ClickCease

קורס ניהול עובדים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול והנעת עובדים

לימודי ניהול והנעת עובדים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשיים, מקצועיים ומיוחדים הנלמדים תחת ענף הניהול ובאים במטרה להכשיר את בוגריהם לניהול נכון ואפקטיבי של עובדים, תוך מתן דגש לחיזוק והעלאת המוטיבציה של העובדים, שיפור עבודת הצוות ועוד.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך מדידת יעילות עובדים, פיקוח על המשאב האנושי, תגמול ותמריץ של עובדים, הצבת יעדים אישיים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול עובדים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול עובדים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול והנעת עובדים

עובדי הארגון, המכונים המשאב האנושי,  מהווים את מרכזם של כל חברה, עסק או ארגון, ויש להם השפעה רבה על מידת הצלחתם של אלו. כיום, קיימת חשיבות רבה לתחום ניהול העובדים שכן ידוע כי ככל שיהיה העובד מרוצה יותר מעבודתו וממקומו בחברה - כך יעבוד בצורה טובה יותר ויתרום ככל הניתן להצלחת החברה.

על כן, נדרשים מנהלי העובדים להחזיק בשיטות ומיומנויות רבות שמטרתן להגביר את מוטיבציית העובדים ולרתום אותם לטובת פעילות הארגון והצלחתו.
קורס ניהול עובדים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול והנעת עובדים

לימודי קורס ניהול והנעת עובדים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למנהלים בפועל או למתעתדים להשתלב בתפקידי ניהול בכירים, המעוניינים ברכישת הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה יזכו בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ושיפור מיומנויותיהם בתחום ניהול העובדים.

תנאי הקבלה לקורס ניהול והנעת עובדים

תנאי הקבלה לקורס ניהול והנעת עובדים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי. ישנם מוסדות הדורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון מעשי קודם בתפקידי ניהול שונים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול עובדים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול והנעת עובדים

משך לימודי ניהול והנעת עובדים משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני חודשים ספורים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול והנעת עובדים

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול והנעת עובדים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מבוא לתורת הארגון, התנהגות ארגונית, ניהול צוותי שיפור, הנעת עובדים, קבלת החלטות, סוגיות בתורת הארגון, עקרונות ניהול משאבי אנוש, מיון וקליטת עובדים, דיני עבודה, יחסי עבודה, פרישת עובדים, פיטורין, קבלת החלטות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס ניהול והנעת עובדים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול והנעת עובדים

עם סיום לימודי ניהול והנעת עובדים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמנהלים בדרגים השונים, בין אם מדובר בארגון בו הם עובדים זה מכבר ובין אם לאו.    

לימודי המשך לאחר קורס ניהול והנעת עובדים

בוגרי קורס ניהול והנעת עובדים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול מערכתי שיכשיר אותם לניהול הארגון כולו והתמודדות עם דילמות שונות בתחום.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול רזה בו ילמדו כיצד לצמצם את הבזבוז הקשור בתהליכי הייצור תוך שיפור זרימת המידע וחומרי הגלם.
מודעה
מחפש קורס ניהול עובדים?
מחפש קורס ניהול עובדים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה