ClickCease

קורס אמנות הפרזנטציה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי אמנות הפרזנטציה

לימודי אמנות הפרזנטציה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, מרתקים ומבוקשים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם להכנה ועריכה של פרזנטציה טובה, הצגתה באופן משכנע ומקצועי ושכנוע ברעיון העומד בבסיסה.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הצגת רעיונות, יעדים עסקיים, מוצרים וכדומה באופן משכנע ללקוחות, שותפים עסקיים פוטנציאליים או עמיתים, בצורה המשכנעת ביותר תוך שימוש בתקשורת מילולית ובלתי מילולית כאחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אמנות הפרזנטציה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אמנות הפרזנטציה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אמנות הפרזנטציה

פרזנטציה היא סוג של מכירה עקיפה ולכן לדרך ואיכות העברתה השפעה ישנה חשיבות רבה. על מעביר הפרזנטציה לדעת כיצד לזהות את קהל היעד שלו על מנת שיוכל לזכות בתשומת ליבו, לשכנע אותו, לבצע מכירה של הרעיון העומד בבסיס הפרזנטציה, לדבר בצורה ברורה, יצירתית ומסקרנת.

המשתתפים בקורס ילמדו כיצד להכין פרזנטציה מוצלחת, אפקטיבית ומשכנעת, כיצד להציג את המידע והרעיונות שלהם בביטחון, בבהירות ובמקצועיות, זאת תוך שילוב אלמנטים חזותיים ושפת גוף.
קורס אמנות הפרזנטציה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אמנות הפרזנטציה

לימודי קורס אמנות הפרזנטציה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים, מדריכים, אנשי מכירות, אנשי שיווק ולבעלי תפקידים שונים הנדרשים במסגרת עבודתם להעביר מסרים באופן בהיר וברור, ויש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס אמנות הפרזנטציה

תנאי הקבלה לקורס אמנות הפרזנטציה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, אמנם ישנם כאלו הדורשים כי יהיו המועמדים שייכים לקהל יעד ספציפי כמו מנהלים למשל.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אמנות הפרזנטציה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אמנות הפרזנטציה

משך לימודי אמנות הפרזנטציה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לשלושה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס אמנות הפרזנטציה

במהלך לימודי הקורס בנושא אמנות הפרזנטציה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ארגון ובניית הרצאה, שימוש בשפת גוף ובקול להעצמת ההופעה, בניית מצגת אפקטיבית ומרתקת, דגשים ומיקוד בהעברת מסרים, שימוש בדוגמאות, סיפורים והומור בהרצאה, זיהוי סגנון תקשורת אישי, טקטיקות בהעברת מסרים, טקטיקות שכנוע והלהבת קהל, התמודדות עם פחד קבל, התמודדות עם התנגדויות והפרעות במהלך פרזנטציה ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס אמנות הפרזנטציה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אמנות הפרזנטציה

לימודי אמנות הפרזנטציה אמנם לא מקנים לבוגריהם מקצוע חדש, אך אלו יוצאים לשוק העבודה כאשר הם מחזיקים במיומנות חשובה ומרכזית זו המהווה חלק מתפקידים רבים הדורשים עמידה מול קהל, הצגת פרזנטציה, העברת מסרים ועוד.

לימודי המשך לאחר קורס אמנות הפרזנטציה

בוגרי קורס אמנות הפרזנטציה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אמנות השכנוע ומשא ומתן שיקנה להם מיומנויות שיסייעו להם בשכנוע מאזיניהם, תוך שימוש בתקשורת מילולית ובלתי מילולית כאחד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס מנהיגות בו יפתחו וישפרו את כישורי ההנהגה שלהם.
מודעה
מחפש קורס אמנות הפרזנטציה?
מחפש קורס אמנות הפרזנטציה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן - אוניברסיטת בר אילן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה