קורס הכשרת דירקטורים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת דירקטורים

הדירקטריון הוא מעגל מנהלים המחזיקים מניות בתאגיד מסוים ותפקידם לפקח על פעולת המנכ"ל, למנות מנכ"ל חדש, להתוות את הקו המנחה של התאגיד, לקבל החלטות גורליות ולהיות עמוד התווך של כל ארגון. חברי דירקטוריון זקוקים לידע, ניסיון ויכולת הדרושים לניהול פרוייקטים מורכבים. לכן, עליהם להתעדכן באופן מתמיד, להרחיב ולהעמיק את הידע הנוגע לתחום פעילותם. דירקטור טוב יודע לעמוד על כל ההיבטים הדרושים להגיע להחלטה על עתידה העסקי של החברה. לימודי דירקטוריון מהווים כוח משיכה עבור מנהלים רבים שכן לימודים אלו והידע שהם תורמים מוסיפים תוספת נאה לשכר ולמעשה מקדמים אתכם שלב אחד קדימה בעבודת דירקטוריון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכשרת דירקטורים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכשרת דירקטורים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הכשרת דירקטורים

קורס דירקטורים מקנה ידע רב בניהול חברות גדולות דרך היבטים משפטיים, שיווקים, כלכליים ועוד. להבדיל ממקובל לחשוב, הקורס מכוון גם לגברים וגם לנשים שמבקשות לקבל הכשרת דירקטוריות. מדובר בקורס יוקרתי שיכול להוביל לשיתופי פעולה עסקיים והזדמנויות מקצועיות.
תפקידם של הדירקטוריונים הוא לגבש את האסטרטגיה של החברה ולפקח על המנהלים. חברי דירקטוריון זקוקים לידע, ניסיון ויכולת הדרושים לניהול פרוייקטים מורכבים. לכן, עליהם להתעדכן באופן מתמיד, להרחיב ולהעמיק את הידע הנוגע לתחום פעילותם. דירקטור טוב יודע לעמוד על כל ההיבטים הדרושים להגיע להחלטה על עתידה העסקי של החברה.
 
הקורס מיועד בעיקר לנושאי תפקידים שונים המכהנים כמנהלים בארגונים פרטיים וציבוריים כמו גם לעורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים אשר מעוניינים להגיש את מועמדותם לדריקטוריון בחברות עסקיות וציבוריות. הקורס מפגיש את המשתתפים עם סוגיות איתן הם עשויים להתמודד במסגרת מילוי תפקידם כדירקטורים, ומספק להם כלים ופתרונות להתנהלות מקצועית בתחום העסקי והציבורי. 

על רקע מספר פרשיות של ליקויים אתיים בקבלת החלטות של דירקטורים, גבר הפיקוח המשפטי על עבודת הדירקטורים והידרקטוריות ותוכנית הלימודים בקורס שונתה בהתאם. קורס דירקטורים מהווה חלק אינטגראלי מכל דירקטור ודירקטורית המבקשים להעמיק את הידע הניהולי, המשפטי והשיווקי ובהתאם להתשלב בחברות וארגונים ציבוריים.
קורס הכשרת דירקטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס הכשרת דירקטורים?

ברוב מוסדות הלימוד קורס דירקטורים מיועד לבעלי תפקידים שונים שמכהנים כמנהלים בארגונים פרטיים וציבוריים ולמי שמתכוון להגיש את מועמדותו לחברות בדירקטוריון בחברות עסקיות וציבוריות. יועצים משפטיים, רואי חשבון, עורכי דין ועוד רבים ארחרים יכולים להוות קהל היעד של הקורס. על מנת להתקבל לקורס דירקטורים, יש לעבור ראיון קבלה אישי. מעבר לכך המועמדים נדרשים להיות בעלי ניסיון ניהולי ואו בוגרי לימודי תואר ראשון

למי מתאים קורס דריקטורים ?

הקורס מיועד בעיקר לנושאי תפקידים שונים המכהנים כמנהלים בארגונים פרטיים וציבוריים כמו גם לעורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים אשר מעוניינים להגיש את מועמדותם לדירקטוריון בחברות עסקיות וציבוריות. הקורס מפגיש את המשתתפים עם סוגיות איתן הם עשויים להתמודד במסגרת מילוי תפקידם כדירקטורים, ומספק להם כלים ופתרונות להתנהלות מקצועית בתחום העסקי והציבורי. מדובר בקורס יוקרתי שיכול להוביל לשיתופי פעולה עסקיים והזדמנויות מקצועיות.
קורס הכשרת דירקטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס דירקטורים?

קורס דירקטורים הינו למעשה קורס ניהול מתקדם. בין התכנים הנלמדים תמצאו אסטרטגיות ארגוניות, סמכויות ניהול בחברה, תפקידי הדירקטור, אסטרטגיית ניהול משאבי אנוש, ניהול פיננסי של חברה, ניתוח דו"חות. 
כמו כן, לומדים המשתתפים הכל אודות מבנה שוק ההון בארץ ובעולם, ניהול ישיבות, מיזוגים ורכישות, אסטרטגיה עסקית, סוגי התאגדויות בישראל ושינויים מבניים ועוד. 
בין היתר הקורס עוסק באחריות האזרחית והפלילית של הדירקטורים וכן בתחומי תגמול דירקטור, תפקיד דירקטור מול מבקר פנים וועדת ביקורת, היבטים התנהגותיים בעבודת הדירקטוריון ועוד.

במה עוסקים בוגרי קורס הכשרת דירקטורים?

בוגרי קורס דירקטורים משתלבים ברמה הניהולית של ארגונים עסקיים ציבוריים ופרטיים. כמו כן הידע הנרכש בקורס יכול לשמש כל אדם בעמדה ניהולית גם בבתי עסק קטנים יותר.

כמה מרוויחים בוגרי קורס דירקטורים?

משכורתו של דירקטריון משתנה בהתאם לשנות הניסיון, מספר המניות שברשותו, המעמד שלו, הוותק והתרומה העסקית שלו לתאגיד. משכורתו של דירקטור מורכבת ממספר תגמולים. הדירקטור נהנה מגמול שנתי, גמול השתתפות בישיבת דירקטוריון וועדה, גמול שנתי מירבי לדירקטור מומחה, גמול השתתפות בישיבה או בוועדה של דירקטור מומחה.
כמו כן, התגמול נע בספקטרום של ההון העצמי של החברה. כך למשל חברה שגודלה נע בין 40,000 ש"ח ל-80,000 ש"ח, תגמולו השנתי של הדירקטור יעמוד על כ-32,000 ש"ח וגמול השתתפות בישיבת דירקטוריון או וועדה יעמוד על כ-1,500 ש"ח. גודל החברה מסומן על פי דרגות בין דרגה א' לדרגה ה' כאשר ה' הינה הדרגה הגבוהה ביותר וההון העצמי של החברה נאמד על 1,000,000 ש"ח. במקרה של דרגה ה' יעמוד תגמולו השנתי של הדירקטור על כ-80,000 ש"ח. הרווח של הדירקטור מושפע משנות הניסיון שלו, המומחיות שלו, התרומה והידע שברשותו על כן יש חשיבות אדירה לקורס דירקטורים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס הכשרת דירקטורים?

בוגרי קורס דירקטורים נהנים מאפשרויות רבות ללימודי המשך. ניתן להמשיך לתואר ראשון במנהל עסקים או למגוון רחב של לימודי שוק ההון לטובת ניהול תיקי השקעות, מסחר והשקעה באג"ח.
מודעה
מחפש קורס הכשרת דירקטורים?
מחפש קורס הכשרת דירקטורים?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה