קורס ניהול צוותים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול צוותים

אם אתם ממלאים תפקיד ניהולי ונאלצים, כחלק מתפקידכם, להיות אחראים על עובדים, וברצונכם לרכוש ידע, מיומנויות וכלים שיהפכו את הצוות שבאחריותכם לצוות מנצח – כזה העובד בהרמוניה ושיתוף, ומשיג במהירות את כל מטרותיו – הלימודים בקורס ניהול צוותים (המוכר גם כקורס ניהול עובדים) מיועד עבורכם.

הכלים והמיומנויות אותם תרכשו במהלך הקורס יאפשרו לכם להתמודד טוב יותר עם משימותיכם, להניע את הצוות במצועיות ולבצע עבודתכם בהצלחה. כמו כן, ניתן לכלול בתכנית גם עבודה יישומית, פרויקט או אימון אישי. אין זה משנה אם אתם מנהלי עבודה בבניין, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי פרויקטים בהייטק או עצמאיים המנהלים חנות – ידע וכלים בניהול עובדים יתרמו רבות להצלחתכם ולהשגת מטרות הארגון והעסק בו אתם עובדים.

אז בואו ליהנות מלימודים שיכולים לתרום רבות להצלחתכם – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס ניהול צוותים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול צוותים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול צוותים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מנהלי צוותים

אחד הגורמים המשפיעים על הצלחתו של כל ארגון ועסק הוא איכות העובדים בו – ויכולתם לעבוד בהרמוניה והצלחה זה עם זה. צוות מגובש – בו כל אחד יודע את תפקידו ומשקיע את מירב המאמצים על מנת לתרום להשגת מטרות הצוות והארגון – הוא צוות מנצח, התורם להצלחת העסק והארגון.

קורס ניהול צוותים (הידוע גם כקורס ניהול עובדים) יקנה לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים להקמתו וניהולו של צוות מנצח, ובעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות הלימודים בקורס- ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות המובילות המציעות קורס זה.
קורס ניהול צוותים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מנהלי צוותים?

הלימודים בקורס ניהול עובדים מיועד למנהלים בדרגים ובתחומים שונים (מנהלי כוח אדם, מנהלי צוותים וכו') כמו גם לעצמאיים, המעוניינים לרכוש ידע וכלים לניהול מיטבי של העובדים באחריותם.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול צוותים, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים למנהלים – קורס ניהול משא ומתן, קורס ניהול זמן, קורס ניהול ישיבות ודיונים, קורס מיון וגיוס ועובדים וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מנהלי צוותים?

בעוד חלק מהמכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי ניהול צוותים – מכללות אחרות בתחום מקבלות אל שורותיהן רק בעלי ניסיון בניהול. כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום עורכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים בקורס.
קורס ניהול צוותים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מנהלי צוותים?

לימודי ניהול עובדים אינם ארוכים כלל – ומרבית הקורסים בתחום כוללים כ-60 שעות לימוד אקדמיות לערך, והם נמשכים בין שלושה לחמישה חודשים, בהתאם למתכונת הלימודים בקורס – מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש לימודים.

כמו כן, קיימים גם קורסים קצרים לניהול צוותים, הכוללים כ-20 עד 30 שעות לימוד אקדמיות בלבד. אם אתם רוצים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר – כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות, בשעות והזמנים הנוחים עבורכם ביותר.

מה לומדים בקורס מנהלי צוותים?

תכנית הלימודים בקורס ניהול צוותים תדאג להקנות לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים לניהול איכותי של צוותים, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי ניהול צוותים את הנושאים והתכנים הבאים: סגנונות עובדים, דרכים להנעת עובדים, טכניקות הנעה, ניהול נכון של זמן, סמכות ואחריות, שלבי התפתחות הצוות, הדרך הנכונה לניהול דיונים צוותיים, תקשורת צוותית, דילמות בניהול צוות, ניתוח מקרים, המאפיינים של צוות מנצח, עבודה ותפקידים בצוות, סמכות הצוות, תהליכי סיום בצוותים ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מנהלי צוותים?

בוגרי קורס ניהול צוותים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס ניהול צוותים?
מחפש קורס ניהול צוותים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה