ClickCease

קורס פיתוח מנהלים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי פיתוח מנהלים

לימודי פיתוח מנהלים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעניינים, פופולריים ומעשיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם להובלת ארגונים, עסקים וחברות לעבר צמיחה והצלחה באמצעות ניהול אופטימלי ויעיל של עובדים ותוכניות.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך שימור חוזקותיו של המנהל ושיפור חולשותיו, הגדרת החזון הניהולי שלו והיעדים אותם הוא שואף להשיג, זאת באמצעות שימוש בטכניקות ניהוליות מתקדמות ויעילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח מנהלים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח מנהלים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פיתוח מנהלים

העידן העסקי המודרני מאופיין בתחרותיות רבה, תובעניות ובשינויים תמידיים. כל אלו מחייבים את מנהלי הארגונים והעסקים השונים להחזיק בטכניקות ומיומנויות עבודה יעילות וכן בכלים ניהוליים אפקטיביים, בכדי שיצליחו המנהלים בתפקידם ויתרמו להשגת מטרות הארגון והצלחתו.

במסגרת לימודי פיתוח מנהלים ילמדו המשתתפים לבחון את התהליכים השונים בארגון בראייה מערכתית, להתמודד עם קונפליקטים וקשיים, למצות את משאבי הארגון הקיימים ואת יכולותיהם הניהוליות, להתעדכן בכלל החידושים בשוק ועוד.
קורס פיתוח מנהלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס פיתוח מנהלים

לימודי קורס פיתוח מנהלים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי עסקים ומנהלים בדרגים השונים אשר יש ברצונם לפתח את כישוריהם הניהוליים על מנת לתרום לאיכות העבודה בארגון ולקדמו לעבר הצלחה. נוסף על כך יוכלו למצוא עניין רב בלימודים עובדים זוטרים אשר יש ברצונם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי אל תפקידים ניהוליים בכירים.

תנאי הקבלה לקורס פיתוח מנהלים

תנאי הקבלה לקורס פיתוח מנהלים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי. בנוסף, דורשים חלק מן הקורסים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחום.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס פיתוח מנהלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי פיתוח מנהלים

משך לימודי פיתוח מנהלים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 30 ל-150 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס פיתוח מנהלים

במהלך לימודי הקורס בנושא פיתוח מנהלים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פיתוח מיומנויות ניהוליות, פיתוח מנהיגות, מקורות עוצמה וסמכות של המנהל, הנעת עובדים, יכולת קבלת החלטות, שיחות משוב, אמנות הפרזנטציה, ניהול משא ומתן, פיתוח וניהול עבודת צוות, אימון בניהול, ניהול קונפליקטים, ארגון וניהול זמן, פוליטיקה ארגונית, ניהול והובלת שינויים ארגוניים ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס פיתוח מנהלים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי פיתוח מנהלים

עם סיום לימודי פיתוח מנהלים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות בתעשייה, בין אם מדובר בחברה או הארגון בו עסקו זה מכבר ובין אם לאו. לימודים אלו מאפשרים פיתוח מקצועי ושיפור מיומנויות קיימות, אמנם לא מעניקים לבוגריהם מקצוע חדש.

לימודי המשך לאחר קורס פיתוח מנהלים

בוגרי קורס פיתוח מנהלים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול משאבי אנוש שיכשיר אותם לגיוס והכשרת כוח אדם מתאים ואפקטיבי לצרכי הארגון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מנהיגות בו ילמדו כיצד להשפיע על מוטיבציה של אנשים תוך חיזוק יכולותיהם, מיומנות המהווה חלק מהותי במנהיגות וניהול.
מודעה
מחפש קורס פיתוח מנהלים?
מחפש קורס פיתוח מנהלים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה