קורס ניהול רכש וקניינות

נמצאו עבורך 8 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול קניינות ורכש

קניינות ורכש הוא תפקיד אשר נמצא במערך הלוגיסטי בארגונים עסקיים רבים - בדרך כלל במסגרת של תחום ניהול המחסנים. מנהלי רכש וקניינות הם אנשי המקצוע האחראים לטפל בכל תהליכי הרכישה, האספקה ואחסון של חומרי הגלם עבור הארגון או העסק - ומכאן חשיבותם הרבה לתפקוד השוטף והאופטימלי של החברה או הארגון. למעשה, ניהול הרכש והקניינות בארגונים הינו בין הגורמים הראשונים אשר משפיעים על הזמינות והעלות של העבודה בארגונים. 

תפקידו של מנהל הרכש והקניינות הוא תפקיד בעל חשיבות גבוהה בארגונים השונים ומי שעוסק בו חייב להיות בעל ידע עדכני ומקיף ובעל כל הכלים המתאימים - וזאת על מנת שיידע לבצע את כל תהליכי הרכש והקניינות בחברה על הצד הטוב ביותר ובשיקול דעת נכון. על כן, אם קורס ניהול רכש וקניינות נשמע לכם מעניין והייתם רוצים לשמוע עוד פרטים אודות קורס זה, הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם זקוקים על קורס ניהול רכש וקניינות במכללות המובילות: מידע כללי על הקורס, מהם תחומי הלימוד אשר נלמדים בקורס זה, קהל היעד לקורס, תנאי קבלה לקורס ניהול רכש וקניינות ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול רכש וקניינות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רכש וקניינות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול רכש וקניינות

מנהל הרכש הקניין הוא, מנהל המחלקה בעסקים קטנים ובינוניים ובחברות גדולות אשר אחראי על ביצוע כלל הרכישות לעסק. ציוד משרדי, חומרי גלם לייצור וקשר עם ספקים הנותנים שירותים לעסק. בתחומי אחריותו אנו מוצאים גם את הפיקוח והבקרה על ביצועי היצרנים והספקים. מנהל רכש וקניינות הוא גם מי שאחראי בפני ההנהלה הבכירה בארגון והיועץ שלה בנושאי עלויות העבודה, חומרי הגלם וכדומה ומייעץ גם לדרגים המקצועיים בחברה בתחום הרכישות.

קורס ניהול רכש וקניינות יקנה לכם את כל הידע הדרוש לכם בתחום ניהול הקניינות והרכש על מנת שתוכלו לדעת כיצד לעבוד בתחום בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר. לימודי ניהול קניינות ורכש הולכים והופכים למבוקשים למדי בשנים האחרונות - וזאת עקב העלייה בביקוש למנהלים מוכשרים בתחום, אשר סיימו קורס ניהול רכש וקניינות - ועל כן יודעים כיצד להוביל בביטחה ובהצלחה מחלקות אלו. אם גם אתם מעוניינים להתקדם במקום עבודתכם לתפקידים בכירים הקשורים לתחום רכש וקניינות, הזדרזו להירשם אל לימודי ניהול רכש וקניינות.
קורס ניהול רכש וקניינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס מנהלי רכש וקניינות?

קורס ניהול רכש וקניינות מיועד למספר קהלי יעד. בראש ובראשונה יתאים הקורס לאנשים שעובדים במחלקות קניינות ורכש במפעלים, בחברות עסקיות ובחברות ציבוריות, בתפקידים זוטרים שמעוניינים להתקדם לתפקידים בכירים יותר בחברה, כולל לניהול מחלקות קניינות ורכש.

כמו כן, עשויים לימודי מנהלי רכש וקניינות להתאים לאנשים שעובדים במפעלי תעשיה בתפקידי תפ"י ולוגיסטיקה, שמעוניינים להתקדם בסולם המקצועי בחברה ולעבור לתפקידים שדורשים יצירת קשרים עם ספקים, אינטראקציה בין אישית ויכולות ניהוליות.

קורס ניהול קניינות ורכש, עשוי להתאים גם לאנשים שעובדים בתפקידים זוטרים יחסית בחברות עסקיות שיש להן קשרים עם לקוחות וספקים בינ"ל והם עוסקים בתחום הייבוא והייצוא. בהנחה והם רוצים להתקדם במקום עבודתם לימודים אלה עשויים להביא לקידום שלהם ולהפיכתם לאנשי מפתח בחברה.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מנהלי רכש וקניינות?

תנאי הקבלה ללימודי קורס ניהול קניינות ורכש עשויים להיות שונים בין מכללה אחת לרעותה. בדרך כלל תנאי הקבלה לקורס זה הם: על המועמד להיות בעל 12 שנות לימוד לפחות ובעל היכרות בסיסית עם תוכנות office ,Word ,Excel אינטרנט ודואר אלקטרוני. חלק מן המכללות ידרשו שלמועמד לקורס תהיה תעודת בגרות מלאה.

יש מוסדות לימוד אשר דורשים מן המועמד ללימודים אלה גם לעבור ראיון קבלה אישי לפני הקבלה. זה נועד לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים אלה. בחלק מן המכללות ידרשו ניסיון מקצועי קודם בין אם בתעשייה ובין אם בחברות עסקיות בתחומי הלוגיסטיקה, תפ"י, רכש וקניינות וכדומה. במכללות בהן לא נדרש תנאי קבלה זה, בכל זאת זה יהווה יתרון בשביל המועמד.
קורס ניהול רכש וקניינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס מנהלי רכש וקניינות?

משך לימודי ניהול רכש וקניינות ישתנה בין מכללה אחת לרעותה ובין קורסים מתקדמים המיועדים לבעלי ניסיון קודם בתחום לקורסים בסיסיים. קורסים קצרים באופן יחסי יימשכו כמאה שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני כעשרים וחמישה מפגשים (כחצי שנה) קורסים ארוכים יותר יימשכו כמאה וחמישים שעות לימוד המתפרשות על פני כארבעים מפגשים (כתשעה חודשים). הקורסים הארוכים יימשכו קרוב לשלוש מאות שעות לימוד אקדמיות ויימשכו בין שנה לשמונה עשר חודשים, תלוי במספר המפגשים בשבוע.

בדרך כלל הלימודים יתקיימו בין פעם לפעמיים בשבוע, כאשר ייתכן ואחד ממפגשי הלימוד יתקיים בימי שישי. כמו כן חלק מן המכללות מארגנות את קורס קורס מנהלי רכש וקניינות במתכונת של לימודים לאנשים עובדים. כך גם מי שעובד במשרה מלאה יוכל להפיק תועלת מהקורס.

מה לומדים בקורס מנהלי רכש וקניינות?

הלימודים בקורס ניהול רכש וקניינות יקנו לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי בתחומים של ניהול הקניינות והרכש. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: הדרך הנכונה לבחור ספקים, ניהול זמן, ניהול מלאי, מערכות מידע, ניהול משא ומתן, מלאי ולוגיסטיקה, כלכלה וחשבונאות, כלים ניהוליים, הכנה וניהול של הסכמים, רכש בין לאומי, הבנת עקרונות הרכש, היבטים משפטיים שונים ועוד.

כמו כן, ילמדו הסטודנטים על שימוש בטכנולוגיות וניהול מידע - ERP, עקרונות בניהול תפ"י, ניהול משא ומתן יעיל, דיני חוזים, עקרונות האתיקה המקצועית,כללי הנעת עובדים וניהול נכון ויעיל של הזמן, כללי הגשת בקשה להצעת מחיר, יסודות בניהול מחלקת קניינות ורכש, בדיקת מדדים להערכת אפקטיביות תהליכי הרכש בחברה ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מנהלי רכש וקניינות?

לבוגריקורס ניהול רכש וקניינות אשר עמדו בכל חובות הלימוד שלהם יקבלו תעודת גמר בתחום קניינות ורכש מטעם המכללה בה הם למדו. חובות הלימוד כוללות: השתתפות פעילה והגשת תרגילים, הצלחה במבחנים במהלך הקורס ובסיום במבחנים המסכמים, עמידה בדרישות הנוכחות, על פי המדיניות של כל מכללה ומכללה. הגשת פרויקט גמר ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס מנהלי רכש וקניינות?

אם תעסקו בתחום של רכש וקניינות תוכלו להגיע לשכר גבוה ומספק בהתאם לכישורים ולניסיון שלכם. בנוסף, פעמים רבות מנהלי הרכש והקניינות מקבלים תוספות נוספות מהארגון כמו רכב, פלאפון ובונוסים נוספים.

כמן כן, במידה והייתם רוצים להרחיב את הידע הקיים ברשותכם בצורה המקסימאלית ביותר, ניתן לפנות ללימודי תואר ראשון בלוגיסטיקה. בוגרי תואר זה הופכים לדמויות מפתח בארגון, הם אלה שאחראים על תכנון תהליכים וגם על פרויקטים חדשים בארגון, פיקוח ובקרה על התהליכים השונים, וכל זאת תוך שילוב וסינכרון בין המחלקות והגורמים השונים בארגון.

תחום לימודים אפשרי נוסף הוא לימודי סחר בינלאומי, הלימודים הינם מאתגרים ביותר וכוללים התייחסות לאופן האפקטיבי ביותר שיש להתנהל בתחום זה בארץ ובעולם.

במה עוסקים בוגרי קורס מנהלי רכש וקניינות?

בוגרי קורס ניהול קניינות ורכש יוכלו בסיום הלימודים, לעבוד תחילה בעסקים קטנים אשר יתנו להם את המיומנויות הנחוצות להבנה מקיפה של תחום הקניינות והרכש. לאחר שיצברו ניסיון, הם יוכלו התקדם למשרה מובילה יותר בתחום כמנהלי רכש, להפוך לקניינים ובכך להרוויח יותר.

מי שצבר ניסיון מקצועי רב בתפקידי רכש וקניינות וגם יש לו תעודת גמר של לימודי ניהול רכש וקניינות, יוכל להתקדם לתפקידים של מנהלי מחלקות רכש בארגונים גדולים, חברות עסקיות ובחברות ביו לאומיות. כמו כן, יוכלו הבוגרים המנוסים לעבוד בתפקידי הדרכה במסגרת של מכללות. כך הם יוכלו להעביר מהניסיון והידע שלהם לדור הבא של מנהלי הרכש והקניינות.
מודעה
מחפש קורס ניהול רכש וקניינות?
מחפש קורס ניהול רכש וקניינות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה