ClickCease

קורס הקמת סטארט אפ

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הקמת סטארט אפ
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הקמת סטארט אפ?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הקמת סטארט אפ?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הקמת סטארט אפ

לימודי הקמת סטארט אפ במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשיים ומקצועיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לפיתוח והקמה של חברת סטארט אפ החל משלב הרעיון הראשוני, דרך יצירתה של התוכנית העסקית ועד לשלב בו יש להיפגש עם משקיעים שיתעניינו ברעיון העסקי ואף ירצו להשקיע בו.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הבאת הרעיונות הקיימים לידי ביטוי, הקמת חברת סטארט אפ והובלתה להצלחה ולגריפת רווחים כלכליים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הקמת סטארט אפ?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הקמת סטארט אפ?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הקמת סטארט אפ

אחת הדרכים המוצלחות לשיפור המצב הכלכלי ולפיתוח עסקי נרחב היא הקמת חברת סטארט אפ (או בעברית – חברת הזנק). מדינת ישראל נחשבת למעצמה בכל הקשור למיזמים טכנולוגיים חדישים, שכן בשנים האחרונות ישנה עלייה ניכרת ביזמים הממציאים חידושים טכנולוגיים ושיווקיים שונים.

חשוב לדעת כי חלק ניכר מהרעיונות המוצעים כסטארט אפים אינם מגיעים לידי מימוש ולכן הצלחה בתחום זה אינה קלה כלל וכלל. לפעמים הכשלון תלוי ברעיון שאינו טוב מספיק, לעיתים הרעיון כבר קיים, לעיתים מתגלה כי לא משתלם לבצע אותו ולפעמים אף מבוצעים כל השלבים אמנם ניהול החברה כושל.

קהל היעד לקורס הקמת סטארט אפ

לימודי קורס הקמת סטארט אפ פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד ליזמים אשר יש ברצונם ללמוד כיצד להקים חברת סטארט אפ, וכן למנהלי סטארט אפ העוסקים בתחום זה מכבר ומעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ועל ידי כך להגדיל את סיכוייהם להצלחה.

תנאי הקבלה לקורס הקמת סטארט אפ

תנאי הקבלה לקורס הקמת סטארט אפ משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי הקמת סטארט אפ

משך לימודי הקמת סטארט אפ משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 16 ל-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני בין 4 ל-10 מפגשים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס הקמת סטארט אפ

במהלך לימודי הקורס בנושא הקמת סטארט אפ מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו הדרך להערכת רעיון לסטארט אפ, אסטרטגיה עסקית, הדרך למימון הסטארט אפ, ניהול כספי הסטארט אפ, גיוס אנשים, העת הנכונה לגיוס עובדים, מיתוג החברה, שמירה על הקניין הרוחני, פטנטים, שימוש נכון במשאבים, הכנת תוכנית עסקית, ניהול כספי הסטארט אפ ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס הקמת סטארט אפ

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הקמת סטארט אפ

לאחר לימודי הקמת סטארט אפ יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל משרות ותפקידים וביניהם עסקים הדורשים יועצים ומפתחי תוכנות חדשות בכל תחום שהוא, וכן יוכלו לפתוח חברת הזנק משלהם ולנהל אותה בצורה הטובה ביותר.

לימודי המשך לאחר קורס הקמת סטארט אפ

בוגרי קורס הקמת סטארט אפ המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס כלכלה שיקנה להם ידע מקיף בנוגע לניהול והקצאה נכונה של משאבים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול אסטרטגי בו ירכשו מיומנויות ניהוליות מתקדמות באמצעותן יוכלו להוביל את העסק להצלחה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎