול דיונים וישיבות מיועדים למנהלים, אנשי עסקים וחברי דירקטוריון המקיימים ומשתתפים, מתוקף עבודתם, בישיבות ודיונים רבים, ואשר מעוניינים לרכוש ידע וכלים שיעזרו להם לנהל את הישיבות באופן מוצלח ויעיל להפליא.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול ישיבות ודיונים, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים המיועדים למנהלים: קורס ניהול משא ומתן, קורס ניהול זמן, קורס אמנות הפרזנטציה, קורס דירקטורים וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניהול ישיבות ודיונים?

בעוד חלק מהמכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודים בקורס ניהול ישיבות ודיונים – וכל המעוניין מוזמן לבוא ולהצטרף ללימודים, מכללות אחרות דורשות מהמועמדים להיות בעלי ניסיון ניהולי וניסיון בעריכת (או לכל הפחות – בהשתתפות) בדיונים וישיבות. כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מקיימים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים בקורס.
קורס ניהול ישיבות ודיונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס ניהול ישיבות ודיונים?

לימודי ניהול ישיבות ודיונים אינם ארוכים כלל וכלל – ובדרך כלל הם כוללים בין 6 ל-15 שעות לימוד אקדמיות וכוללים בין שניים לחמישה מפגשי לימוד בלבד. חלקו הארי של הקורס מוקדש לתרגולים וסימולציות (כ-4 עד 10 שעות לימוד) וחלקו העיוני והתיאורטי של הקורס כולל, לרוב, בין שעתיים לארבע שעות לימוד בלבד.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי ניהול דיונים וישיבות, אך חושבים כי סדר יומכם המלא והעמוס לא יאפשר לכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/או בימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מסיבות אחרות) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס ניהול ישיבות ודיונים?

תכנית הלימודים בקורס ניהול דיונים וישיבות מקנה לכם את כל הידע הנחוץ על מנת לנהל את הישיבות והדיונים בארגונכם בצורה היעילה, האפקטיבית והמוצלחת ביותר מבלי לבזבז משאבים וזמן יקר. הלימודים כוללים לא רק הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות, אלא גם שלל התנסויות מעשיות מפתחות, לרבות סימולציות של ניהול דיונים וישיבות, כך שבסיום הקורס אוחזים בוגריו במיטב הידע, המיומנויות והכלים לניהול ישיבות ודיונים.

לעיתים קרובות כוללים לימודי ניהול ישיבות ודיונים את התכנים והנושאים הבאים: תכנון נכון של ישיבות אפקטיביות, שלבי הדיון השונים, הדרך לחסכון בזמן, הדרך הנכונה לתכנון של מהלך ישיבה, יעילות הדיון, רישום ישיבות, סיכומים וקבלת החלטות בישיבה, מעקב אחר ביצוע החלטות, סימולציות ניהול ישיבות ודיונים ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ניהול ישיבות ודיונים?

בוגרי הקורס יכולים להתעניין גם בתואר אקדמי בתחום מדעי המחשב או להמשיך ללימודי תעודה מתקדמים יותר כגון קורס מחשוב ענן ועוד.
מודעה
מחפש קורס ניהול ישיבות ודיונים?
מחפש קורס ניהול ישיבות ודיונים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה