קורס יזמות עסקית

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי יזמות עסקית

לימודי שיווק ופרסום הינם כלי יעיל וחשוב לשם הצלחתו של בית עסק. אולם, כדי שהכלים שתחומי לימודי אלה מציעים ייושמו, חשוב שבארגונים השונים יהיו יזמים שינסו לדחוף קדימה ולחשוב על מוצרים, שיטות עבודה שייעלו את התפקוד השוטף. קורס יזמות עסקית הינו המקום הטוב ביותר ללמוד את כל הצעדים הנדרשים להקמה מסודרת של עסק חדש ומצליח. קורס יזמות עסקית בסיסי מקנה ליזמים את הכלים הדרושים לגיבוש רעיון עסקי יעיל ולהוצאתו לפועל באופן מקצועי ומהיר.

קורס יזמות עסקית משלב לימודים עיוניים וסדנאות מעשיות שמדמות את תהליך היזמות בכל סוג של עסק. הסטודנטים בקורס מבצעים משימות ביחידים ובקבוצות, עורכים סיורים מודרכים בבתי עסק מצליחים ושומעים הרצאות מפי בכירי המשק ודמויות מפתח בעולם העסקים הישראלי. בואו לקרוא על לימודי יזמות!
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יזמות עסקית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יזמות עסקית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס יזמות עסקית

כדי להקים עסק חדש בעידן שלנו, שמתאפיין בשינויים מהירים, בטכנולוגיה משתנה ובמורכבות עסקית, היזם חייב להבין היטב את התחום שבו המיזם פועל, לדעת לרתום משאבים שונים לטובת קידום העסק, לפתח הבנה פיננסית, להפעיל חשיבה שיווקית יצירתית, ולשלוט בטכנולוגיות שונות.

הקורס מקנה ליזמים את הכלים הדרושים לגיבוש רעיון עסקי יעיל ולהוצאתו לפועל באופן מקצועי ומהיר. קורס יזמות עסקית משלב לימודים עיוניים וסדנאות מעשיות שמדמות את תהליך היזמות בכל סוג של עסק. הסטודנטים בקורס מבצעים משימות ביחידים ובקבוצות, עורכים סיורים מודרכים בבתי עסק מצליחים ושומעים הרצאות מפי בכירי המשק ודמויות מפתח בעולם העסקים הישראלי.

ישנם מספר סוגים של קורסי יזמות עסקית: קורס יזמות עסקית למתחילים, קורס יזמות עסקית למתקדמים, וגם קורסי יזמות עסקית שמתמקדים בתחומים ספציפיים כמו קורס הקמה וניהול חברת סטרט-אפ, קורס להקמת עסק אינטרנטי, קורס ניהול עסקי מזון, קורס יזמות בתחומי רפואה משלימה, קורס יזמות בתחום התיירות, קורס יזמות בתחומי המזון, קורס יזמות בנדל"ן ועוד.
קורס יזמות עסקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס יזמות עסקית?

נושאי הלימוד בקורס יזמות עסקית משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס יזמות עסקית מקיף את הנושאים הבאים: כלים מתקדמים לניהול העסק, לבחינת הרווחיות של העסק ולפתרון בעיות בתזרים המזומנים, גיוס מקורות מימון להרחבת הפעילות העסקית, בחינת כדאיות חדירה לשווקים חדשים, תכנון מס מתקדם, שיווק ומכירות, עובדים ולקוחות, מעילות והונאות על ידי ספקים, סוגיות בדיני עבודה והעסקת עובדים.

למי מיועד קורס יזמות עסקית?

קהל היעד בקורס יזמות עסקית משתנה ממוסד למוסד ובהתאם לאופי הקורס ועם זאת, קורס יזמות עסקית בסיסי מיועד ליזמים שמעוניינים להקים עסק וגם ליזמים שעברו את שלב ההקמה הראשוני של העסק שלהם. ברוב המכללות מתקבלים לקורס יזמות עסקית בוגרי 12 שנות לימוד, ששולטים באנגלית בסיסית ושעמדו בראיון קבלה. אם האנגלית שלך טעונה שיפור, תוכל לקרוא באתר זה על קורסי אנגלית.
קורס יזמות עסקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס יזמות עסקית?

משך הלימודים בקורס יזמות עסקית משתנה ממוסד למוסד כאשר הקורסים הקצרים ביותר נמשכים 35 שעות לימוד והקורסים הארוכים ביותר נמשכים 48 שעות לימוד. מסיימי קורס יזמות עסקית מקבלים תעודה מטעם מוסד הלימוד הרלוונטי.

אפשרויות לימוד נוספות לבוגרי קורס יזמות עסקית?

במידה והתעניינתם בקורס יזמות עסקית, סביר להניח כי תתעניינו בלימודי ייעוץ ארגוני. תחום לימודים זה, הינו כולל התייחסות מרחיבה ומעמיקה לכל נושא של התנהלות יעילה של הארגונים השונים. במסגרת הקורס, תקבלו את המידע המלא והרלוונטי ביותר, בנוגע לתחום שעשוי לקדם משמעותית את תפוקתם של הארגונים ובתי העסק השונים.

תחום מקיף יותר, המתעסק בצורה מקיפה יותר של התנהלות הארגונים השונים הינו תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית - תעסוקתית. התחום הינו מעניין ומעניק ללומדים ידע רחב ביותר הנוגע למשאבי אנוש מצד אחד, הרואה כל אדם ואדם בפני עצמו במסגרת התנהלותו השותפת בארגון ומצד שני, את טובת התנהלותו של הארגון עצמו.

במה עוסקים בוגרי קורס יזמות עסקית?

קורס יזמות עסקית הינו מעניין במיוחד ומציע אפשרויות תעסוקה רבות ביותר. באופן כללי, יכולים היזמים לעבוד בצורה פרטנית לשם הקמת בתי עסק שונים וסטראטאפים ייחודיים שהינם פורצי דרך. במידה והינכם רוצים להרוויח משכורת חודשית ולא לבנות על ציפיה להזדמנות חד פעמית שתכניס את המליון הראשון שלכם, תוכלו להשתלב במסגרת חברות שונות, המעודדת יזמות עסקית, וכוללת פרוייקטים שונים וייחודיים בתחום השיווק והפרסום. קודם לפני שתחליטו ללכת וללמוד את המקצוע הספציפי הזה, כדאי שתסקרו את אפשרויות תעסוקה השונות הקיימות כיום בשוק ואת גובה ההכנסה הצפויה לכם.
מודעה
מחפש קורס יזמות עסקית?
מחפש קורס יזמות עסקית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה