קורס פיתוח הדרכה בארגונים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פיתוח הדרכה בארגונים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי פיתוח הדרכה בארגונים

קורס פיתוח הדרכה בארגונים מספק למנהלי הדרכה ועובדי מחלקות הדרכה בארגונים את הידע והכלים הנדרשים לפיתוח הדרכות מגוונות ומעניינות. לימודים אלה כוללים תכנים השייכים לתחום הנחיית קבוצות שכן, עבודתו של המנהל ההדרכה הינה מתבצעת מול קהל מגוון של אנשים השייכים לארגון ומטרתו היא לקבל משוב על האופן שבו הם חושבים כי הם יוכלו לשפר את ביצועיהם. 

קורס פיתוח הדרכה בארגונים משלב חומר תיאורטי, יישומי, עבודה בקבוצות, סדנאות התנסות, סימולציות, הרצאות אורח, סיורים מקצועיים וסרטי הדרכה. הקורס מעניק לסטודנטים כלים תיאורטיים ויישומיים למקצועו של מנהל ההדרכה, על בסיס מחקרי שטח עדכניים והסתכלות על מגמות עתידיות.

בואו לקרוא מידע על קורס פיתוח הדרכה בארגונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פיתוח הדרכה בארגונים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס פיתוח הדרכה בארגונים

תחום ההדרכה הוא תחום מאתגר ותובעני. מנהלי הדרכה נדרשים להיות מעודכנים בשיטות הדרכה חדשניות, יצירתיות ומעניינות וגם להכיר לעומק את תחום העיסוק של ארגונו, כדי שיוכל להתאים את התכנים לנעשה בשטח. בנוסף לכך, מנהל ההדרכה כיום נדרש להדריך מנהלים, לעזור להם לפתח מנהיגות ולהתמודד עם אוכלוסיות מגוונות.

קורס פיתוח הדרכה בארגונים מקנה למנהלי הדרכה את הידע והכלים הנדרשים לו כדי להוציא לפועל הדרכות שונות, תוך השגת שיתוף פעולה מקסימלי מהמשתתפים. הקורס מעניק לסטודנטים כלים תיאורטיים ויישומיים למקצועו של מנהל ההדרכה, על בסיס מחקרי שטח עדכניים והסתכלות על מגמות עתידיות. קורס פיתוח הדרכה בארגונים משלב חומר תיאורטי, יישומי, עבודה בקבוצות, סדנאות התנסות, סימולציות, הרצאות אורח, סיורים מקצועיים וסרטי הדרכה.

מה לומדים בקורס פיתוח הדרכה בארגונים?

נושאי הלימוד בקורס פיתוח הדרכה בארגונים משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס פיתוח הדרכה בארגונים כולל את נושאי הלימוד הבאים: הדרכה ופיתוח עובדים - תיאוריות ואסטרטגיות של פיתוח עובדים, איתור צרכים, תכנון מטרות ובחירת שיטות הדרכה, תרגול מעשי בבניית והעברת סדנאות, מדדים להערכת הדרכות וביצועים, שימוש בטכנולוגיות רלוונטיות, מענה לאוכלוסיות ייחודיות (עולים חדשים וכו'), פיתוח עובדים בעידן הגלובליזציה, פיתוח עובדים מרחוק, מגמות עתידיות בפיתוח עובדים.

בין נושאי הלימוד הנוספים נמנים הדרכה ולימודי פיתוח מנהלים - ניהול ומנהיגות, פיתוח אסטרטגי של מנהלים, כישורי ניהול, זיהוי מנהלים פוטנציאליים ופיתוח עתודה ניהולית, פיתוח מנהלים לאוכלוסיות ייחודיות, פיתוח מנהלים בעידן הגלובליזציה, כלים להערכת פיתוח מנהלים ולליווי מתמשך, אימון קבוצתי - טכניקות, מודלים ומתודות באימון קבוצתי, קריטריונים וכלים להקמת קבוצה, שלבים בקבוצה, תהליכים קבוצתיים, תפקידים בקבוצה ותקשורת קבוצתית, יחסי מאמן וקבוצה, הנעה אישית וקבוצתית, יעדים, ליווי והנחיה קבוצתית.

למי מיועד קורס פיתוח הדרכה בארגונים?

קהל היעד בקורס פיתוח הדרכה בארגונים משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס פיתוח הדרכה בארגונים מיועד למנהלי הדרכה ועובדי מחלקות הדרכה שהם בעלי תואר ראשון וניסיון של 3 שנים לפחות בתחום ההדרכה.

כמה זמן נמשך קורס פיתוח הדרכה בארגונים?

משך הלימודים בקורס פיתוח הדרכה בארגונים משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס פיתוח הדרכה בארגונים נמשך 130 שעות לימוד. מסיימי קורס פיתוח הדרכה בארגונים מקבלים תעודת סיום מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס פיתוח הדרכה בארגונים?

במידה והתעניינתם בתחום פיתוח והדרכה בארגונים, סביר להניח כי גם תחום הייעוץ הארגוני עשוי להיות רלוונטי עבורך. בסופו של דבר, הבוגרים יוכלו להשתלב בתחום הייעוץ הארגוני לשם שיפור וייעול התנהלות ותפוקה של הארגונים השונים.

תחום רחב יותר, עשוי להיות תואר ראשון במשאבי אנוש. המשאב האנושי הוא החוליה החשובה ביותר בארגונים השונים, בלעדיהם הארגון לא יוכל להתנהל. מנהלי משאבי אנוש קיימים בארגונים שונים, ועוזרים בשמירה על תנאי העסקה הולמים בבתי עסק השונים לשם יעול עבודתם של העובדים וכפועל יוצא גם יעול עבודתו של בתי העסק.

במה עוסקים בוגרי פיתוח הדרכה בארגונים?

אנשים המסיימים קורס זה, יוכלו להשתלב בתחומי עיסוק שונים הנוגעים לבתי העסק השונים. קיימות כיום חברות ייעוץ שונות העוסקות בתחום ייעול ושיפור עבודתם של עובדים וארגונים שונים. במידה וסיימתם את לימודיכם, תוכלו להשתלב באחד מהמשרדים הקיימים ולעסוק בפיתוח תוכניות לשם שיפור התנהלות הארגון הקיים. 

כמו כן, לאחר שתצברו שם בתחום עיסוק זה, תוכלו לפתוח משרד פרטי משלכם ותוכלו ליישם את שיטות העבודה שאתם מנסים ללמד את הארגונים איתם אתם עובדים. אנשים שרוצים להעמיק את הידע הנלמד, יוכלו במהלך לימודי הקורס לשלב גם תואר ראשון בפסיכולוגיה, מסלול שיאפשר להם להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה ארגונית. תחום לימודים זה מרחיב את אפשרויות התעסוקה, וקיימת כיום דרישה רבה לעוסקים בתחום.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎