ClickCease

קורס יזמות עסקית

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי יזמות עסקית

לימודי יזמות עסקית במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרכזיים, משמעותיים ומרתקים הנלמדים תחת ענף הניהול והעסקים. תחום לימודים זה בא במטרה להכשיר את בוגריו להובלת בית העסק לעבר הצלחה כלכלית תוך התמודדות עם סיכונים ומניעת הפסדים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ייעול התפקוד השוטף של הארגון, קידום ענף השיווק והפרסום, פיתוח וקידום המוצרים, תכנון פיננסי יעיל ומוצלח ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יזמות עסקית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יזמות עסקית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס יזמות עסקית

העידן העסקי המודרני מאופיין בדינאמיות רבה, בשינויים מהירים, בטכנולוגיה משתנה ובמורכבות עסקית, ועל כן נדרש היזם להבין היטב את התחום בו פועל המיזם, לדעת כיצד לרתום משאבים שונים לטובת קידום העסק, לפתח הבנה פיננסית מעמיקה, להפעיל חשיבה שיווקית יצירתית ולשלוט בטכנולוגיות מתקדמות וכדומה.

בכדי להבטיח את הצלחתם של מיזמים שונים, יש להשתמש באסטרטגיות שיווקיות ועסקיות שונות ומגוונות, להשקיע מאמץ רב הן בפן הטכני והן באסטרטגיה השיווקית, ובכדי לבצע את כל אלו, נדרשות מיומנויות שונות הנלמדות במהלך קורס יזמות עסקית.
קורס יזמות עסקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס יזמות עסקית

לימודי קורס יזמות עסקית פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים ליזמים, מנהלים, בעלי עסקים או לכל המעוניינים להשתלב בתפקידים אלו, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותם יזכו להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, לשפר את התנהלותם, למקסם את רווחיהם ולפתח את יכולותיהם המקצועיות.

תנאי הקבלה לקורס יזמות עסקית

תנאי הקבלה לקורס יזמות עסקית משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי. ישנם מוסדות הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון מעשי קודם בתפקידי ניהול שונים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס יזמות עסקית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי יזמות עסקית

משך לימודי יזמות עסקית משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 35 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לארבעה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס יזמות עסקית

במהלך לימודי הקורס בנושא יזמות עסקית מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו כלים מתקדמים לניהול העסק, עיצוב העסק, בחינת כדאיות ופוטנציאל עסקי, תזרים מסומנים, הבנת עקרונות היזמות, חשיבה יצירתית, בניית מודל תמחירי לעסק, ניהול משא ומתן, זיהוי קהל היעד, גיוס כספים, כשלון מיזמים והצלחתם, חסכון בעלויות, אסטרטגיות שיווק, שירות לקוחות, בחינת כדאיות חדירה לשווקים חדשים, תכנון מס מתקדם, שיווק ומכירות, עובדים ולקוחות, סוגיות בדיני עבודה, מעילות והונאות על ידי ספקים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס יזמות עסקית

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי יזמות עסקית

עם סיום לימודי יזמות עסקית יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו חברות וארגונים המעודדים יזמות עסקית, הובלת פרויקטים במסגרת החברה בה הם עובדים זה מעבר וכדומה. כמו כן יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית ולהקים עסק פרטי משלהם.  

לימודי המשך לאחר קורס יזמות עסקית

בוגרי קורס יזמות עסקית המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס הקמה וניהול עסק באינטרנט בו ילמדו כיצד להקים עסק אינטרנטי מצליח בו יוכלו לשווק ולמכור מוצרים ושירותים שונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול אסטרטגי בו יוכשרו להתמודדות עם עולם העסקים הדינאמי והמשתנה ולהעצמת הארגון או העסק בו הם עובדים.
מודעה
מחפש קורס יזמות עסקית?
מחפש קורס יזמות עסקית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה