ClickCease

קורס ניהול מערכתי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול מערכתי

לימודי ניהול מערכתי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מקצועיים ומבוקשים אשר נלמדים תחת ענף הניהול ומטרתם הינה הכשרת הבוגרים להתמודדות עם דילמות ניהוליות שונות שלרוב נוגעות להנהלת הארגון ורצונותיה מצד אחד ולרצונות וצרכיהם של עובדי הארגון מצד שני.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ניהול המשימות השונות בארגון, ניהול העובדים, קיום ישיבות ודיונים, ביצוע ביקורות והערכת עובדים, קבלת החלטות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול מערכתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול מערכתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול מערכתי

כחלק מתפקידיו הרבים של המנהל, עליו לספק מענה לסוגיות שונות ומגוונות אשר עולות בארגון באופן שוטף בכל תחום שהוא, ולשם פתרון אלו עליו לחשוב לעומק תוך בחינת כל הגורמים הרלוונטיים בראייה מערכתית ועל ידי חשיבה יצירתית.

במסגרת לימודי ניהול מערכתי ילמדו המשתתפים כיצד לגייס עובדים חדשים, לנהל צוותי עבודה, לארגן את העבודה, לקדם את הארגון מבחינת שיווק ופרסום, להוביל את העסק להצלחה ולתפוקות גבוהות ועוד.
קורס ניהול מערכתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול מערכתי

לימודי קורס ניהול מערכתי פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתפקידים ניהוליים בכירים זה מכבר אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם וישפרו את מיומנויותיהם הניהוליות.

תנאי הקבלה לקורס ניהול מערכתי

תנאי הקבלה לקורס ניהול מערכתי משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בחלק מן המוסדות נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 10 או 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. על פי רוב, נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון תעסוקתי בתפקיד ניהולי וכן בעלי תואר ראשון בתחומים הרלוונטיים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול מערכתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול מערכתי

משך לימודי ניהול מערכתי משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול מערכתי

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול מערכתי מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עמידה ביעדים, תוכניות עבודה, מיומנויות ניהול, מדדים, תכנון ובקרה, הנעת עובדים, ניהול ישיבות, קבלת החלטות, כדאיות כלכלית, משא ומתן, ניהול זמן, אמנות הפרזנטציה ועוד.     

תעודת גמר לאחר קורס ניהול מערכתי

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול מערכתי

לימודי ניהול מערכתי אמנם לא מקנים לבוגריהם מקצוע חדש, אמנם יש באפשרותם לשפר רבות את עבודתם הנוכחית של הבוגרים שכן הם מקנים להם מיומנויות ניהוליות חשובות במיוחד שיאפשרו להם לבצע את תפקידם בצורה הטובה ביותר.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול מערכתי

בוגרי קורס ניהול מערכתי המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול עמותות ומלכ"רים שיכשיר אותם לניהול מוסדות ללא כוונת רווח בכדי לעודד, לקדם ולממן את המטרה לשמה הוקמו.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אמנות השכנוע ומשא ומתן בו ילמדו כיצד להשתמש בטכניקות שונות בכדי לנהל משא ומתן מוצלח ולשכנע את המאזינים.
מודעה
מחפש קורס ניהול מערכתי?
מחפש קורס ניהול מערכתי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה