ClickCease

קורס לובינג

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס לובינג
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס לובינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס לובינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי לובינג

לימודי לובינג (או בעברית – שדלנות) במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים וייחודיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם להשתלבות בזירה הפוליטית במסגרת שיווק וקידום רעיונות ומטרות בזירה הפוליטית לצורך השגת יעדים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך גיבוש אסטרטגיות פעולה וייעוץ אסטרטגי, ניתוח מהלכים פוליטיים, הובלת מסרים תקשורתיים, קבלת החלטות התואמות את האינטרסים הרצויים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס לובינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס לובינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס לובינג

לובינג הינו מושג המתייחס להעברת מידע למקבלי החלטות בממשל על ידי נציג של קבוצת אינטרס, בדרך שתשפיע על הדרגים הבכירים ותגרום לאלו לקבל החלטות שנועדו לקדם את האינטרסים של הקבוצה המיוצגת. תחום זה עוסק בפעילות אזרחית שמטרתה לעודד נציגי ציבור לקידום נושאים חברתיים מסוימים, להעלות ולקבל פרויקטים והצעות חוק בכנסת ולהביא להשגת מטרות ויעדים.

משתתפי הקורס יכירו את מבנה השלטון הישראלי ואת המערכת הפוליטית, את תחומי החקיקה, יחסי הציבור, התקשורת וכדומה.

קהל היעד לקורס לובינג

לימודי קורס לובינג פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים אשר רואים עצמם משתלבים בעשייה הפוליטית, המעוניינים לפעול למען החברה ולהשפיע על תהליכי קבלת ההחלטות בישראל, זאת באמצעות רכישת הכשרה מקצועית ואיכותית. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים יזמים, פעילים חברתיים, עובדי עמותות וכדומה המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס לובינג

תנאי הקבלה לקורס לובינג משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון קודם בתחומי הפוליטיקה והמדינה.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי לובינג

משך לימודי לובינג משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-90 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס לובינג

במהלך לימודי הקורס בנושא לובינג מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו לובינג בישראל, מערכת קבלת החלטות, מבנה המערכת הפוליטית, עבודת הכנסת והממשלה, קבוצת אינטרס – יחסי הגומלין בין הקבוצות, צרכני הלובינג, עבודה פרלמנטרית, תפקיד התקשורת – יחסי ציבור ודעת קהל, אסטרטגיות של מאבקים לקידום אינטרסים, לובינג פורמלי ולא פורמלי, מוקדי הכוח ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס לובינג

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי לובינג

לאחר לימודי לובינג יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ותפקידים וביניהם הזירה הפוליטית בצמוד לחברי כנסת ולעובדי ממשלה, כאשר במסגרת תפקידם יפעלו לצורך השגת מטרותיהם.

לימודי המשך לאחר קורס לובינג

בוגרי קורס לובינג המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס יזמות עסקית בו יוכשרו לייעול התפקוד השוטף של הארגון הוא הם עובדים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס אמנות השכנוע ומשא ומתן שיכשיר אותם לניהול משא ומתן פורה ומוצלח בעסקים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎