קורס ניהול משאבי אנוש

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול משאבי אנוש

לימודי תואר ראשון בניהול משאבי אנוש הינו מקיף תכנים רבים שלרוב, הינם מתפרשים על לימודי היסטוריה, לימודי כלכלה, ולימודים נוספים שאינם ממוקדים וספציפים לתחום עצמו של משאבי אנוש. כיום, התחום התפתח, וכיום אם הינכם צריכים ללמוד את התכנים הנלמדים בו אך אין לכם מספיק זמן לעשות זאת, תוכלו להשתלב בקורס ניהול משאבי אנוש ממוקד יותר. 

תחום משאבי אנוש המתפתח במהרה נשען על ההנחה כי בעידן של סביבה עסקית משתנה המשאב האנושי הוא המפתח להצלחת הארגון. קורס ניהול משאבי אנוש מכשיר אנשי מקצוע מיומנים בגיוס והכשרת כח אדם המשלבים יכולת התמודדות עם שינויים בתנאי תחרות מקומית וגלובאלית. בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון משרות יוקרתיות בעולם משאבי האנוש. אם גם אתם מתעניינים בתחום לימודים זה, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא פרטים ומידע על לימודי ניהול משאבי אנוש.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול משאבי אנוש?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול משאבי אנוש?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי ניהול משאבי אנוש 

תחום משאבי אנוש הוא מרכזי וחשוב לניהול מוצלח בתנאי שוק תחרותי ומנהל משאבי אנוש אחראי על הגורם החשוב ביותר בארגון - הגורם האנושי.

על העוסקים במקצוע ניהול משאבי אנוש מוטלת האחריות על גיוס והכשרת עובדים תוך שימור ופיתוח הון אנושי בעידן של שינויים כלכליים, חברתיים וטכנולוגים. קורס ניהול משאבי אנוש משלב ידע תיאורטי עם תכנים מעשיים ומקנה ידע נרחב, כלים יישומיים, מיומנויות מקצועיות וכלי ניתוח לניהול נכון של משאבי האנוש בארגון.
קורס ניהול משאבי אנוש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ניהול משאבי אנוש?

לימודי ניהול משאבי אנוש נפרשים על פני 160-200 שעות בהתאם למוסד הלימוד. לימודי ניהול משאבי אנוש הינם מקיפים וכוללים מגוון רחב של נושאים כגון: גיוס ומיון עובדים, תיאוריות של תרבות ארגונית ושינוי ארגוני, הדרכת עובדים ובניית תכנית הדרכה, הערכת עובדים, הנעת עובדים, שימור עובדים, העצמה אישית, ניהול קונפליקטים, דיני עבודה, יחסי עבודה והסכמים קיבוציים, ביטוח פנסיוני, תנאים סוציאליים, ניהול תהליכי פרישה ופיטורין וכן מקנים מיומנויות ניהול. 

למי מיועד קורס ניהול משאבי אנוש?

באופן כללי, אנשים הרואים במשאב האנושי, כלי חשוב במיוחד שבלעדיו הארגון איננו יכול להתנהל כשורה, פונים ללימודי ניהול משאבי אנוש. כמו כן, לאנשים הפונים לתחום חשוב שיהיו יכולות ניהול גבוהות, שליטה עצמית, אסרטיביות וכן אפתיה, הכלה ותכונות אחרות אשר חשובות ביותר להתמודדות עם סיטואציות ברמת המיקרו והמאקרו בארגון. 
קורס ניהול משאבי אנוש
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס ניהול משאבי אנוש?

הקורס הינו לרוב נפרש על פני 200 שעות לימוד אקדמיות, אולם חלקן מוקדשות גם לפרוייקט גמר אשר מתנהל לרוב במסגרת עבודה פרטנית תוך ליווי של מרצים בכירים מהמכללה או המוסד האקדמי שבחרתם ללמוד בו. בסיום הלימודים מקבלים הלומדים תעודה המעידה כי הם סיימו את כל מחוייבותם לקורס של ניהול משאבי אנוש. תעודה זו יכולה להוות אמצעי לקבל פטורים אם ברצונכם להמשיך בסופו של דבר ללימודי תואר ראשון במקצוע הנלמד. 

במה עוסקים בוגרי קורס ניהול משאבי אנוש?

במידה ותחום זה מעניין אתכם, אולם הינכם מתעניינים יותר בלימודי מנהל עסקים, תוכלו להשתלב בתחום לימודים זה וליהנות מקבלת כלים ופרקטיקות הנחוצות לכם לשם ניהול עתידי ומוצלח. תחום לימודים נוסף הינו לימודי ייעוץ ארגוני אשר עוזר ללומדים לקבל את הידע והכלים הנחוצים להם לשם הקניית מיומנויות תקינות לעובדים ולמנהלים של בית העסק. 

תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית - תעסוקתית הינו קורס המצריך מהלומדים ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה ולעבור את בחינת המתא"ם בציום של 100 לפחות. תחום לימודים זה, הינו מעשיר את הלומדים והינו נחשב יוקרתי ביותר, הנכלל במסלול לימודים של 6 שנים לפחות, כך שאם הינכם מתעניינים בתחום רצוי שתשקלו את הדברים עוד לפני תחילת הלימודים. 
מודעה
מחפש קורס ניהול משאבי אנוש?
מחפש קורס ניהול משאבי אנוש?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה