ClickCease

קורס ניהול רכש וקניינות

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול רכש וקניינות

לימודי ניהול רכש וקניינות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים ומקצועיים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם לטיפול בכלל תהליכי הרכישה, האספקה והאחסון של חומרי הגלם עבור הארגון, החברה או העסק.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף ומעמיק, זאת בשילוב עם מיומנויות וכלים מעשיים הנדרשים לצורך ביצוע רכישות מרוכזות לעסקים, בין אם קטנים ובינוניים ובין אם גדולים, כאשר הציוד המדובר יכול להיות מכל סוג שהוא.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול רכש וקניינות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רכש וקניינות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול רכש וקניינות

מנהלי הקניינות והרכש הינם בעלי מקצוע חשובים ומרכזיים במיוחד בכל ארגון או עסק, ועל כן נדרשים העוסקים בתחום להחזיק בכלל הידע והכלים המתאימים המאפשרים ביצוע של תהליכי הרכש והקניינות בצורה הטובה ביותר תוך קבלת החלטות נכונה ומושכלת.

נוסף על כך, על מנהל הרכש והקניינות לפקח ולבקר על ביצועי היצרנים והספקים, וכן אחראי על ניהול עלויות העבודה וחומרי הגלם, ייעוץ לדרגים המקצועיים והניהוליים הבכירים בחברה וכדומה.
קורס ניהול רכש וקניינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול רכש וקניינות

לימודי קורס ניהול רכש וקניינות לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לעובדי מפעלים בתעשייה בתפקידי לוגיסטיקה ותפ"י, עובדי מחלקות רכש במפעלים, עובדי ייבוא וייצוא וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ובעקבות כך להתקדם בסולם התפקידים המקצועי.

תנאי הקבלה לקורס ניהול רכש וקניינות

תנאי הקבלה לקורס ניהול רכש וקניינות משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, כאשר בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה וכן היכרות ברמה בסיסית עם תוכנות מחשב. בנוסף, דורשים חלק מן הקורסים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון מעשי בעבודה בתחום.  

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול רכש וקניינות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול רכש וקניינות

משך לימודי ניהול רכש וקניינות משתנה בין המכללות השונות, היקף החומר הנלמד, הרקע הקודם של המועמדים ומתכונת הלימודים. על פי רוב, כוללים הלימודים בין 100 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה ושנה וחצי.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.

נושאי הלימוד בקורס ניהול רכש וקניינות

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול רכש וקניינות מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו בחירה נכונה של ספקים, ניהול זמן, ניהול מלאי, מערכות מידע, ניהול משא ומתן, מלאי ולוגיסטיקה, כלכלה וחשבונאות, כלים ניהוליים, הכנה וניהול של הסכמים, רכש בין לאומי, הבנת עקרונות הרכש, היבטים משפטיים שונים, ERP, עקרונות בניהול תפ"י, ניהול משא ומתן, דיני חוזים, אתיקה מקצועית, ניהול זמן, הצעות מחיר, ניהול מחלקת קניינות ורכש, הערכת אפקטיביות תהליכי רכש ועוד.   

תעודת גמר לאחר קורס ניהול רכש וקניינות

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול רכש וקניינות

עם סיום לימודי ניהול רכש וקניינות יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת שלל תפקידים ומקומות כמו מפעלים, חברות עסקיות, חברות בין לאומיות וכדומה, בהם ינהלו את מחלקות הרכש בצורה הטובה ביותר.  

לימודי המשך לאחר קורס ניהול רכש וקניינות

בוגרי קורס ניהול רכש וקניינות המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס שילוח בינלאומי שיכשיר אותם למסחר בינלאומי יעיל ואפקטיבי תוך תיווך בין בעלי הסחורות לבין המובילים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס סחר בינלאומי בו ילמדו כיצד לבצע תהליכי סחר ללא תקלות מבחינה כלכלית, דיפלומטית ומשפטית.
מודעה
מחפש קורס ניהול רכש וקניינות?
מחפש קורס ניהול רכש וקניינות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה, חיפה, אונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה