ClickCease

קורס הכשרת דירקטורים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת דירקטורים

לימודי הכשרת דירקטורים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מקצועיים, מעשיים ופופולריים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לניהול חברות גדולות תוך בחינת היבטים משפטיים, כלכליים, שיווקיים ועוד, לגיבוש אסטרטגיות נכונות עבור החברה או העסק, לפקח על מנהליהם ולהוביל פרויקטים מורכבים.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הכשרת מנהלים, עורכי דין, רואי חשבון וכלכלים בפועל, אשר מעוניינים להגיש את מועמדותם לדירקטוריון בחברות שונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכשרת דירקטורים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכשרת דירקטורים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הכשרת דירקטורים

דירקטוריון הינו מועצת המנהלים האחראיים על פיקוח על ההתנהלות הפיננסית של הארגון או העסק, על פעולות המנכ"ל, מינוי מנכ"ל חדש, התוויית הקו המנחה של התאגיד, קבלת החלטות גורליות בנוגע לעתידה העסקי של החברה ותפקוד כעמוד התווך של הארגון כולו.

חברי הדירקטוריון ממונים לתפקידם על ידי בעלי המניות בחברה, זאת בכדי שאלו ישרתו וייצגו את האינטרסים של החברה בצורה הטובה ביותר וידאגו לכך שזו תניב את הרווחים הגבוהים ביותר שניתן, בהתאם לחוקים והתקנות הקיימים.
קורס הכשרת דירקטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הכשרת דירקטורים

לימודי קורס הכשרת דירקטורים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתפקידים ניהוליים בכירים, עורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים המעוניינים להגיש את מועמדותם לדירקטוריון בחברות שונות, זאת לאחר שירכשו הכשרה מקצועית ואיכותית שתספק עבורם הכנה מקצועית.

תנאי הקבלה לקורס הכשרת דירקטורים

תנאי הקבלה לקורס הכשרת דירקטורים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אמנם בדרך כלל נדרשים המועמדים לבעלי תפקידים ניהוליים בארגונים שונים, כמו גם ליועצים משפטיים, רואי חשבון, עורכי דין, כלכלנים וכדומה, בעלי תואר ראשון רלוונטי וניסיון תעסוקתי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס הכשרת דירקטורים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הכשרת דירקטורים

משך לימודי הכשרת דירקטורים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 48 ל-80 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין עשרה לעשרים מפגשים שבועיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הכשרת דירקטורים

במהלך לימודי הקורס בנושא הכשרת דירקטורים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו  אסטרטגיות ארגוניות, סמכויות ניהול בחברה, תפקידי הדירקטור, אסטרטגיית ניהול משאבי אנוש, ניהול פיננסי של חברות, ניתוח דו"חות, שוק ההון המקומי והעולמי, ניהול ישיבות, מיזוגים ורכישות, אסטרטגיה עסקית, סוגי התאגדויות בישראל, שינויים מבניים ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס הכשרת דירקטורים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הכשרת דירקטורים

לאחר לימודי הכשרת דירקטורים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת תפקידים ניהוליים שונים בדירקטוריון בארגונים, חברות ועסקים מגוונים, בין אם יתקדמו בסולם התפקידים המקצועי במקומות בהם עבדו קודם לכן ובין אם לאו.

לימודי המשך לאחר קורס הכשרת דירקטורים

בוגרי קורס הכשרת דירקטורים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מדיניות תגמול והטבות בו ילמדו כיצד לבנות תוכניות עבודה לצורך עידוד פריון עבודה בארגון במקביל לשמירה על כוח אדם מקצועי.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ממונה למניעת הטרדות מיניות בו יוכשרו לקביעת תקנון למניעת הטרדה מינית במקומות עבודה ואת דרכי הטיפול בתלונות בגין הטרדה.
מודעה
מחפש קורס הכשרת דירקטורים?
מחפש קורס הכשרת דירקטורים?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה