ClickCease

קורס ניהול ישיבות ודיונים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול ישיבות ודיונים

לימודי ניהול ישיבות ודיונים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, מעשיים ומהירים במיוחד, אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לניהול מוצלח ויעיל של ישיבות ודיונים עסקיים, עניין הדורש ממוביל הישיבה הובלה של זו כך שכל אחד מהמשתתפים יזכה להביע את עצמו ולתרום את רעיונותיו, זאת מבלי לגלוש לנושאים שאינם רלוונטיים ומבלי לבזבז את זמנם של הנוכחים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם כלים מעשיים הנדרשים לצורך רכישת מיומנות ניהולית חשובה זו.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול ישיבות ודיונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול ישיבות ודיונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול ישיבות ודיונים

בעלי תפקידים ניהוליים שונים כמו חברי דירקטוריון, מנהלים ונושאי משרה בכירים נדרשים במסגרת עבודתם להשתתף בפגישות ודיונים חשובים ואף לנהל את אלו, וכן להעביר תכנים שונים בפני עובדיהם בצורה ברורה, רהוטה וסוחפת.

לשם ביצוע משימה זו בצורה הטובה ביותר יש לבצע הכנה מוקדמת של הפגישה טרם מועד קיומה, לנהל את זמן הישיבה כראוי, להעלות את מוטיבציית העובדים להשתתפות והצגת דעותיהם וכן לפקח על יישום המסקנות שעלו במהלכה.
קורס ניהול ישיבות ודיונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול ישיבות ודיונים

לימודי קורס ניהול ישיבות ודיונים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים, אנשי עסקים וחברי דירקטוריון המקיימים ישיבות ופגישות חשובות ומשתתפים באלו, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם לצורך שיפור עבודתם.

תנאי הקבלה לקורס ניהול ישיבות ודיונים

תנאי הקבלה לקורס ניהול ישיבות ודיונים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בחלק מן המוסדות נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, אמנם מרבית הקורסים אינם מציבים תנאים כלל ופתוחים בפני הקהל הרחב.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול ישיבות ודיונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול ישיבות ודיונים

משך לימודי ניהול ישיבות ודיונים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 4 ל-15 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שניים לחמישה מפגשים בודדים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול ישיבות ודיונים

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול ישיבות ודיונים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תכנון נכון של ישיבות אפקטיביות, שלבי הדיון השונים, הדרך לחסכון בזמן, הדרך הנכונה לתכנון מהלך ישיבה, יעילות הדיון, רישום ישיבות, סיכומים וקבלת החלטות בישיבה, מעקב אחר ביצוע החלטות, סימולציות ניהול ישיבות ודיונים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול ישיבות ודיונים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול ישיבות ודיונים

לימודי ניהול ישיבות ודיונים אמנם לא מקנים לבוגריהם מקצוע חדש, אמנם יש באפשרותם לשפר רבות את עבודתם הנוכחית של הבוגרים שכן הם מקנים להם מיומנות חשובה ומרכזית במיוחד בנוגע לנושאים המהווים חלק גדול מתפקידם.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול ישיבות ודיונים

בוגרי קורס ניהול ישיבות ודיונים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול מערכתי שיכשיר אותם לספק מענה מהיר לבעיות השונות בארגון, ניהול המשימות המרובות וכן ניהול עובדי הארגון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס פיתוח מנהלים בו יזכו לשפר את חולשותיהם, הגדרת החזון הניהולי שלהם ושיפור מיומנויות הניהול שלהם.  
מודעה
מחפש קורס ניהול ישיבות ודיונים?
מחפש קורס ניהול ישיבות ודיונים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה