ClickCease

קורס יחסי ודיני עבודה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס יחסי ודיני עבודה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יחסי ודיני עבודה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יחסי ודיני עבודה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי יחסי ודיני עבודה

לימודי יחסי ודיני עבודה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים ונדרשים במסגרת ענף הניהול, ואלו באים במטרה להקנות לבוגריהם היכרות עם החוקים המשפטיים הרלוונטיים, זאת על מנת להסדיר את יחסי העבודה בין ארגון העובדים למעביד, הן ברמת הקבוצה והן ברמת הפרט.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך גישור פערי המידע של מנהלים בכל הנוגע לזכויות העובדים וכן לחובות המעסיקים, שכן אלו מתפתחים ומשתנים באופן תדיר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יחסי ודיני עבודה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יחסי ודיני עבודה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס יחסי ודיני עבודה

בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בתחום העבודה בנוגע לתשלומי פיצויים, חופשות לידה, הסדרי עובד-מעביד, זכויות סוציאליות, יחסי עובד-מעביד, זכויות וחובות של עובדים ומעסיקים וכדומה. חוקים ודינים אלו רלוונטיים עבור כל מעסיק באשר הוא, שכן עליו לדאוג למשאב האנושי בארגון לצורך שימורו וכן לעמוד בדרישות החוק.

משתתפי הקורס יזכו להכיר את כלל החוקים הקיימים על מנת שיוכלו להתנהל בבטחה מבחינת דיני העבודה, יכירו את החוקים הנוגעים לעבודה, ילמדו כיצד לשפוט בצורה אובייקטיבית סיטואציות שונות בארגון וכדומה.

קהל היעד לקורס יחסי ודיני עבודה

לימודי קורס יחסי ודיני עבודה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי ארגונים, מנהלי משאבי אנוש וכוח אדם, חשבי שכר וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתביא להעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ולשיפור אופן הניהול שלהם.

תנאי הקבלה לקורס יחסי ודיני עבודה

תנאי הקבלה לקורס יחסי ודיני עבודה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר מרבית הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בדרך כלל, נדרשים להציג ניסיון תעסוקתי קודם במשרות ניהוליות שונות.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי יחסי ודיני עבודה

משך לימודי יחסי ודיני עבודה משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 32 ל-42 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כחודשיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס יחסי ודיני עבודה

במהלך לימודי הקורס בנושא יחסי ודיני עבודה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מעמד העובד, תנאי העסקה, חוק הגנת השכר, פסיקה בהסכמים קיבוציים, דמי פרישה ומחלה, הרעת תנאים, חוק הגנת שכר, דמי פרישה ומחלה, עבודת נשים, הזכות להתאגדות, זכות העובד לפרטיות, שוויון הזדמנויות בעבודה, חוקי ותקנות דמי מחלה, פיצויים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס יחסי ודיני עבודה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי יחסי ודיני עבודה

לימודי יחסי ודיני עבודה אינם מקנים לבוגריהם מקצוע חדש, אמנם הם מקנים לבוגריהם שיפור והעשרה של המיומנויות הניהוליות שלהם, בין אם ימשיכו במשרתם הנוכחית ובין אם ישתלבו בתפקיד חדש.   

לימודי המשך לאחר קורס יחסי ודיני עבודה

בוגרי קורס יחסי ודיני עבודה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מדיניות תגמול והטבות בו ילמדו כיצד לעודד את פריון העבודה במקביל לשמיר כוח אדם מקצועי בארגון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול עובדים שיכשיר אותם לפיקוח על המשאב האנושי, מדידת יעילות העובדים, הצבת יעדים אישיים, תגמול העובדים וכדומה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎