ClickCease

קורס ניהול משאבי אנוש

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול משאבי אנוש

לימודי ניהול משאבי אנוש במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, מרתקים וייחודיים הנלמדים תחת ענף הניהול ומתבססים על ההנחה לפיה המשאב האנושי, כוח האדם בארגון, הינו החלק המכריע והעיקרי ביותר בהתנהלותם של ארגונים והצלחתם.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך הכשרת בוגריהם לגיוס והכשרה מוצלחים של כוח אדם, תוך התמודדות עם השינויים הדינאמיים בעולם העסקי התחרותי, הן המקומי והן הגלובלי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול משאבי אנוש?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול משאבי אנוש?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול משאבי אנוש

על העוסקים בתחום ניהול משאבי האנוש מוטלת אחריות רבה, שכן עליהם להתאים לשינויים הכלכליים, החברתיים והטכנולוגיים שחלים בעולם העסקי. בעלי מקצוע אלו אחראיים על הגורם החשוב ביותר בכל ארגון והוא הגורם האנושי, ועל כן מוטלת עליהם אחריות רבה.

על מנהל משאבי האנוש להיות אמון גיוס עובדים ומיונן, קליטת עובדים, טיפול בעובדים, הכשרת עובדים חדשים, פיתוח הדרכות וקיומן, ניהול הערכות ביצועים ומתן משוב, פיתוח אסטרטגיות שיתמכו בחזון הארגון, ניהול הערכות ומשובים, ניתוח עסקי, ניהול במצבי לחץ ועוד.
קורס ניהול משאבי אנוש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול משאבי אנוש

לימודי קורס ניהול משאבי אנוש פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים אשר רואים במשאבי האנושי כלי חיוני להצלחתו של כל ארגון או עסק, בעלי מיומנויות ניהוליות מפותחות, אסרטיביות ויכולת עמידה תחת לחץ, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית באמצעותה ישתלבו בתחום מבוקש ורווחי זה.

תנאי הקבלה לקורס ניהול משאבי אנוש

תנאי הקבלה לקורס ניהול משאבי אנוש משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר אקדמי.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול משאבי אנוש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול משאבי אנוש

משך לימודי ניהול משאבי אנוש משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 150 ל-250 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה אקדמית אחת.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול משאבי אנוש

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול משאבי אנוש מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו גיוס ומיון עובדים, הנעת עובדים, שימור עובדים, העצמה אישית, ניהול קונפליקטים, דיני עבודה, יחסי עבודה והסכמים קיבוציים, ביטוח פנסיוני, תנאים סוציאליים, ניהול תהליכי פרישה ופיטורין, עבודה תחת לחץ, הערכת עובדים ומתן משובים, עקרונות ריאיון הקבלה לעבודה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול משאבי אנוש

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול משאבי אנוש

עם סיום לימודי ניהול משאבי אנוש יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו מיון וגיוס עובדים, איתור מועמדים לעבודה, הדרכה בארגונים, ניהול כוח אדם ועוד. לאחר שיצברו ניסיון בתפקידם יוכלו להמשיך לטפס בסולם התפקידים המקצועי לעבר תפקידים בכירים יותר.   

לימודי המשך לאחר קורס ניהול משאבי אנוש

בוגרי קורס ניהול משאבי אנוש המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ניהול זמן בו ילמדו אודות ערכו של הזמן, ניהול נכון ויעיל שלו וניצולו בצורה הטובה ביותר לצורך מניעת מכשולים והפסדים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס ניהול צוותים שיכשיר אותם לניהול עובדיהם תוך שמירה על שיתופיות, הרמוניה, יעילות והנעה להצלחה.
מודעה
מחפש קורס ניהול משאבי אנוש?
מחפש קורס ניהול משאבי אנוש?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה