ClickCease

קורס פיתוח הדרכה בארגונים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי פיתוח הדרכה בארגונים

לימודי פיתוח הדרכה בארגונים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים חשובים, מקצועיים ומעניינים אשר נלמדים תחת ענף הניהול ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לפיתוח הדרכות מגוונות ומעניינות אותן יעבירו לעובדיהם בדרגים השונים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך פיתוח מנהיגות ניהולית, התמודדות עם אוכלוסיות עובדים מגוונות, בנייה של הדרכות לאוכלוסיות היעד בהתאם לצרכי החברה ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פיתוח הדרכה בארגונים

תחום ההדרכה הוא תחום מאתגר ותובעני במיוחד, בו קיימת דרישה לבנייה ופיתוח של הדרכות שמטרתן היא העברת תכנים שונים בהתאם לאוכלוסיית היעד, לקבוצה, לפלחי גיל שונים, לצרכי החברה ובית העסק ועוד. בנוסף לכך, על מנהלי ההדרכות לסייע למנהלים בפיתוח כישורי מנהיגותם.

בכדי שההדרכות המבוצעות יהיו אפקטיביות כמה שיותר, על העוסקים בתחום להשתמש בשיטות חדשניות ויצירתיות וכך יצליחו להעביר את החומר הרצוי באופן הברור ביותר וכן לזכות בשיתוף פעולה מרבי מצד המשתתפים.
קורס פיתוח הדרכה בארגונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס פיתוח הדרכה בארגונים

לימודי קורס פיתוח הדרכה בארגונים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי הדרכה ועובדי מחלקות הדרכה אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלהם ויזכו בטכניקות עבודה יעילות נוספות.

תנאי הקבלה לקורס פיתוח הדרכה בארגונים

תנאי הקבלה לקורס פיתוח הדרכה בארגונים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון תעסוקתי קודם של 3 שנות עבודה לפחות בתחום ההדרכה וכן להחזיק בתואר ראשון רלוונטי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס פיתוח הדרכה בארגונים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי פיתוח הדרכה בארגונים

משך לימודי פיתוח הדרכה בארגונים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-130 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס פיתוח הדרכה בארגונים

במהלך לימודי הקורס בנושא פיתוח הדרכה בארגונים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תיאוריות ואסטרטגיות של פיתוח עובדים, איתור צרכים, תכנון מטרות ובחירת שיטות הדרכה, מדדים להערכת הדרכות וביצועים, פיתוח עובדים בעידן הגלובליזציה, פיתוח עובדים מרחוק, ניהול ומנהיגות, כישורי ניהול, פיתוח מנהלים לאוכלוסיות ייחודיות, פיתוח מנהלים בעידן הגלובליזציה, קריטריונים וכלים להקמת קבוצה, תהליכים קבוצתיים, יחסי מאמן וקבוצה, הנעה אישית וקבוצתית, ליווי והנחייה קבוצתיים ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס פיתוח הדרכה בארגונים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי פיתוח הדרכה בארגונים

לאחר לימודי פיתוח הדרכה בארגונים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות במחלקות הדרכה בארגונים שונים, בהם יפתחו תוכניות לשיפור התנהלות העסק וכדומה. נוסף על כך, יכולים הבוגרים לפתוח משרד פרטי משלהם בו יישמו את החומר הנלמד.

לימודי המשך לאחר קורס פיתוח הדרכה בארגונים

בוגרי קורס פיתוח הדרכה וארגונים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול רזה בו יוכשרו לביצוע תהליכים שמטרתם הינה הוספת ערך רב לארגון וללקוח.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס יחסי ודיני עבודה בו ילמדו כיצד להתמודד עם סוגיות משפטיות שונות במסגרת הארגון.
מודעה
מחפש קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
מחפש קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן - אוניברסיטת בר אילן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה