ClickCease

קורס כלכלה

נמצאו עבורך 11 מוסדות לימודים:

לימודי כלכלה

לימודי כלכלה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים פופולריים, מעניינים ומקצועיים הנלמדים תחת ענף הפיננסים ואלו באים במטרה להכשיר את בוגריהם לניהול והקצאה נכונה של משאבים וגורמי ייצור בהתאם לשוק הכלכלי והתמורות החלות בו, ההיצע והביקוש בשוק ועוד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הבנת השינויים והמגמות החלים בתחום הכלכלה, הן מבחינת הכלכלה העולמית והן מבחינת הכלכלה המקומית בארץ.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס כלכלה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס כלכלה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס כלכלה

ענף הכלכלה נוגע לכל תחומי החיים והיבטיהם, החל מחישוב התקציבים אותם משקיעים אנשים פרטיים בקניות החודשיות וכלה בהחלטות מורכבות הנלקחות כחלק משיקולים כלכליים נרחבים במקומות עבודה. על כן, לימודי כלכלה עשויים לשמש את בוגריהם בכל מישורי החיים, להרחיב את אופקיהם של משתתפי הקורס ולשפר את מיומנויותיהם בתחום.

בנוסף, מהווה ידע בסיסי בכלכלה את אחד הפרמטרים להשתלבות בעבודה בתחומים כמו נדל"ן, שוק ההון או יזמות עסקית, עובדה אשר הופכת לימודים אלו למבוקשים עוד יותר.
קורס כלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס כלכלה

לימודי קורס כלכלה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי שוק ההון, יזמים, יועצי השקעות, מנהלי תיקים, מנהלי עסקים וכדומה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם וכן לחסרי כל ידע בתחום אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית בתחום הכלכלה.

תנאי הקבלה לקורס כלכלה

תנאי הקבלה לקורס כלכלה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. ישנם קורסים הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע קודם בתחומי הכלכלה, החשבונאות או המתמטיקה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס כלכלה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי כלכלה

משך לימודי כלכלה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס כלכלה

במהלך לימודי הקורס בנושא כלכלה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו חשבונאות לאומית, קביעת התוצר במשק, מדיניות פיזיקלית, שוק הכסף ומדיניות מוטורית, יסודות בכלכלה בינלאומית, מאזן התשלומים, יתרון יחסי, שוק מטבע חוץ, מדיניות שער החליפין, ניתוח ניירות ערך, עקומות ביקוש והיצע, התנהגות הצרכן והפירמה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס כלכלה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי כלכלה

לאחר לימודי כלכלה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ותפקידים וביניהם מסחר עצמאי בבורסה, ניהול עסקים, משרדי מסחר, חברות ייבוא וייצוא וכדומה.  

לימודי המשך לאחר קורס כלכלה

בוגרי קורס כלכלה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס קמעונאות שיספק להם מיומנויות למסחר חכם, יעיל ורווחי יותר.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול פיננסי בו יוכשרו להשגת תוצאות פיננסיות רצויות והימנעות מהפסדים כלכליים.
מודעה
מחפש קורס כלכלה?
מחפש קורס כלכלה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עכו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה